Jump to content

[Ιστορία πάθους]


Vazelos

Επόμενη ιστορία  

41 members have voted

  1. 1. Επόμενη ιστορία

    • Πατέρας - κόρη
      22
    • Θεία
      14
    • Προτείνετε μια δικιά σας
      5


Recommended Posts

Γεια σας είμαι ο Ηλίας, είμαι 17 ετών και κατάγομαι από την ορεινή Αρκαδία και σήμερα θα ήθελα να σας εξομολογηθώ μια ιστορία πάθους.

 

Τον περασμένο Ιούνιο μετά τη λήξη της σχολικής χρονιάς φύγαμε οικογενειακώς από το Λεβίδι και πήγαμε στο εξοχικό μας στη Βάρκιζα όπου εκεί είδα κάποια πράγματα με άλλο μάτι.

Μια μέρα είχαμε πάει στη παραλία μαζί με τη μάνα μου. Εγώ καθόμουν αραχτός στην ξαπλώστρα μου και έλιαζα τα πρησμένα απ τις μαλακίες που τράβαγα αρχίδια μου. Εκεί που είχα αράξει και είχα καρακαυλώσει από τα κοριτσάκια που πηγαίναν πέρα-δώθε με τα τρυφερά βυζάκια και τα πεταχτά εμφανή μουνόχειλα έρχεται η μάνα μου και μου ζητάει να της αλείψω αντηλιακό.

 

Χωρίς κανέναν δισταγμό και πονηρή σκέψη εγώ αμέσως έπιασα το καροτεν και έβαλα στα χέρια μου πασαλείβοντας τη πλάτη της. Όλα καλά ως εκεί μέχρι τη στιγμή που μου είπε να της βάλω και στα πόδια, γύρισε λοιπόν μπρούμυτα με έναν αέρα κυρίας χωρίς να νοιάζεται για τίποτα. Εγώ εκεί είδα τη σφιχτή κωλάρα της στημένη πάνω στη ξαπλώστρα με το μικροσκοπικό μαγιό της και μου ήρθε μια περίεργη ακαταμάχητη καύλα που μου τον έκανε πραγματικό πύραυλο, ακούμπαγα τα κωλομέρια της και προσπαθούσα να αισθανθώ όσο πιο πολύ γίνεται την σκληρότητα τους. Δεν είχα ξανανιώσει ποτέ έτσι για τη μάνα μου. Σηκωθήκαμε και μπήκαμε στη θάλασσα όπου εκεί η μάνα μου έκανε το μπάνιο της ενώ εγώ ακόμα σαστισμένος απ' τη καύλα την παρακολουθούσα καθώς το νερό έσταζε από τα γαλακτερά άσπρα στήθια της. Τέλος πάντων τελειώσαμε τη βόλτα μας στη παραλία τα μαζέψαμε και πήγαμε σπίτι όπου μας περίμενε ο πατέρας μου. Σε αυτό το σημείο θα ήθελα να επισημάνω τα επαγγέλματα, ο πατέρας μου ήταν καθηγητής θρησκευτικών και η μητέρα μου δερματολόγος.

 

Η μάνα μου πήγε κατευθείαν στο μπάνιο, και εγώ στο δωμάτιο μου να τραβήξω μαλακία για να ηρεμήσω, όπως και έκανα. Μετά με τη σειρά μου πήγα και εγώ για μπάνιο. Μόλις τελείωσα το μπάνιο παρατήρησα ότι το πουλί μου είχε κάτι κοκκινίλες τριγύρω, μάλλον το ερέθισε κάτι στη θάλασσα και το βρήκα σαν αφορμή έτσι ώστε να "στριμώξω" τη μητέρα μου. Φώναξα λοιπόν τη μητέρα μου στο μπάνιο και της εξήγησα την κατάσταση, χωρίς κανένα πρόβλημα αυτή είπε ότι καλό θα ήταν να ρίξει μια ματιά, έτσι και έγινε, μπήκε μέσα και την έβγαλα έξω. Χωρίς να την ακουμπήσει άρχισε να την κοιτάει με πολύ πονηρό βλέμμα, μετά από λίγο την πιάνει την χαϊδεύει και μου χαμογελάει λέγοντας είναι μια χαρά, ύστερα έφυγε.

 

Εγώ άρχισα να κουτουλάω το κεφάλι μου στο τοίχο, είχα μουρλαθεί, έπρεπε να την γαμήσω με οποιοδήποτε κόστος! Κάθε μέρα έψαχνα αφορμή αλλά δε μου έδινε, και μάλιστα ήταν αρκετά ψυχρή απέναντι μου, έτσι λοιπόν πέρασαν οι μέρες στην Βάρκιζα και γυρίσαμε πίσω στο Λεβίδι.

Πέρασε ο καιρός, ξεχάστηκε το γεγονός και εγώ βρήκα κοπέλα(16 ετών). Μια μέρα λοιπόν αφού ο πατέρας μου έλειπε σε πενθήμερη εκδρομή με το σχολείο ήρθε η μητέρα μου στο δωμάτιο μου και άρχισε να με ρωτάει για την κοπέλα μου, αν έχουμε ολοκληρώσει κτλπ. Της είπα ότι είναι αρκετά μικρή και δεν έχουμε ολοκληρώσει ακόμα. Μιλήσαμε αρκετά και πέρασε η ώρα, έπρεπε να φύγω να πάω φροντιστήριο.

 

Μόλις γύρισα απ το φροντιστήριο την είδα στην κουζίνα με τα πρόχειρα ρούχα με τη σχισμή στα κωλομέρια να είναι ορθάνοικτη και να καθαρίζει τα ντουλάπια, μου ήρθε ξαφνικά η εικόνα της κωλάρας της με το μαγιό. Παρέλυσα και κάθισα να την κοιτάω, γύρισε και με είδε, αμέσως κατάλαβε τι κοίταζα, σηκώθηκε και ήρθε να με χαιρετίσει, μου έδωσε ένα βαθύ φιλί στο μάγουλο χωρίς να μιλήσει και πήγε πάλι πίσω. Κλασσικά εγώ, πήγα στο δωμάτιο μου και άρχισα να τραβάω μια άγρια μαλακία ενώ παράλληλα είχα χάσει την αίσθηση χώρου-χρόνου απ τη καύλα. Ξαφνικά ανοίγει η πόρτα και μπαίνει μέσα η μάνα μου, μαζεύω το πουλί μου γρήγορα και η μάνα μου φεύγει πάλι αμέσως. Εγώ έμεινα στο δωμάτιο, δε τολμούσα να βγω έξω απ τη ντροπή μου. Ξάφνου μπαίνει η μάνα μου μέσα και μου λέει

 

Μ: "Το έχω καταλάβει ότι με κοιτάς περίεργα"

 

εκεί αισθάνθηκα άσχημα και ήθελα η γη να με καταπιεί, τελικά δεν μπορούσα να εκφραστώ γιατί ήμουν πολύ δειλός.

 

Η: "Ε ξέρεις είναι η ηλικία μου τέτοια και δε μπορώ να αντισταθώ..."

 

Μ: "Δε πειράζει, είναι φυσιολογικό, ξεκουράσου τώρα"

 

Εγώ δεν άντεξα και πήγα μέσα να ζητήσω από τη μαμά να μη το συζητήσει αυτό με το μπαμπα. Ανοίγω λοιπόν την πόρτα του δωματίου της και την βλέπω γυμνή με τις ρόγες καυλωμένες να ξεκουμπώνει το τζιν της, με βλέπει αλλά δεν καλύπτετε, εκεί κατάλαβα πολλά.

 

Μ: "έλα μέσα..."

 

χωρίς να σκεφτώ τίποτα μπαίνω μέσα και την πετάω στο κρεβάτι

 

Η: "Δε με νοιάζει ότι και να γίνει όποια και να είσαι"    και άρχισα να γλύφω τις ατελείωτες και απερίγραπτες βυζάρες της.

Μ: "Αχ γάμησε με παίδαρε μου, σε παρακαλώ κάνε με να νιώσω ότι δε μπόρεσα με το μικροψώλη το πατέρα σου"

 

Αμέσως χώνω το χέρι στο μουνί της για να μη το μετανιώσει και αρχίζω να βάζω δάκτυλο, είχε υγρανθεί άσχημα, εγώ δεν άντεξα απ τη καύλα και έχυσα μέσα στο παντελόνι μου αλλά δε σταμάτησα. Μόλις καύλωσε την έβγαλα το τζιν και άρχισα να της γλύφω αυτό το υπέροχο φρεσκοξυρισμένο μουνί που μύριζε μουνόσπερμα. Κάποια στιγμή με πετάει πίσω

 

Μ: "Τώρα η σειρά μου να σε καυλώσω καριολάκο.."

 

Εγώ είχα ξανακαυλώσει στο εν το μεταξύ και ήμουν έτοιμος για γερό γαμήσι

 

Η: "Γλύφτα όλα μωρή πουτάνα, θέλω να σε γαμήσω πολύ άγρια. μη σταματήσεις να ρουφάς!"

 

Έκανε ένα απίστευτα αχόρταγο τσιμπούκι, είχα τρελαθεί, έτρεμα, η καύλα απλά δε περιγράφετε. Την σηκώνω και τη στήνω στα 4, πάω να της τον βάλω στο κώλο και αμέσως μαζεύετε

 

Μ: "Όχι εκεί, δε με παίρνει κανείς από κει"

Η: "Καλά τότε γύρνα να σου γαμήσω τη μουνάρα"

 

Γυρνάει αμέσως και αρχίζω ένα γαμήσι ασταμάτητο. Μόλις τελειώνουμε πέφτουμε και κοιμόμαστε εξαντλημένοι, μόλις ξύπνησα άρχισα πάλι να την πειράζω με διπλές ορέξεις, την ξέσκισα επί δυο μέρες δε σταματήσαμε να γαμιόμαστε.

 

Τη δευτέρα γύρισα απ το σχολείο με το αμάξι ενός μεγαλύτερου φίλου μου, του Νίκου, και του είπα να ανέβει πάνω ώστε να του δώσω μια μάσκα που μου είχε δανείσει(ήταν κολυμβητής, αρκετά μεγαλόσωμος με πολύ ωραίο σώμα και πλάτες).

Ανεβαίνουμε και βρίσκω τη μάνα μου στο καναπέ με αρκετά προκλητικές πιτζάμες και χαλαρό βλέμμα βαριεστημάρας. Πάμε και καθόμαστε στο καναπέ, το φανελάκι που φόραγε η μάνα μου κρεμόταν στη κυριολεξία απ τις ρόγες της, ο φίλος μου δε μπορούσε να σταματήσει να κοιτάει, είχα εκνευριστεί.

 

Ξαφνικά..

 

Μ: "Ηλία δε θα κεράσεις κάτι το φίλο σου;"

Η: "Όχι θα φύγει τώρα"

Μ: " Μα γιατί δε κάθετε να δούμε μια ταινία;"

Ν: "πολύ καλή ιδέα κυρία Άννα"

Μ: "ωραία, Ηλία βάλε ένα θρίλερ και ελάτε να κάτσουμε όλοι μαζί"

 

Παω και γω και βάζω το θρίλερ, κάπου στη μέση της ταινίας βλέπω το φίλο μου να χαϊδεύει τη μάνα μου, σηκώνομαι πάνω ανοίγω το φως και βάζω τις φωνές!

 

Μ: "Ηρέμησε και ξεντύσου μυξιάρικο, σήμερα θέλω πολύ πούτσο"

 

Αμέσως σηκώνετε ο Νίκος και πετάει έξω ένα τεράστιο παλαμάρι και η μάνα μου το πνίγει όλο μονομιάς πιπιλώντας το

 

Ν: "Τι κοιτάς ρε μαλάκα, ξέσκισέ τη πουτάνα"

 

Τα πετάω κάτω και πάω και της τον καρφώνω στη κωλάρα επί τόπου, τρελάθηκε απ το πόνο αλλά δε μίλησε παρά μόνο έσκουζε και δάκρυζε, δε την άφηνε ο άλλος να ξεκολλήσει από το καυλί του.

 

Μ: "Αααα δεν μπορώ άλλο σταματήστε να πάρω μια ανάσα"

 

Αυτό ήταν το σήμα που περιμέναμε για να την ξεκωλιάσουμε όπως της άξιζε.

Ο καναπές είχε γίνει μούσκεμα απ τα υγρά της

 

Σηκώνετε ο Νίκος και μονομιάς τη γυρνάει ανάποδα και αρχίζει ένα λυσσασμένο γαμήσι στο μουνάκι της, ενώ είχα πάει και τράβαγα μαλακία πάνω απ τη μάπα της δίνοντας της τα αρχίδια μου στο στόμα της.

 

Μ: "Ααααχ δε μπορώ άλλο σας παρακαλώ πιο ήρεμα"

 

Ν: "αυτό δεν ήθελες; δε γουστάρεις μωρό μου;"

 

Μ: "ναι ναι σκίστε με!"

 

και μετά από λίγο τίναξε έξω το καυτό σπέρμα της καθώς μούγκριζε

 

Η: "Σήκω πάνω, ήρθε η ώρα να τα πιεις"

 

Σηκώθηκε και άρχισε να μας πιπώνει με τρόπο μαγικό, δε μπορούσα να κουνήσω τα πόδια μου, στα ήπιε όλα, δεν άφησε σταγόνα.

 

Η: "Έτσι μπράβο η μανούλα μου"

 

και την έστισα στα 4 και την ξεκώλιασα πάλι παρέα μαζί με το Νίκο, δεν μπορούσα να σταματήσω να γαμάω τη κωλάρα της, απλά δεν γινόταν, και όσο έσκουζε τόσο με τρέλαινε πιο πολύ.

Κάποια στιγμή σταματήσαμε ο φίλος μου έφυγε και εγώ έμεινα σπίτι με τη μάνα μου γυμνή και σχεδόν λιπόθυμη στο καναπέ, ήξερα ότι μια καινούργια εποχή άρχισε, μια ωραία εποχή. Από τότε εδώ και 5 μήνες σε κάθε ευκαιρία γαμιόμαστε.

 

Τι λέτε;

 

Σενάριο: Εγώ/Dask

Link to comment
Share on other sites

Ορίστε η ιστορία που σας είχαμε υποσχεθεί, ελπίζουμε να την απολαύσετε.

 

Καλή διασκέδαση.

Link to comment
Share on other sites

botαρες ρε μλκ; ;ο εντωμεταξύ την ιστορία την διάβασα πρωί πρωί, εντελώς άρρωστη. ψήσε ένα με παππού και εγγονή

Link to comment
Share on other sites

Αν έπιανε ο πατέρας τον γιο να γαμάει την μάνα, θα ήταν ακόμα καλύτερο.

άρρωστο
Link to comment
Share on other sites

botαρες ρε μλκ; ;ο εντωμεταξύ την ιστορία την διάβασα πρωί πρωί, εντελώς άρρωστη. ψήσε ένα με παππού και εγγονή

42κ views και αναρωτιέσαι  ; lul

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...

AdBlock Extension Detected!

Our website is made possible by displaying online advertisements to our members.

Please disable AdBlock browser extension first, to be able to use our community.

I've Disabled AdBlock