Jump to content

[Share]Interlude Buffer by Demy


Recommended Posts

Γεια σας! Καθώς έψαχνα στον υπολογιστή μου, βρήκα μια buffer που την είχε φτιάξει ο DownUnder και την ανανέωσα εγώ.

 


 

3qF9g.png

 


 

Download Link : Click meh!

 


 

Δουλεύει σε L2jFrozen, και μπορείτε να την βάλετε σε άλλο project εάν αλλάξετε τα imports.

 


 

Credits : Demy, DownUnder

 

Link to comment
Share on other sites

Μπράβο .. !! Όπως βλέπω ξέρεις πολλά .. με βοηθάς και σε ο,τι θέλω εγώ και φαίνεται να μπορείς να κάνεις και κάτι παραπάνω .. π.χ θέλω ένα npc να κάνει την clan Lv 8 απ' ευθείας .. Πχ να πατάς "Do My Clan Clan Lv 8" και να γίνεται !! (μέσα να περιέχει και Give Me Clan Skills και να δίνει Full Clan Skills  !!) αν το κάνεις θα εκτιμήσω πολύ την δουλεία σου !

Link to comment
Share on other sites

Μπράβο .. !! Όπως βλέπω ξέρεις πολλά .. με βοηθάς και σε ο,τι θέλω εγώ και φαίνεται να μπορείς να κάνεις και κάτι παραπάνω .. π.χ θέλω ένα npc να κάνει την clan Lv 8 απ' ευθείας .. Πχ να πατάς "Do My Clan Clan Lv 8" και να γίνεται !! (μέσα να περιέχει και Give Me Clan Skills και να δίνει Full Clan Skills  !!) αν το κάνεις θα εκτιμήσω πολύ την δουλεία σου !

Για L2jFrozen το θέλεις?
Link to comment
Share on other sites

Ναι.

Μια χαρά! Επειδή, σήμερα δουλεύω το project μου στην java , δεν θα μπορέσω σήμερα. Αύριο το πρωί ή μεσημέρι θα είναι έτοιμο.
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...