Jump to content

[GR]Με δουλευετε ρε?


Sirocco

Recommended Posts

Δειτε Καρμα Description.

Τον ετσουξε που δεν ειναι πια mod,μπαινει και αρχιζει τα rage dekarma.

ΝΑΙ ΡΕ ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΙΔΕΟΛΟΓΙΚΟΠΟΛΙΤΙΚΗ ΜΟΥ ΑΠΟΨΗ,ΤΙ ΘΕΣ?

Link to comment
Share on other sites

Πραγματικα ας του κανει καποιος restore το reputation  δεν ειναι λογος αυτος για smite, ελεος δηλαδη ο καθενας μπορει να εχει την δικη του αποψη για κατι ειτε ειναι πολιτικου η θρησκευτικου περιεχομενου !!!

Link to comment
Share on other sites

Επειδή το έχω ψάξει το θέμα με clan που είχα στον L2Retro γεμάτο facists και διαβάζοντας το αντίστοιχο topic , η νομοθεσία για τον κομουνισμό και τον φασισμό διαφέρει από κράτος σε κράτος. PX στην Αμερική απαγορεύονται και τα δύο. Στην Ελλάδα επιτρέπονται.

 

Το έκανα εγώ restore.

Link to comment
Share on other sites

Επειδή το έχω ψάξει το θέμα με clan που είχα στον L2Retro γεμάτο facists και διαβάζοντας το αντίστοιχο topic , η νομοθεσία για τον κομουνισμό και τον φασισμό διαφέρει από κράτος σε κράτος. PX στην Αμερική απαγορεύονται και τα δύο. Στην Ελλάδα επιτρέπονται.

 

Το έκανα εγώ restore.

Την επομενη που θα ασχοληθεις ομως δες τι ειπαν οι staffers γι'αυτο. Και οσο για τον φασισμο δεν υπακουει ουτε στο ελληνικο δικαιο ουτε στην προεδρευομενη κοινοβουλευτικη δημοκρατια εχει θεση. Περα απο αυτα δεν ηταν το φασιστ κυριως. Ηταν ο παπαδοπουλος ενας ΔΟΛΟΦΟΝΟΣ που επεβαλλε την εξουσια με το δικο του θελω και σκοτωσε χιλιαδες κοσμου. Εαν ο σατανισμος απαγορευεται σε αυτο το φορουμ που εχει να κανει με μερικεσ 10δες μαλακες που εχουν ψυχολογικα τοτε εσυ θα εισαι αυτος που θα μας φερει τη λατρεια του παπαδοπουλου ; Που στην τελικη δικαστηκε απο την ελληνικη δικαιοσυνη και πηρε την ποινη της καθειρξης.

Link to comment
Share on other sites

Θα ετρωγες για αλλο λογο ετσι και αλλιως.

Το -1 παραμενει.

 

Οποιος το κανει ξανα restore , εχει φυγει.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...