Jump to content

[GR] μαθηματικά γενικής


Zake

Recommended Posts

δεν παιρνω 100 γτ εκανα λαθος παραγωγηση... ΤΟΣΟ ΖΩΟ ΕΙΜΑΙ

κάνεις γενικώς μαλακιούλες εσύ, κοίτα να προσέξεις τώρα που γράφουμε Φυσική γιατί αν βρεις μια λάθος επιτάχυνση στο πρώτο ερώτημα πάει όλο το θέμα μετά.
Link to comment
Share on other sites

κάνεις γενικώς μαλακιούλες εσύ, κοίτα να προσέξεις τώρα που γράφουμε Φυσική γιατί αν βρεις μια λάθος επιτάχυνση στο πρώτο ερώτημα πάει όλο το θέμα μετά.

γαμησετα ελπιζω να μ γινουν μαθημα τα λαθη αυτα κ να τα προσεξω τρ στην φυσικη ... αυτο μ λεν ολοι οι καθηγητες μ
Link to comment
Share on other sites

κάνεις γενικώς μαλακιούλες εσύ, κοίτα να προσέξεις τώρα που γράφουμε Φυσική γιατί αν βρεις μια λάθος επιτάχυνση στο πρώτο ερώτημα πάει όλο το θέμα μετά.

εχεις κανα στανταρακι για φυσικη?
Link to comment
Share on other sites

εχεις κανα στανταρακι για φυσικη?

ακούγεται doppler με ταλαντώσεις και κρούση για θέμα 3. στο 4ο κλασσικά στερεό.
Link to comment
Share on other sites

ακούγεται doppler με ταλαντώσεις και κρούση για θέμα 3. στο 4ο κλασσικά στερεό.

ε ναι νταξει στερεο το χω κυματα ειναι το χειροτερο μου αυριο θα ξυπνησω πρωι να τα ξεκαθαρισω κ ο θεος βοηθος .. αντε να δουμε
Link to comment
Share on other sites

ε ναι νταξει στερεο το χω κυματα ειναι το χειροτερο μου αυριο θα ξυπνησω πρωι να τα ξεκαθαρισω κ ο θεος βοηθος .. αντε να δουμε

όλα τα μηχανικά είναι εύκολα στη Φυσική, τα ηλεκτρομαγνητικά κύματα και οι ηλεκτρικές ταλαντώσεις δεν παλεύονται καθόλου
Link to comment
Share on other sites

όλα τα μηχανικά είναι εύκολα στη Φυσική, τα ηλεκτρομαγνητικά κύματα και οι ηλεκτρικές ταλαντώσεις δεν παλεύονται καθόλου

γαμησετα
Link to comment
Share on other sites

ναι γαμησετα αυριο κυματα πιο πολυ επαναληψη

αν ξεπετάξω ένα 15-16, το πανεπιστήμιο μου στέλνει πρόσκληση χδ
Link to comment
Share on other sites

όλα τα μηχανικά είναι εύκολα στη Φυσική, τα ηλεκτρομαγνητικά κύματα και οι ηλεκτρικές ταλαντώσεις δεν παλεύονται καθόλου

ηλεκτρομαγνητικα ειναι οκ γιατι δεν μπορουν να βαλουν πολυ εξεζετημενα (τους δινεται πολυ μικρη υλη) και για αυτο στο 3ο θεμα ειναι ταμ'αμ
Link to comment
Share on other sites

ηλεκτρομαγνητικα ειναι οκ γιατι δεν μπορουν να βαλουν πολυ εξεζετημενα (τους δινεται πολυ μικρη υλη) και για αυτο στο 3ο θεμα ειναι ταμ'αμ

το θέμα είναι ότι θα βάλουν λίγο παλούκοβιτζ φέτος στη Φυσική, δε γίνεται να βάλουν ηλεκτρομαγνητικά 3ο θέμα.
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...