Jump to content

ΜΠΑΤΣΟΙ ΓΟΥΡΟΥΝΙΑ ΔΟΛΟΦΟΝΟΙ


Lucky Dice

Recommended Posts

Πραγματικά δεν είχα καταλάβει ότι σου έλειπε τόσο. Το έκρυβες πολύ καλά. Πρέπει να το παραδεχτώ. Πήγαινε σε ένα κατάστημα με στρατιωτικά είδη και θα βρεις. Μετά βάλτη ανάποδα στον πισινό σου και μπορεί να ισιώσει η φάτσα σου που είναι λες και σε πάτησε ο διάολος.

Έλα τώρα μου κάνετε πλάκα. Μου κάνετε σίγουρα πλάκα. Οκ είπα να περάσω καλά με τον nikolouloudo. Με σένα όμως είναι σαν να ξεγελάω μικρό.

 

Πάντως τσιμπάτε εύκολα. Μια μαλακία σας λέει ο άλλος και μιλάτε αμέσως. Γι αυτό συνεχίζω να μπαίνω κάπου κάπου στo mxc. Επειδή είστε εσείς και μπορώ να περάσω ωραία.

Έχω σοβαρό πρόβλημα αυτή τη στιγμή, θα ασχοληθώ μαζί σου πιο μετά.Με συγχωρείς.

Link to comment
Share on other sites

Μιας και λύθηκε το θέμα, τι μου έλειπε τόσο ρε μαλάκα ; Στην γκόμενα σου θα λείπει πολύ γιατί είσαι μικροτσούτσουνος και αναγκάζεται να βάζει ανάποδα το γκλοπ μπας και ικανοποιηθεί λίγο.

Link to comment
Share on other sites

Ρε είστε με τα καλά σας .. Στη Αμερική παραβίαση μπλόκου μπορεί να σικώσει και πυροβολισμό .. Και στο κάτω κάτω , ας γίνουμε μια φορά σωστοί να τα αποφύγουμε όλα .. Όλα σας φταίνε και τα βάζουμε με τους αστυνομικούς . Μια φορά να πείτε ΕΚΑΝΕ λάθος ο πούστης καλά να πάθει δεν υπάρχει .. αλλά έτσι είστε εσείς στην αριστερά , δεν πα να σικώσει πιστόλι ο άλλος , άμα πυροβολήσει ο αστυνομικός είναι γουρούνι .. Και Borgore - Nikoloudos - Vaxil μην ξεκινήσετε με τις αριστερομαλακίες ... Δεν θα κάτσω να ασχοληθώ άλλο .. Ας τρώνε ξύλο όσοι το αξίζουν κι όσοι παραβαίνουν νόμους. Η παράβαση μας έφτασε εδώ που μας έφτασε .. Όλο κλεψιές , λαμογιές κτλπ.

Link to comment
Share on other sites

Ρε είστε με τα καλά σας .. Στη Αμερική παραβίαση μπλόκου μπορεί να σικώσει και πυροβολισμό .. Και στο κάτω κάτω , ας γίνουμε μια φορά σωστοί να τα αποφύγουμε όλα .. Όλα σας φταίνε και τα βάζουμε με τους αστυνομικούς . Μια φορά να πείτε ΕΚΑΝΕ λάθος ο πούστης καλά να πάθει δεν υπάρχει .. αλλά έτσι είστε εσείς στην αριστερά , δεν πα να σικώσει πιστόλι ο άλλος , άμα πυροβολήσει ο αστυνομικός είναι γουρούνι .. Και Borgore - Nikoloudos - Vaxil μην ξεκινήσετε με τις αριστερομαλακίες ... Δεν θα κάτσω να ασχοληθώ άλλο .. Ας τρώνε ξύλο όσοι το αξίζουν κι όσοι παραβαίνουν νόμους. Η παράβαση μας έφτασε εδώ που μας έφτασε .. Όλο κλεψιές , λαμογιές κτλπ.

 

Ειδες κανεις να διαμαρτυρηθηκε επειδη του εκαναν μπλοκο η επειδη πληρωσε κληση η επειδη πηγε στο τμημα?

Link to comment
Share on other sites

Έχω σοβαρό πρόβλημα αυτή τη στιγμή, θα ασχοληθώ μαζί σου πιο μετά.Με συγχωρείς.

Πάρε το χρόνο σου. 10 μέρες θα έχω άδεια. Έχεις χρόνο να σκεφτείς καμιά πίπα.

 

Μιας και λύθηκε το θέμα, τι μου έλειπε τόσο ρε μαλάκα ; Στην γκόμενα σου θα λείπει πολύ γιατί είσαι μικροτσούτσουνος και αναγκάζεται να βάζει ανάποδα το γκλοπ μπας και ικανοποιηθεί λίγο.

Ώπα, σκέφτηκες. Πάντως τσούζεσαι εύκολα όταν ακούς την αλήθεια. Απλά μάθε να την ακούς. Πονάει αλλά... πρέπει.
Link to comment
Share on other sites

Ρε είστε με τα καλά σας .. Στη Αμερική παραβίαση μπλόκου μπορεί να σικώσει και πυροβολισμό .. Και στο κάτω κάτω , ας γίνουμε μια φορά σωστοί να τα αποφύγουμε όλα .. Όλα σας φταίνε και τα βάζουμε με τους αστυνομικούς . Μια φορά να πείτε ΕΚΑΝΕ λάθος ο πούστης καλά να πάθει δεν υπάρχει .. αλλά έτσι είστε εσείς στην αριστερά , δεν πα να σικώσει πιστόλι ο άλλος , άμα πυροβολήσει ο αστυνομικός είναι γουρούνι .. Και Borgore - Nikoloudos - Vaxil μην ξεκινήσετε με τις αριστερομαλακίες ... Δεν θα κάτσω να ασχοληθώ άλλο .. Ας τρώνε ξύλο όσοι το αξίζουν κι όσοι παραβαίνουν νόμους. Η παράβαση μας έφτασε εδώ που μας έφτασε .. Όλο κλεψιές , λαμογιές κτλπ.

Alistar Overeem. Πολύ καλός πυγμάχος.
Link to comment
Share on other sites

Πάρε το χρόνο σου. 10 μέρες θα έχω άδεια. Έχεις χρόνο να σκεφτείς καμιά πίπα.

ELLINARAS STRATIOTIS TWN IDIKWN DINAMEWN RESPECT PARAKALW GT XWRIS AUTOUS ..... ?? Xrisimeuei se kati o stratos?
Link to comment
Share on other sites

Alistar Overeem. Πολύ καλός πυγμάχος.

Μεγάλος .. Αυτός και ο Silva .. Αν και τώρα τελευταία με καίει και ο Jones :3

Link to comment
Share on other sites

ELLINARAS STRATIOTIS TWN IDIKWN DINAMEWN RESPECT PARAKALW GT XWRIS AUTOUS ..... ?? Xrisimeuei se kati o stratos?

Αστυνομικός ρε τσάκαλε. Αν περιμένει η Ελλάδα να σωθεί από σένα και τον nikolouloudo ζήτω που καίκαμε. Η αριστερά πέθανε να ξέρετε. Μόνο ο κάτι το κάπως πιο ολοκληρωτικό μπορεί να κάνει δουλειά σήμερα
Link to comment
Share on other sites

Μεγάλος .. Αυτός και ο Silva .. Αν και τώρα τελευταία με καίει και ο Jones :3

Δεν παρακολουθώ πολύ MMA. Παλιότερα που έπαιζα muya thai είχα επαφή. Τώρα το μόνο που παρακολουθώ είναι λίγο Alistar και Badr Hari.
Link to comment
Share on other sites

Αστυνομικός ρε τσάκαλε. Αν περιμένει η Ελλάδα να σωθεί από σένα και τον nikolouloudo ζήτω που καίκαμε. Η αριστερά πέθανε να ξέρετε. Μόνο ο κάτι το κάπως πιο ολοκληρωτικό μπορεί να κάνει δουλειά σήμερα

tha swthei apo tous batsous ok.pistepse to agori mou vara kanena 15 xrono mpas kai kseperaseis ta psuxologika pou se baroun sto sxoleio
Link to comment
Share on other sites

@FuMa

Να σου πω εσενα αγορινα αν καποια στιγμη ο γιος σου παρει μηχανακι και το οδηγαει χωρις διπλωμα και πες οτι γινεται κατι και του λενε οι αστυνομικοι σταματα και αυτος δεν σταματησει τι θα πεις καλα κανατε στο μαλακιστηρι εισαι σοβαρος αγορι μ

να παει να γαμηθει η αμερικη στα αρχιδια μου η αμερικη στα αρχιδια μου και οι αλλες χωρες κοιτα την γαμημενη χωρα που ζεις και ασε τι κανουν οι αλλες να κοιτας την ΔΙΚΙΑ ΣΟΥ την χωρα της καταντιας που ολα αυτα γινονται εδω.

Link to comment
Share on other sites

Μια φορά να πείτε ΕΚΑΝΕ λάθος ο πούστης καλά να πάθει δεν υπάρχει .. αλλά έτσι είστε εσείς στην αριστερά , δεν πα να σικώσει πιστόλι ο άλλος , άμα πυροβολήσει ο αστυνομικός είναι γουρούνι .. Και Borgore - Nikoloudos - Vaxil μην ξεκινήσετε με τις αριστερομαλακίες

 

 

 

...Λοιπόν. Ας σοβαρευτούμε.

Διάβασα σε προηγούμενα posts ότι ο μπάτσος " Βαρέθηκε να εκτελεί διαταγές και έπραξε με ελεύθερη βούληση "..

 

ΩΙΜΕ ; Έχετε δυνειδητοποιήσει πως  η δουλεία της Αστυνομία είναι να εκτελεί διαταγές ΜΟΝΟ ; Και αϊντε , πες πως θελει να ενεργήσει ελεύθερα , ας πάει να δείρει κανένα σοβαρό εγκληματία , ή να αρχίσει ποινική δίωξη στους εμπόρους ναρκωτικών - που είναι τα μεγάλα πρόσωπα - και οι οποίοι ξεπλένουν το μαύρο χρήμα με την αγοροπώληση εκτάσεων γης...

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...