Jump to content

[GR]Με δουλευετε ρε? - Συνέχεια.


Xanderॐ

Recommended Posts

Επειδή ο δημοκράτης finito κλείδωσε το topic πριν προλάβει να απαντήσει κανείς, το γράφω εδώ γιατί αλλού δεν θα το διαβάσει κανένας.

 

Για να αποφεύγονται οι παρεξηγήσεις, θερμή παράκληση :

 

@dev και υπόλοιπα forum members:

 

Όταν κάνετε dekarma βάζετε ένα λεπτομερή τίτλο και μη πετάτε ένα σκέτο "facist" επειδή σας νευρίασε. Ο τίτλος στο dekarma είναι για να καταλάβουν οι άλλοι τον λόγο όχι για να την πεις στον τιμωρημένο. Τώρα που έβαλες σωστό description είναι πολύ καλύτερα.

 

@finito και mods :

 

Κλειδώνω ένα topic δεν σημαίνει γράφω εγώ τελευταίος την άποψη μου και το κλείνω για να μη μπορέσει να γράψει κανείς. Αν τουλάχιστον θες να μη λέγεσαι δικτάτορας, γράψε, άσε και τους άλλους να απαντήσουν και κλείδωσε το μετά.

 

Thanks.

 

(PS: Move to some relevant board section ).

Link to comment
Share on other sites

Επειδή ο δημοκράτης finito κλείδωσε το topic πριν προλάβει να απαντήσει κανείς, το γράφω εδώ γιατί αλλού δεν θα το διαβάσει κανένας.

 

Για να αποφεύγονται οι παρεξηγήσεις, θερμή παράκληση :

 

@dev και υπόλοιπα forum members:

 

Όταν κάνετε dekarma βάζετε ένα λεπτομερή τίτλο και μη πετάτε ένα σκέτο "facist" επειδή σας νευρίασε. Ο τίτλος στο dekarma είναι για να καταλάβουν οι άλλοι τον λόγο όχι για να την πεις στον τιμωρημένο. Τώρα που έβαλες σωστό description είναι πολύ καλύτερα.

 

@finito και mods :

 

Κλειδώνω ένα topic δεν σημαίνει γράφω εγώ τελευταίος την άποψη μου και το κλείνω για να μη μπορέσει να γράψει κανείς. Αν τουλάχιστον θες να μη λέγεσαι δικτάτορας, γράψε, άσε και τους άλλους να απαντήσουν και κλείδωσε το μετά.

 

Thanks.

 

(PS: Move to some relevant board section ).

+1 , οντως υπαρχει μια κακια συνηθεια να κλειδωνουν τα topic χωρις να αφησουν καποιον να μιλησει, πολυ δημοκρατικο ( γενικα μιλαω)
Link to comment
Share on other sites

ο Sirocco εχει βεβαρημενο ιστορικο.

Θα μπορουσες να ρωτησεις και σε ΠΜ γιατι γινεται οτι γινεται, υπαρχουν και παραπλευρα :Ρ

Link to comment
Share on other sites

Απλά ο τρόπος που έβαλε το -1 λέγοντας τον facist για κάποιον που δεν έχει δει τα topics, έμοιαζε με abuse. Anyway case closed :)

Link to comment
Share on other sites

συνηθως οταν ενας Mod λεει κατι ειναι για να ληξει το θεμα οχι για να σας την μπει κ να κλειδωσει το τοπικ.

Link to comment
Share on other sites

ο Sirocco εχει βεβαρημενο ιστορικο.

Θα μπορουσες να ρωτησεις και σε ΠΜ γιατι γινεται οτι γινεται, υπαρχουν και παραπλευρα :Ρ

Δεν το λες και εδω?

Δεν θα μου ερχεται το κομμουνι , θα μου πεταει -1 επειδη ετσι του καυλωσε.

Και Finito , μην τολμησεις να το κανεις lock αν δεν απαντησεις.

 

Ουτε ξερει τι λεει και τι κανει:

JbiYO.png

width=1024 height=27http://www.aedes.us/e/w6i4h.png[/img]

Link to comment
Share on other sites

συνηθως οταν ενας Mod λεει κατι ειναι για να ληξει το θεμα οχι για να σας την μπει κ να κλειδωσει το τοπικ.

 

Μην ορκίζεσαι.

Link to comment
Share on other sites

Δεν το λες και εδω?

Δεν θα μου ερχεται το κομμουνι , θα μου πεταει -1 επειδη ετσι του καυλωσε.

Και Finito , μην τολμησεις να το κανεις lock αν δεν απαντησεις.

 

Ουτε ξερει τι λεει και τι κανει:

JbiYO.png

width=1024 height=27http://www.aedes.us/e/w6i4h.png[/img]

lol  xaxa fasismos k diktatoria ta idia skata einai
Link to comment
Share on other sites

+1 , οντως υπαρχει μια κακια συνηθεια να κλειδωνουν τα topic χωρις να αφησουν καποιον να μιλησει, πολυ δημοκρατικο ( γενικα μιλαω)

+1 kai apo mena..

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...