Jump to content

[GR]Ψαχνω συμπαιχτες!


Recommended Posts

εε Γιαυτο θελω να βρω 5αδα που να νιωθει...

 

Διευκρίνισε ποιες είναι οι απαιτήσεις και θα βρεις team που νιώθει για τα δικά σου δεδομένα.

 

π.χ. Πες τι elo ήσουν στα 10 acc που είχες, ποιο είναι το καλό σου role, αν έχεις συγκεκριμένες προτιμήσεις στο gameplay κτλπ.

Link to comment
Share on other sites

Διευκρίνισε ποιες είναι οι απαιτήσεις και θα βρεις team που νιώθει για τα δικά σου δεδομένα.

 

π.χ. Πες τι elo ήσουν στα 10 acc που είχες, ποιο είναι το καλό σου role, αν έχεις συγκεκριμένες προτιμήσεις στο gameplay κτλπ.

To Elo mou panta htan 1,100/1,200 den exo problhma ti na pezo oti mou kavlwcei na spw tin alh9eia..9elw atoma pou na 3eroun na patane de3i click na kounane ton paixth kai na mn feed :D
Link to comment
Share on other sites

να ρωτησο λιγο,εσυ θελεις να κανεις ενα ranked team τωρα ή θελεις καποιους που να παιζεις μεχρι να γινεις 30?

Link to comment
Share on other sites

να ρωτησο λιγο,εσυ θελεις να κανεις ενα ranked team τωρα ή θελεις καποιους που να παιζεις μεχρι να γινεις 30?

Να παιξω μεχρι να παω 30,μετα για Ranked βλεπουμε!
Link to comment
Share on other sites

Να παιξω μεχρι να παω 30,μετα για Ranked βλεπουμε!

24 λεβελ εισαι αγορινα, τοσο βαριεσαι? Μια εβδομαδα σοβαρα να κατσεις απο 4-5 game την μερα και τα σ/κ κοντα στα 10 μεχρι το Πασχα θα εισαι χαλαρα 30
Link to comment
Share on other sites

24 λεβελ εισαι αγορινα, τοσο βαριεσαι? Μια εβδομαδα σοβαρα να κατσεις απο 4-5 game την μερα και τα σ/κ κοντα στα 10 μεχρι το Πασχα θα εισαι χαλαρα 30

Το θεμα ειναι οτι με τους -beep- που μου τυχαινουν δεν μπορο να παιξω Game.Δεν λεω δεν χανω Games αλλα παντα χρειαζετε να παιξω τον ρολο του Carry.

Και ειναι βαρετο να περνω συνεχεια πχ Μαster Yi η Tryndamere που βιαζουν μονο και μονο για να νικησω...

Link to comment
Share on other sites

Ετσι παει φιλε μου,δεν γινετε και αλλιως, αν και οταν ειμουνα εγω 24 στα περισσοτερα ματσ σχεδον οι περισσοτεροι ειχανε ιδεα..

Link to comment
Share on other sites

Ετσι παει φιλε μου,δεν γινετε και αλλιως, αν και οταν ειμουνα εγω 24 στα περισσοτερα ματσ σχεδον οι περισσοτεροι ειχανε ιδεα..

Δεν μπορω να καταλαβω πως πας 24-25 επιπεδο και να μην ξερεις να παιζεις...
Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορω να καταλαβω πως πας 24-25 επιπεδο και να μην ξερεις να παιζεις...

edw 30 pane kai dn 3eroune ti tous ginete esi gia 24-25 les? :S

Link to comment
Share on other sites

wtf with this build?

lolol almost everyone got heal :/ no flash?

AS I TOLD YA FAIL TEAMMATES AND ENEMYS. SO BORRING ALL MY MATCHES ARE VICTORY AND WITH PRETTY OP SCORES....I WANT A BIT HARD GAME NOT SO EASY;/ IF YOU ALL TIME GET FULL KILLS ITS NOT SO FUNNY
Link to comment
Share on other sites

dn exeis dei me ta team p mpainw prin eimouna ranked kai o alos anti gia range ad m pire shylvana ti sto diaolo na pis? feedare kiolas gg

h smr to mesimeri o ww jungle feedare 0-8 kanoume surrender kai sto telos petaei kai ena report my noob team ti na pis tr pes m

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...