Jump to content

[GR]Πανελληνιες 2012


Flam3Skull

Recommended Posts

Επειδή είμαι τώρα 2ο εξάμηνο στη σχολή μου το συμπέρασμα που έχω βγάλει είναι : Όσοι είναι καυλωμένοι με παρατάξεις μένουν τουλάχιστον 7-8 χρόνια στη σχολή και μετά που βγαίνουν(αν το τελειώσουν) είναι άνεργοι, γιατί πτυχίο με 5 δεν αξίζει 1 τη σήμερον ημέρα.Από την άλλη έστω και λίγο να ασχολείσαι και να πατάς στα μαθήματα το βγάζεις σε 4-5 χρόνια και με ένα αρκετά καλό βαθμό.

Link to comment
Share on other sites

ΣΕ ΜΙΑ ΒΔΟΜΑΔΑ ΓΡΑΦΟΥΜΕ ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ
Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή εσύ πραγματικά πιστεύεις ότι υπάρχουν άτομα που δεν το αξίζουν το πτυχίο τους ή και το αντίθετο;

 

 

όταν το παίρνεις στα 8 χρόνια με το ζόρι και όχι στα 4-5 ή όταν το παίρνεις με γλύψιμο/ξένες εργασίες, τότε ναι δεν το αξίζεις.
Link to comment
Share on other sites

ε τότε τι στο διάολο κερδίζει αυτή η ειδική κατηγορία;

 

Tipota, palia isxye oti mporouses na pareis metagrafh se polh wste na eisai pio konta sthn oikogeneia , h ston kontinotero aderfo, alla ta katarghsane ola auta perisi.

Link to comment
Share on other sites

ε τότε τι στο διάολο κερδίζει αυτή η ειδική κατηγορία;

δλδ οι πολυτεκνοι τι επρεπε να ειχαμε? λιμουζινα με μπραβους να μας παιρνει απ το σπιτι κ να μας πηγαινει στη σχολη?
Link to comment
Share on other sites

δλδ οι πολυτεκνοι τι επρεπε να ειχαμε? λιμουζινα με μπραβους να μας παιρνει απ το σπιτι κ να μας πηγαινει στη σχολη?

δε σε ρώτησα για τους πολύτεκνους αλλά για τους τρίτεκνους.
Link to comment
Share on other sites

όταν το παίρνεις στα 8 χρόνια με το ζόρι και όχι στα 4-5 ή όταν το παίρνεις με γλύψιμο/ξένες εργασίες, τότε ναι δεν το αξίζεις.

Όχι, είπες ότι αν πάρεις το πτυχίο σου μετά από 4 (τέσσερα) χρόνια και τυλίγεις πιτόγυρα θα κλαις για την ανεργία.
Link to comment
Share on other sites

Όχι, είπες ότι αν πάρεις το πτυχίο σου μετά από 4 (τέσσερα) χρόνια και τυλίγεις πιτόγυρα θα κλαις για την ανεργία.

είπα ότι οι άχρηστοι(αναφέρω πιο πάνω ποιους άχρηστους εννοώ) φτάνουν σε αυτό το σημείο, παρεξηγήθηκες;
Link to comment
Share on other sites

είπα ότι οι άχρηστοι(αναφέρω πιο πάνω ποιους άχρηστους εννοώ) φτάνουν σε αυτό το σημείο, παρεξηγήθηκες;

 

ευχαριστούμε σεξομανιακέ. Αν και δεν είναι ακριβώς έτσι κατά τη γνώμη μου. Μετά τα 4 αυτά χρόνια όποιος πραγματικά αξίζει θα πάει μπροστά, οι υπόλοιποι θα τυλίγουν τα πτυχία τους σε πιτόγυρα και θα διαμαρτύρονται για ανεργία.

Έλα γαμώ τη Παναγία διάβασε τι εγράψες γιατί δεν καταλαβαίνεις τι λέω.

 

Μετά τα 4 αυτά χρόνια όποιος πραγματικά αξίζει θα πάει μπροστά, οι υπόλοιποι θα τυλίγουν τα πτυχία τους σε πιτόγυρα και θα διαμαρτύρονται για ανεργία.

 

Δεν μιλάς για τους αιώνιους φοιτητές με ράστα που μοιράζουν φυλλάδια του ΚΚΕ.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

το έθεσες κάπως περίεργα, τέλος πάντων, που θες να καταλήξεις;

Δεν θέλω να καταλήξω κάπου, απλά νόμιζα ότι είπες ότι άτομα που πέρνουν το πτυχίο τους κανονικά μετά από 4 χρόνια είναι οι άχρηστοι που δεν βρίσκουν δουλειά και όχι οι τεμπέληδες που κάνουν στάσή 10-15 χρόνια στο πανεπιστήμιο. Δεν ξέρω αν όντως αυτό εννοείς ή απλά ξέχασες να το αναφέρεις.
Link to comment
Share on other sites

Δεν θέλω να καταλήξω κάπου, απλά νόμιζα ότι είπες ότι άτομα που πέρνουν το πτυχίο τους κανονικά μετά από 4 χρόνια είναι οι άχρηστοι που δεν βρίσκουν δουλειά και όχι οι τεμπέληδες που κάνουν στάσή 10-15 χρόνια στο πανεπιστήμιο. Δεν ξέρω αν όντως αυτό εννοείς ή απλά ξέχασες να το αναφέρεις.

τους μαλλιάδες που "κάνουν στάση 10-15 χρόνια" εννοούσα κι εγώ
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...