Jump to content

Μ@λ@κ@ Έλληνα μην φωνάζεις όταν σε πηδάνε,


ExCaLiBuR®

Recommended Posts

KKE

Κοίταξε το ΚΚΕ σαν ιδεολογία και σε όλα οσα πρεσβεύει τα υποστηρίζω αλλά θέτει στόχους ανύπευχτους δεν εξιγχρονίζεται με τα νεα δεδομένα. Λέει έξω απο την Ευρώπη και έξω απο το ευρώ ωραία έχουμε προτερήματα και μειονεκτήματα που ειμαστε στο ευρω αλλά και πάλι τα προτερήματα είναι περισσότερα. Τέλος είναι ενα κόμμα που μόνο είναι για διαμαρτυρία και κατηγορία δεν θα έμπαινε ποτέ στον κόπο να κάνει κυβέρνηση και να δει τι πραγματικά εστί βερίκοκο και εξάλλου όσο υποστηρικτές του κράτους είναι εγώ είχα καθηγητή που κατέβαινε βουλευτής στις εκλογές που έγιναν χθες και εδώ και 2 χρόνια που τον πλήρωνα για τα ιδιαίτερα δεν μου έκοψε ποτέ απόδειξη.

Link to comment
Share on other sites

Κοίταξε το ΚΚΕ σαν ιδεολογία και σε όλα οσα πρεσβεύει τα υποστηρίζω αλλά θέτει στόχους ανύπευχτους δεν εξιγχρονίζεται με τα νεα δεδομένα. Λέει έξω απο την Ευρώπη και έξω απο το ευρώ ωραία έχουμε προτερήματα και μειονεκτήματα που ειμαστε στο ευρω αλλά και πάλι τα προτερήματα είναι περισσότερα. Τέλος είναι ενα κόμμα που μόνο είναι για διαμαρτυρία και κατηγορία δεν θα έμπαινε ποτέ στον κόπο να κάνει κυβέρνηση και να δει τι πραγματικά εστί βερίκοκο και εξάλλου όσο υποστηρικτές του κράτους είναι εγώ είχα καθηγητή που κατέβαινε βουλευτής στις εκλογές που έγιναν χθες και εδώ και 2 χρόνια που τον πλήρωνα για τα ιδιαίτερα δεν μου έκοψε ποτέ απόδειξη.

 

Δεν είπα ότι το υποστηρίζω. Προσωπικά για μένα τα ΚΚΕ όλα αυτά τα χρόνια χάνει συνέχεια πόντους με αποκορύφωμα τη φετινή χρονιά. Απλά είπε ότι οι παππούδες μου ψήφιζαν ΠΑΣΟΚ/ΝΔ.

Link to comment
Share on other sites

mou aresei pou sinexizete na klegeste akoma gia ta kommata...

tsampa pedebeste vgike h ND kai tha ton fame ti na kanoume tr...

 

PS:

epidi den eida idisis apo tote pou ematha oti vgike h ND telika tha sinergasti kai me pasok pou legane ?

an nai tote ton fagame is diploun.

Link to comment
Share on other sites

nai an fantasteis oti  o xitler eitan gios euraiou maswnou an sketeis oti to KKE peire leuta leuta gia na min pwlemisei tous germanous kai telika autoi pou tous polemisan simera legontai NEONAZI RATSISTES kai ena swro mlkies an skeuteis oti to KKE udrithike apo enan maswno tote entaksei mwre siga to pragma mia xara komma einai

Link to comment
Share on other sites

Κοίταξε το ΚΚΕ σαν ιδεολογία και σε όλα οσα πρεσβεύει τα υποστηρίζω αλλά θέτει στόχους ανύπευχτους δεν εξιγχρονίζεται με τα νεα δεδομένα. Λέει έξω απο την Ευρώπη και έξω απο το ευρώ ωραία έχουμε προτερήματα και μειονεκτήματα που ειμαστε στο ευρω αλλά και πάλι τα προτερήματα είναι περισσότερα. Τέλος είναι ενα κόμμα που μόνο είναι για διαμαρτυρία και κατηγορία δεν θα έμπαινε ποτέ στον κόπο να κάνει κυβέρνηση και να δει τι πραγματικά εστί βερίκοκο και εξάλλου όσο υποστηρικτές του κράτους είναι εγώ είχα καθηγητή που κατέβαινε βουλευτής στις εκλογές που έγιναν χθες και εδώ και 2 χρόνια που τον πλήρωνα για τα ιδιαίτερα δεν μου έκοψε ποτέ απόδειξη.

 

Nα στείλω τα πρόβατα μου να φάνε άχυρα στο κεφάλι σου;

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...