Jump to content

[PTC - NEOBUX] [GR - ENG] [#1] Earn money without investing a single dollar!


Recommended Posts

κάνε verify ;o

πως ? είναι κανένα μέρος να διαβάσω η απλώς να κάνω χρεωστική κάρτα από τράπεζα ? κανένας να εξηγήσει ?
Link to comment
Share on other sites

πως ? είναι κανένα μέρος να διαβάσω η απλώς να κάνω χρεωστική κάρτα από τράπεζα ? κανένας να εξηγήσει ?

Πανε δες ψαξε στο Spam Topic. Εκανα ενα τοπικ και ρωτουσα και μου ελεγε ο ED. Διαβασε τις σελιδες και θα καταλαβεις. Ειναι πολυ ευκολο.

Απλα να ξερεις χρειαζεσαι:

Ταυτοτητα

ΑΦΜ σε χαρτι(επικυρωμενο νομιζω) απο ΚΕΠ

Φωτοτυπια του ΑΦΜ(των χαρτιων που θα παρεις απο το ΚΕΠ και της ταυτοτητας

5 ευρω για το e-banking

Και κατι ακομα ψιλα.. βαλε εσυ ενα 20αρικο να εισαι μεσα.

Link to comment
Share on other sites

Πανε δες ψαξε στο Spam Topic. Εκανα ενα τοπικ και ρωτουσα και μου ελεγε ο ED. Διαβασε τις σελιδες και θα καταλαβεις. Ειναι πολυ ευκολο.

Απλα να ξερεις χρειαζεσαι:

Ταυτοτητα

ΑΦΜ σε χαρτι(επικυρωμενο νομιζω) απο ΚΕΠ

Φωτοτυπια του ΑΦΜ(των χαρτιων που θα παρεις απο το ΚΕΠ και της ταυτοτητας

5 ευρω για το e-banking

Και κατι ακομα ψιλα.. βαλε εσυ ενα 20αρικο να εισαι μεσα.

έψαξα περίπου 10 σελίδες ! Τίποτα .. :P
Link to comment
Share on other sites

@Extreme - Project

 

Έβαλα την prepaid στο paypal , σε πόσο καιρό θα μου έρθει ο 4ψήφιος ? Μία μέρα? Δεν σκέφτομαι να κάνω κατάθεση σε neobux , αλλά βαριέμαι να ανοίγω άλλο θέμα για paypal , οπότε ρωτάω εδώ xd

Link to comment
Share on other sites

@Extreme - Project

 

Έβαλα την prepaid στο paypal , σε πόσο καιρό θα μου έρθει ο 4ψήφιος ? Μία μέρα? Δεν σκέφτομαι να κάνω κατάθεση σε neobux , αλλά βαριέμαι να ανοίγω άλλο θέμα για paypal , οπότε ρωτάω εδώ xd

καμια βδομάδα
Link to comment
Share on other sites

Έχετε λάβει τους 100 referrals που νοικιάσατε.

 

Να έχεις υπόψη σου ότι τις περισσότερες μέρες <50 θα κλικάρουν. Στάνταρ!

Link to comment
Share on other sites

Μέλος περίπου 1,5 μήνα και ήδη έφτασα να βγάζω 0.4€ τη μέρα , μετά την χθεσινή απόκτηση 25 ref. (49 στο σύνολο .) . Νιώθω περήφανος :d

Link to comment
Share on other sites

Έχω σκυλοβαρεθεί με αυτό είναι η αλήθεια,απλά βλέπω που και που τα ads ώστε να παίρνω από τους rented referals.

 

Τα adprize τις τελευταιές μέρες τα ψιλοπαράτησα,δεν τα βλέπω όλα μερικές φορές μιας και έχω να κερδίσω εδώ και 2-3 μήνες (πόσο είναι)

κατα τ'αλλά keep up

Link to comment
Share on other sites

Is a waste of time.Why don't do something to make money really not by click and stay on the computer 10 min,in 10 min you can have a idea,to be reach your life.Anyway you want it.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...

AdBlock Extension Detected!

Our website is made possible by displaying online advertisements to our members.

Please disable AdBlock browser extension first, to be able to use our community.

I've Disabled AdBlock