Jump to content

[GR]Πως σας μπήκε;


PlayForFun

Recommended Posts

το ξερω οτι φασκο και αντιφασκο αλλα εχει φαση να νεβριαζουν καποιοι καποιοι... :)

Κοίτα... Βασικά όντως φάση έχει , απλώς έτσι υποβιβάζεις το επίπεδο σου ( όποιο αντίκτυπο μπορεί να έχει σε ένα φόρουμ ) , και δείχνεις γελοιός.

 

Γιατί κάποιος που να υποστηρίζει δραστικά διαφορετικές απόψεις ταυτοχρόνως , ε ή διχασμένη προσωπικότητα είναι ή ηλίθιος.

Link to comment
Share on other sites

Κοίτα... Βασικά όντως φάση έχει , απλώς έτσι υποβιβάζεις το επίπεδο σου ( όποιο αντίκτυπο μπορεί να έχει σε ένα φόρουμ ) , και δείχνεις γελοιός.

 

Γιατί κάποιος που να υποστηρίζει δραστικά διαφορετικές απόψεις ταυτοχρόνως , ε ή διχασμένη προσωπικότητα είναι ή ηλίθιος.

ή μυστικος πρακτορας της C.I.A ή του FBI.Με νοιαζει πιστευεις για ενα forum που τα μισα members ειναι κατω των 12 ετων?Οπως φερονται εδω οι περισσοτεροι,ετσι θα φερομαι και εγω :)

edit:NEK - Pame Jamaica

Link to comment
Share on other sites

ή μυστικος πρακτορας της C.I.A ή του FBI.Με νοιαζει πιστευεις για ενα forum που τα μισα members ειναι κατω των 12 ετων?Οπως φερονται εδω οι περισσοτεροι,ετσι θα φερομαι και εγω :)

Ναι σε νοιάζει. Γιατί εάν δεν σε ένοιαζε δεν θα καθόσουν να ασχοληθείς περαιτέρω με το θέμα. Και επί ταύτα η λογική " ό,τι κάνουν οι άλλοι θα κάνω και εγώ" μας κατάντησε σε πολλά ζητήματα αποτυχημένους, διότι μιμούμασταν κάποιον αποτυχημένο.

 

Δεν ξέρω αν σου έχω δώσει να καταλάβεις τι εννοώ , γιατί είναι και αργά και λίγο το μυαλό μου έχει σταματήσει να παίρνει στροφές..

Link to comment
Share on other sites

το ξερω οτι φασκο και αντιφασκο

ναι εξού και το αντιφασκόμηλο

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

next time use greeklish

Link to comment
Share on other sites

ναι εξού και το αντιφασκόμηλο

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

next time use greeklish

αν δεις το εχω διορθωσει εδω και ωρα,απο την στιγμη που το ειδα...ορθογραφικα λαθη λογο βιασυνης εχουν-ειχαν-θα γινουν πολλα :O

Link to comment
Share on other sites

Ε την παναγία σας, πρωτοχρονιάτικα σε club. Απρόσωπα, άοσμα, άγευστα, άθλια! Τρέξτε να φασώσετε τις σφουγγαρίστρες που κυκλοφορούν εκεί μέσα και σκύψτε το κεφάλι όταν ο σεκιουριτάς σας πει μην κάνετε αυτό ή εκείνο. Αλλά το πιο επικό είναι ότι ντύνεστε και στην πένα μη τυχόν και ο πορτιέρης δεν εγκρίνει. ΚΡΕΑΤΑΑΑΑ!

 

 

Ρεμπετάδικο, καλή παρέα, κρασί, τσίπουρα και φου για το καλό!

 

 

Link to comment
Share on other sites

Έλα που δεν ξέρεις ;P

Άμα ήξερα δεν θα άνοιγα και το συγκεκριμένο topic.

Ε την παναγία σας, πρωτοχρονιάτικα σε club. Απρόσωπα, άοσμα, άγευστα, άθλια! Τρέξτε να φασώσετε τις σφουγγαρίστρες που κυκλοφορούν εκεί μέσα και σκύψτε το κεφάλι όταν ο σεκιουριτάς σας πει μην κάνετε αυτό ή εκείνο. Αλλά το πιο επικό είναι ότι ντύνεστε και στην πένα μη τυχόν και ο πορτιέρης δεν εγκρίνει. Κρέατα!

Ρεμπετάδικο, καλή παρέα, κρασί, τσίπουρα και φου για το καλό!

Κατά κύριο λόγο χαμήλωσε λίγο τους τόνους του λόγου σου, γιατί εδώ δεν ήρθαμε να βρίσουμε τα θεία και να μαλώσουμε. Να ανταλλάξουμε απόψεις και εμπειρίες όσο αναφορά την Πρωτοχρονιά (και όχι μόνο).

Και κατά δεύτερον σεβαστή η γνώμη-ιδέα σου για τον τρόπο διασκέδασης ρεμπετάδικο, αλλά το να κατακρίνεις των αλλονών, δεν σου πέφτει λόγος. Και στην τελική καλό είναι να υπάρχει και κάτι το διαφορετικό γιατί άμα δεν υπήρχαν και οι γλεντζέδες των club πως θα έβγαιναν τα μεροκάματα αυτών που δουλεύουν εκεί μέσα;

Link to comment
Share on other sites

πλάκα πλάκα ο Vege έχει άπειρο δίκιο... πέρυσι που ήμουν σε ρεμπετάδικο την πρωτοχρονιά περάσαμε γαμάτα...

 

Αλλά όταν πας σε κλαμπ και έχει 2 3 πορτιέρηδες και δεν μπαίνει το κάθε βαλμένο και όταν δει οτι είναι γεμάτο το μαγαζί δεν βάζει άλλους, τότε περνάς και εκεί καλά...

 

Link to comment
Share on other sites

Ε την παναγία σας, πρωτοχρονιάτικα σε club. Απρόσωπα, άοσμα, άγευστα, άθλια! Τρέξτε να φασώσετε τις σφουγγαρίστρες που κυκλοφορούν εκεί μέσα και σκύψτε το κεφάλι όταν ο σεκιουριτάς σας πει μην κάνετε αυτό ή εκείνο. Αλλά το πιο επικό είναι ότι ντύνεστε και στην πένα μη τυχόν και ο πορτιέρης δεν εγκρίνει. ΚΡΕΑΤΑΑΑΑ!

 

 

Ρεμπετάδικο, καλή παρέα, κρασί, τσίπουρα και φου για το καλό!

 

 

Προσεχε τι λες για τους συναδελφους μου μικρε.
Link to comment
Share on other sites

Άμα ήξερα δεν θα άνοιγα και το συγκεκριμένο topic.Κατά κύριο λόγο χαμήλωσε λίγο τους τόνους του λόγου σου, γιατί εδώ δεν ήρθαμε να βρίσουμε τα θεία και να μαλώσουμε. Να ανταλλάξουμε απόψεις και εμπειρίες όσο αναφορά την Πρωτοχρονιά (και όχι μόνο).

Και κατά δεύτερον σεβαστή η γνώμη-ιδέα σου για τον τρόπο διασκέδασης ρεμπετάδικο, αλλά το να κατακρίνεις των αλλονών, δεν σου πέφτει λόγος. Και στην τελική καλό είναι να υπάρχει και κάτι το διαφορετικό γιατί άμα δεν υπήρχαν και οι γλεντζέδες των club πως θα έβγαιναν τα μεροκάματα αυτών που δουλεύουν εκεί μέσα;

 

Ρε άντε κάνε μας τη χάρη.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...