Jump to content

[GR][ENG] ΒΜW Ποιό θα προτείνατε ; Which one you would suggest ?


Dev

Recommended Posts

εδώ ο κόσμος καίγεται...

(το ποιο δε παίρνει τόνο xD)

Ποιος το ρωτάει τι κάνει το ο μωρέ. Λέγε τώρα με ποιο καυλώνεις πιο πολύ ; 'Η να το αφήσω να μου απαντήσεις έπειτα από την αυριανή σου ήττα ; :o

Link to comment
Share on other sites

Τοσα λεφτα εχεις που μπορεις να αγορασεις τετοια αυτοκινητα σε περιοδο οικονομικης κρισης?

Παρε ενα BMW E30 και βαλτου ενα κινητηρα M3 και θα εισαι μια χαρα.

Link to comment
Share on other sites

εδώ ο κόσμος καίγεται...

(το ποιο δε παίρνει τόνο xD)

Auto isxyei pou leei..

 

Pantos sou protinw to cabrio gia pollous logous, metra hdh enan oti to kalitero to anoigeis kai se light me to aeraki

Link to comment
Share on other sites

Αμα ειναι να δωσεις τοσα λεφτα, ελα Βουλγαρια και παρε ενα porche τζιπ 4.400cc με 10-15 χιλιαρικα ευρω

Βουλγαρια μενεις?

Ολοι λετε το 2ο.

Ο Dev ειναι πιτσιρικας οχι κανας 70αρης συνταξιουχος.

Το 1ο θα του πηγαινε πιο ωραια,επισης μην ξεχναμε οτι ερχεται και το καλοκαιρι.

Link to comment
Share on other sites

Βουλγαρια μενεις?

Ολοι λετε το 2ο.

Ο Dev ειναι πιτσιρικας οχι κανας 70αρης συνταξιουχος.

Το 1ο θα του πηγαινε πιο ωραια,επισης μην ξεχναμε οτι ερχεται και το καλοκαιρι.

Και από που το συμπέρανες οτι είμαι πιτσιρικάς ; Εκτός και εάν ένας 23ρης θεωρείται πιτσιρικάς για εσένα.  Πέσε το skype σου να δεις τον 'πιτσιρικά' σου on cam. Λεσιο.

2ον Για να έχεις ενα τέτοιο αμάξι δεν είναι απαραίτητο να είσαι ούτε πλούσιος ούτε και να έχεις βιομηχανία. Προσωπικά οι γονείς μου, μου έχουν αφήσει 4 ακίνητα από τα οποία το 1 να πουλήσω έχω την ικανότητα να αγοράσω ένα από τα 2 αφού είναι στην ίδια τιμή 44.000 €.

- To topic το έκανα οχι για να προβάλλω 2 πανάκριβα αυτοκίνητα και οχι δεν θέλω να μιλάτε ούτε για πορσε ούτε πράσινα άλογα. Εμένα τα BMW μ'αρέσουν και δεν κοιτάζω τόσο την τιμή όσο την καύλα. Επίσης από το να έχω ενα αυτοκίνητο με 10κ ευρώ π.χ toyota, skoda , ktl προτιμώ ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ να πηγαίνω όπου θέλω με το λεωφορείο ή το τρένο παρά να έχω τα μικρά αμαξάκια.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...