Jump to content

[GR] Επίσημο τόπικ πανελληνίων


Zake

Recommended Posts

ventic κανα σοσ έχεις ακούσει για θεωρία αοθ πολλοί λένε για οικονομικό κύκλωμα

ναι όντως..έλα πάρε μερικά:

- Προσδιοριστικοί παράγοντες Ζήτησης

- Σελίδες 10,11,12,16,17,18(iii),22 καταμερισμός και χρήμα,23(οικονομικό κύκλωμα με διάγραμμα)

- Σελίδα 45 ελαστικότητα ζήτησης ΣΔ

- Σελίδα 48

- Σελίδα 53,57,59(νόμος φθίνουσας απόδοσης)

- Σελίδα 60 κόστος παραγωγής

- Σελίδα 66 ( κάτω από τον πίνακα )

- Σελίδα 88

- Σελίδα 93 1ο κομμάτι

- Σελίδα 100,101 ανώτατη - κατώτατη τιμή

 

ΑΥΤΑ!!!

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Πως εχεις γραψει ως τωρα;

14-15 ek8esh, 13 biologia, 14 fusikh, 15 ma8hmatika, 13 aode, 20 aepp

ntax twra kapou ekei pisteuw, ama eixa ma8.gen 8a eim0un kala alla ekana mlkia.

 

btw me ta tritekna mono an bw, alliws duskola...

 

esy me genikh kathgoria e? lgk 8a pesoun

 

 

twra ta vgala edw http://www.atopo.gr/online-ypologistis-moriwn-panelliniwn/

 

gurw sta 15900 moria 2o kai 4o

Link to comment
Share on other sites

ναι όντως..έλα πάρε μερικά:

- Προσδιοριστικοί παράγοντες Ζήτησης

- Σελίδες 10,11,12,16,17,18(iii),22 καταμερισμός και χρήμα,23(οικονομικό κύκλωμα με διάγραμμα)

- Σελίδα 45 ελαστικότητα ζήτησης ΣΔ

- Σελίδα 48

- Σελίδα 53,57,59(νόμος φθίνουσας απόδοσης)

- Σελίδα 60 κόστος παραγωγής

- Σελίδα 66 ( κάτω από τον πίνακα )

- Σελίδα 88

- Σελίδα 93 1ο κομμάτι

- Σελίδα 100,101 ανώτατη - κατώτατη τιμή

 

ΑΥΤΑ!!!

 

 

 

 

Τωρα δεν το εχω μαζι το βιβλιο αλλα να ξερετε σχεδον ολη η θεωρια του πρωτου ( εκτος το οικ. κυκλωμα και αλλες 1-2 παραγραφους ) ειναι εξω γιατι επεσε φετος οεφε. Να ειστε ετοιμοι για ασκηση 1ου κεφαλαιου ομως στο 3ο θεμα.
Link to comment
Share on other sites

HAHAHAHAHAAHAHA

ε άμα δε σκαμπάζεις μια δε σου φταίω εγώ, στο σχολείο μου μέχρι και κάτι γίδια έγραψαν καλά στη βιολογία.
Link to comment
Share on other sites

ε άμα δε σκαμπάζεις μια δε σου φταίω εγώ, στο σχολείο μου μέχρι και κάτι γίδια έγραψαν καλά στη βιολογία.

 

Ισως δεν επρεπε να γραψω "HAHAHAHA" σαν μαλακας αλλα να ελεγα την αποψη μου σαν ανθρωπος..

 

Εγραψα και βιολογια και χημεια (τουλαχιστον το 4ο θεμα στη χημεια γιατι θεωρια και οργανικη δε διαβασα)

 

Απλα βαλανε ιδιαιτερα απαιτητικα θεματα στη χημεια και η αληθεια ειναι πως η βιολογια ηθελε πολυ αναλυση.

 

Εγω προσωπικα ακουσα οτι θα πεσουν οι βασεις. (Στο πεδιο με τις επιστημες Υγειας)

 

Αυτο βεβαια θα το δουμε οταν βγουν τα αποτελεσματα οποτε ειναι λιγο χαζο να υποθετω οτι ισως συμβει εκεινο η ισως συμβει το αλλο.

 

Link to comment
Share on other sites

ε άμα δε σκαμπάζεις μια δε σου φταίω εγώ, στο σχολείο μου μέχρι και κάτι γίδια έγραψαν καλά στη βιολογία.

 

Δεν είναι όλοι στο σχολείο σου άκουσα τα θέματα της θετικής(χημεία) ότι ήταν πολύ απαιτητικά και δεν έφτανε ο χρόνος για να τα λύσεις. Επίσης η Βιολογία γενικής είχε κάποια δυσκολία στο Δ θέμα.

Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι όλοι στο σχολείο σου άκουσα τα θέματα της θετικής(χημεία) ότι ήταν πολύ απαιτητικά και δεν έφτανε ο χρόνος για να τα λύσεις. Επίσης η Βιολογία γενικής είχε κάποια δυσκολία στο Δ θέμα.

Και εγω ετσι ακουσα. Σε ποιες σχολες επιθυμείτε να μπειτε;
Link to comment
Share on other sites

Και ξαναλεω δεν έχουν νόημα οι βάσεις αλλά το ποσά άτομα παίρνει  η σχολή.Η βάση είναι ο βαθμός του τελευταίου.Αν τα άτομα δεν έχουν συμπληρωθεί τότε θα παίρνει και άλλους.

Link to comment
Share on other sites

Και ξαναλεω δεν έχουν νόημα οι βάσεις αλλά το ποσά άτομα παίρνει  η σχολή.Η βάση είναι ο βαθμός του τελευταίου.Αν τα άτομα δεν έχουν συμπληρωθεί τότε θα παίρνει και άλλους.

Ακριβως αυτο. Αλλα αφου βαλαν δυσκολα η πλειοψηφια των μαθητων δεν γραψαν καλα αρα θα μειωθουν οι βασεις.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...