Jump to content

Request for delete account


Zeon®

Recommended Posts

μίλα καλύτερα ρε μπετόβλακα που να ξέρω τι έχεις εσύ ,λολ,πάντως μπορώ να φανταστώ και τον λόγο που θέλεις να στο διαγράψει αλλά καθώς είπαν και οι υπόλοιποι δεν παίζει ... και όχι μόνο επειδή πρέπει να μπει στην DB !

 

 

 

τι μπορεις να φανταστεις ?

Link to comment
Share on other sites

χαχχα τσίμπησες ψαράκι , ξεκόλλα έτσι και αλλιώς δεν με νοιάζει ... κουβέντα να γίνεται ...

Link to comment
Share on other sites

χαχχα τσίμπησες ψαράκι , ξεκόλλα έτσι και αλλιώς δεν με νοιάζει ... κουβέντα να γίνεται ...

 

σοβαρα ρε φιλε πες no offense δεν εχω προβλημα ετσι και αλλιως ξεφτιλιστικα τοσο που δεν αξιζει. για πες.

Link to comment
Share on other sites

Σαν τον DarkTerror κάνεις. Μετά θα κλαίγεσαι στον Maxtor για unban ή τα κάνεις τώρα για να σε λυπηθούμε κτλ.

 

Όλα είναι ΣΑΠΙΑ!

 

Εκτός αν είσαι μαζόχας.

Link to comment
Share on other sites

εδωσα το εινε μου στο mxc μετα απο 1 χρονο που ημουν Innactive αλλα δεν βρηκα κατι γνωριμο μεσα απο αυτο οποτε δεν εχει νοημα.

Link to comment
Share on other sites

Σαν τον DarkTerror κάνεις. Μετά θα κλαίγεσαι στον Maxtor για unban ή τα κάνεις τώρα για να σε λυπηθούμε κτλ.

 

Όλα είναι ΣΑΠΙΑ!

 

Εκτός αν είσαι μαζόχας.

 

αγορι μου εισαι βλαμμενος? απλα θελω διαγραφη ειναι τοσο δυσκολο απλα τα πραγματα δεν γουσταρω να παει να γαμηθει χαλασα τα ματια μου για το τιποτα.

Link to comment
Share on other sites

εδωσα το εινε μου στο mxc μετα απο 1 χρονο που ημουν Innactive αλλα δεν βρηκα κατι γνωριμο μεσα απο αυτο οποτε δεν εχει νοημα.

logout ?
Link to comment
Share on other sites

αγορι μου εισαι βλαμμενος? απλα θελω διαγραφη ειναι τοσο δυσκολο απλα τα πραγματα δεν γουσταρω να παει να γαμηθει χαλασα τα ματια μου για το τιποτα.

Απλά κάνε logout μωρέ μαλάκα τενεκέ.
Link to comment
Share on other sites

ρε σου λέω..πραγματικά τζάμπα σάλιο χαλάς ο μαξτορ δεν παίζει να στο διαγράψει,αν θες σονί και καλά κάτι δραστικό αντε βρίσε κάποιον γκλόμπαλ να φας ένα περμα μπαν και τέλος..

 

αλλα και πάλι δεν καταλαβαίνω το γιατί..

Link to comment
Share on other sites

ρε σου λέω..πραγματικά τζάμπα σάλιο χαλάς ο μαξτορ δεν παίζει να στο διαγράψει,αν θες σονί και καλά κάτι δραστικό αντε βρίσε κάποιον γκλόμπαλ να φας ένα περμα μπαν και τέλος..

 

αλλα και πάλι δεν καταλαβαίνω το γιατί..

 

μεγαλη ιστορια.

Link to comment
Share on other sites

υπάρχει βέβαια και η άλλη επιλογή ,

να το γυρίσεις σε troll και να κοροϊδεύεις κόσμο μαζί με ένα σορό καθυστέρες από εδώ μέσα ...

 

έχει και αυτό το γέλιο του δεν λέω

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...