Jump to content

[GR]Σχετικα με τα χτεσινα.


Noble®

Recommended Posts

Θα σου πω εγω τι εγινε.

 

Εγω κ ο Φινιτο ειπαμε να γινει ο Dask Gold με το σκεπτικο να γινει LoL Mod καποια στιγμη στο μελλον αν ο Γρηγορης ηθελε να συνεχισει παραπανω η αν ποτε εφευγε για ΧΨΩ λογους .(οποιος μπορει ας αμφισβητησει οτι δεν ξερει LoL)

 

οσον αφορα τις φιλιες κτλ.Διατηρω με παρα πολλα ατομα φιλικες επαφες κ εντος κ εκτος σταφφ, επερχομενων κ απερχομενων σταφφερς .οι περισσοτεροι εχουν το Skype μου κ μιλαμε καθημερινα.οποτε ολες οι προτασεις απ τη μερια μου εχουν ως στοχο να μου κολλαει σαν χαρακτηρας πρωτα για να βαζω κ το χερι μου στη φωτια η να παιρνω την ευθυνη για δικες μου προτασεις.

 

Αλλα ας μην εθελοτυφλουμε.δν ειναι η 1η φορα που για ψυλλου πηδημα η αλλες προσωπικες διαφορες  με αυτον τον τροπο γινεται χαμος.Αποδειξη οτι χτες με το που ξεκινησε το ζητημα,ειπα στο skype στα παιδια οτι θα πεσει demote κ πολυ flame αμεσως μολις ειδαμε ποιος ηταν στοχος.(Μαρτυς μου ο θεος)ας μην κοροιδευομαστε τωρα.

δεν έχω ιδέα από λολ να σου πω την αλήθεια και δεν ξέρω γενικά τις ικανότητες του ΔΑΣκ χωρίς βέβαια να τις αμφισβητώ ... μπορεί όπως λες να είναι πολύ καλός !

 

δεν είναι εκεί όμως το θέμα ....

 

εσύ όπως είπες χωρίς να βάζεις το χέρι στην φωτιά προτείνεις και σίγουρα αυτό μπορεί να μην βγαίνει πάντα σε καλό , ΟΚ !

 

όσο για τα χθεσινά δεν πήρα πουθενά θέση , παρά μόνο στο σπαμ σέκτιον με 2-3 ποστ με τον δασκ ! μλκιες δλδ ...

 

 

Link to comment
Share on other sites

Φινίτο, το γιατί έφαγα μπαν το κατάλαβες ή θέλεις επιστολή ρε ηλίθιε.

 

Όλο το σκηνικό έγινε με αφορμή τα actions που έκανα (locks,dekarma). Το μπαν δεν έχει καμία σχέση με αυτά, απλά αυτό ήταν το πρόβλημα τον ατόμων που έκαναν τα report που όπως αποδείχθηκε αφού ρώτησα noble και wrd στα actions που έκανα ήμουν σωστός.

Link to comment
Share on other sites

Unban dask, άμα το θέλει και ας ζητήσει ο maxtor ευγενικά το dask να ξαναγίνει gold.

δεν θέλω να σε στεναχωρίσω αλλά ο μάξτορ έκανε μπαν τον dask.
Link to comment
Share on other sites

Είπα εγώ πως τον έκανε κάποιος άλλος; δε νοιάζει βασικά, αναμενόμενο ήταν. Ο maxtor δεν νομίζω να ήθελε να τον κάνει ban, γιατί καθόταν και καθάριζε υπομονετικά τα dekarma του, ενώ θα μπορούσε να τον κάνει απ τα πρώτα δύο. Όχι στο 13 dekarma.

Δε ξέρω δε ξέρω, πολύ σημασία για απλά πράγματα.

Link to comment
Share on other sites

τον dask τον έφαγαν αυτοί που τον έβαλαν ,αλλά τι να πεις αφού το 3/4 σταφφ team είναι εκεί επειδή παίζει lol. lol

σε άλλους καιρούς ο dask θα ήταν just kewl

 

τώρα απλά τα αρχίδια μας κουνιούνται όσο το σταφφ το βλέπει σοβαρά

oh please

Link to comment
Share on other sites

LEl3R.png

 

Aυτός ήταν ο λόγος του μπαν  κι άλλα 15 smite που έκανα, και αυτό μετά από όταν ζήτησα το μπαν και με αγνόησε ο wrd γιατί έπαιζε λολ.

 

Link to comment
Share on other sites

τον dask τον έφαγαν αυτοί που τον έβαλαν ,αλλά τι να πεις αφού το 3/4 σταφφ team είναι εκεί επειδή παίζει lol. lol

σε άλλους καιρούς ο dask θα ήταν just kewl

 

τώρα απλά τα αρχίδια μας κουνιούνται όσο το σταφφ το βλέπει σοβαρά

oh please

Σταμάτα να γίνεσαι κι άλλο ρεζίλι και να πετάς άκυρα πράγματα, πραγματικά σε είχα σε μεγάλη εκτίμηση. Μην μου το χαλάς, απλά κάτι πρέπει να πεις κι εσύ για να αποδείξεις κάτι το όποιο ούτε εσύ δεν ξέρεις τι είναι.
Link to comment
Share on other sites

Σταμάτα να γίνεσαι κι άλλο ρεζίλι και να πετάς άκυρα πράγματα, πραγματικά σε είχα σε μεγάλη εκτίμηση. Μην μου το χαλάς, απλά κάτι πρέπει να πεις κι εσύ για να αποδείξεις κάτι το όποιο ούτε εσύ δεν ξέρεις τι είναι.

βλέπω 2 βήματα πιο μπροστά,απλά 8)

Link to comment
Share on other sites

Soz file alla den enai mono auta ta smites.Xris an 3erw ti pextike idika xtes egw vsk ekana ena report gt toso kairo evlepa na kaneis oti s kavlosei lock kai apla ekana ena report gia kati p egw theorisa annousio.

Link to comment
Share on other sites

Soz file alla den enai mono auta ta smites.Xris an 3erw ti pextike idika xtes egw vsk ekana ena report gt toso kairo evlepa na kaneis oti s kavlosei lock kai apla ekana ena report gia kati p egw theorisa annousio.

Eνω τα 10 τόπικ που κάνατε για το barcelona - real, για τα πέναλτυ που έχασαν, για το γκολ που έβαλε ο τορρες άλλα 20 άκυρα τοπικ, νεκρά χωρίς posts και άλλα 2 που άνοιξαν και με έκραζαν 20 άτομα ήταν εντελώς χρήσιμα και θα βοηθούσαν το αγαπημένο σου φορουμ να πάει μπροστά.
Link to comment
Share on other sites

Eνω τα 10 τόπικ που κάνατε για το barcelona - real, για τα πέναλτυ που έχασαν, για το γκολ που έβαλε ο τορρες άλλα 20 άκυρα τοπικ, νεκρά χωρίς posts και άλλα 2 που άνοιξαν και με έκραζαν 20 άτομα ήταν εντελώς χρήσιμα και θα βοηθούσαν το αγαπημένο σου φορουμ να πάει μπροστά.

ναι...ελευθερία λόγου...nothing more...

Link to comment
Share on other sites

τον dask τον έφαγαν αυτοί που τον έβαλαν ,αλλά τι να πεις αφού το 3/4 σταφφ team είναι εκεί επειδή παίζει lol. lol

σε άλλους καιρούς ο dask θα ήταν just kewl

 

τώρα απλά τα αρχίδια μας κουνιούνται όσο το σταφφ το βλέπει σοβαρά

oh please

Κ με σενα εχουμε παιξει.τι σημαινει αυτο?οτι επειδη δν παιζουμε συχνα μαζι σου οτι εχεις λιγοτερες πιθανοτητες?Το LoL βοηθαει στο να ξερουμε τον χαρακτηρα του καθενος κ τι ατομο ειναι μερα με τη μερα.Οταν ζητησες repromote πριν μερικες μερες, ο τροπος που το κανες σε τιμαει? lol !οκ ειμαστε κλικα εμεις κ σε εχουμε στην απ εξω οπως νομιζεις. Ειμαστε αθλιοι ,ειμαστε αχρηστοι αλλα ειμαστε τυφλοι γιατι δν βλεπουμε εσας τους καλυτερους μπλα μπλα μπλα

 

Αυτο που κανεις εδω κ μερικες βδομαδες ειναι κουραστικο. ολο προκαλεις κ κατακρινεις ΧΩΡΙΣ να εχεις μια ουσιαστικη ιδεα κ το τι θα πρεπει να κανουμε η τι θα πρεπει να γινει?Το ιδιο κανει κ ο Raule αρκετες φορες.Με ποιο τροπο τον φαγαμε εμεις που τον βγαλαμε?

 

ναι...ελευθερία λόγου...nothing more...

εσυ συνεχισε αυτα τα ελευθεριστικα :/  :o
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...