Jump to content

InTheEnd HERE.[You Want DDOsS?You WIll Have It]


HolyDick212324

Recommended Posts

Χμ...κοιταξτε για να λεμε τα πραγματα με την αληθεια τους ο Ελφο ποτε δεν με συμπαθουσε ουτε εγω αυτον ιδιετερα,ολο αυτο με το DDos ηταν απλα μια αφορμη του "Ελφο" για να φυγει και το 2ο μου ακκ Ban.

Αλλοι με πανε αλλοι οχι,

Αλλα επειδη ποτε δεν εχω πειραξει κανεναν εδω μεσα,και με εχετε γαμησει στην κυριολεξια

Θα σας το ανταποδωσο με το ιδιο χαρτι.

 

Maxtor ετοιμασου,για DDoS δεν εφαγα Ban? καιρος να αρχισω να βαραω στα αληθεια μιας που το εφαγα,φυλακια θα εχετε νεα μου συντομα.

 

Elfo φυλακια στην μαμα σου μωρο μου :* (Εχει χαρει που εισαι στην αγγλια πουστρακο και δεν μπορο να σε καταγγειλω για το DDOS)

Link to comment
Share on other sites

Guest Elfocrash

Elfo φυλακια στην μαμα σου μωρο μου :* (Εχει χαρει που εισαι στην αγγλια πουστρακο και δεν μπορο να σε καταγγειλω για το DDOS)

outos h allos den mporeis gt den mporeis na to apodikseis.

Link to comment
Share on other sites

Χμ...κοιταξτε για να λεμε τα πραγματα με την αληθεια τους ο Ελφο ποτε δεν με συμπαθουσε ουτε εγω αυτον ιδιετερα,ολο αυτο με το DDos ηταν απλα μια αφορμη του "Ελφο" για να φυγει και το 2ο μου ακκ Ban.

Αλλοι με πανε αλλοι οχι,

Αλλα επειδη ποτε δεν εχω πειραξει κανεναν εδω μεσα,και με εχετε γαμησει στην κυριολεξια

Θα σας το ανταποδωσο με το ιδιο χαρτι.

 

Maxtor ετοιμασου,για DDoS δεν εφαγα Ban? καιρος να αρχισω να βαραω στα αληθεια μιας που το εφαγα,φυλακια θα εχετε νεα μου συντομα.

 

Elfo φυλακια στην μαμα σου μωρο μου :* (Εχει χαρει που εισαι στην αγγλια πουστρακο και δεν μπορο να σε καταγγειλω για το DDOS)

Σκληρόζζζζ.
Link to comment
Share on other sites

Σκληρόζζζζ.

Spase kana spyri esy.

 

outos h allos den mporeis gt den mporeis na to apodikseis.

θα εχεις νεα μου συντομα αφου θελεις παιχνιδακια Elfo.
Link to comment
Share on other sites

outos h allos den mporeis gt den mporeis na to apodikseis.

3ereis poso efkolo einai na vreis ena booter?den to perimena...o Maxtor elave to mhnyma..ade na doume..

6874536089_532509b3ab.jpg

toso kales pipes kaneis?
Link to comment
Share on other sites

με το μαιν σου γιατί δε μίλαγες έτσι;

κοτόπουλο

τι να μιλησω βρε βαζελε εδω περα μου σκανε τα BAN,αβερτα χωρις λογο και αιτια,εε αφου το εφαγα που το εφαγα γιατι να μην κανω αυτο για το οποιο εφαγα Ban?

 

 

Link to comment
Share on other sites

τι να μιλησω βρε βαζελε εδω περα μου σκανε τα BAN,αβερτα χωρις λογο και αιτια,εε αφου το εφαγα που το εφαγα γιατι να μην κανω αυτο για το οποιο εφαγα Ban?

 

Sohardcore.jpg

Link to comment
Share on other sites

Pantos, polla atoma edw mesa a3izei na fane ban. Kai kapioi mod episis ( atoma me blue nicks ).

Rixnoun ban se atoma pou den 3eroun, kai as exoun dikio. Epeidh exoun poustroflorakia filous apo pisw.

Link to comment
Share on other sites

θα το βαραω ρε πουστιδες μαζι με καμια 10ρια ατομα. Να Δουμε τι αρχιδια θα εχετε ΜΑΧΤΟΡ ΕΤΟΙΜΑΣΟΥ ΘΑ ΣΤΟ ΚΛΕΙΣΩ ΕΓΩ ΤΟ ΜΑΓΑΖΑΚΙ.

Link to comment
Share on other sites

τι να μιλησω βρε βαζελε εδω περα μου σκανε τα BAN,αβερτα χωρις λογο και αιτια,εε αφου το εφαγα που το εφαγα γιατι να μην κανω αυτο για το οποιο εφαγα Ban?

απέδειξε ότι κάνουν λάθος και ότι δε σου άξιζε βαν.

Μπορεί το ban σου να ήταν δικαιολογημένο, το ότι ήταν άδικο δε σημαίνει ότι ήταν λάθος. Γίνε πιο εμπιστέψιμος, δε νομίζω να κρατήσει το δδος, τσάμπα θα σπαταλήσεις τη μια ευκαιρία που μπορεί να έχεις.

Καλό ddosing anyway.

Link to comment
Share on other sites

θα το βαραω ρε πουστιδες μαζι με καμια 10ρια ατομα. Να Δουμε τι αρχιδια θα εχετε ΜΑΧΤΟΡ ΕΤΟΙΜΑΣΟΥ ΘΑ ΣΤΟ ΚΛΕΙΣΩ ΕΓΩ ΤΟ ΜΑΓΑΖΑΚΙ.

btw κλειστό είναι απλά πίνουμε καφεδάκι μέσα

Link to comment
Share on other sites

απέδειξε ότι κάνουν λάθος και ότι δε σου άξιζε βαν.

Μπορεί το ban σου να ήταν δικαιολογημένο, το ότι ήταν άδικο δε σημαίνει ότι ήταν λάθος. Γίνε πιο εμπιστέψιμος, δε νομίζω να κρατήσει το δδος, τσάμπα θα σπαταλήσεις τη μια ευκαιρία που μπορεί να έχεις.

Καλό ddosing anyway.

Κοιτα απο την στιγμη που ανεβασα φωτο και ο Elfo μαζι με τον τσιρο του λεγανε μαλακιες,μου φτανει.

Εγω ποτε δεν πειραξα κανεναν,εγω εμπαινα καθε μερα στο Mxc για τα Τrades μου και για να διαφιμησω τον Server μου.

Απο κει και περα,δεν ειναι δικο μουπροβλημα πλεον,απο την στιγμη που γινετε εδω μεσα οτι νανε.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

AdBlock Extension Detected!

Our website is made possible by displaying online advertisements to our members.

Please disable AdBlock browser extension first, to be able to use our community.

I've Disabled AdBlock