Jump to content

[GR] Σελίδες στο Facebook


mg13gr

Recommended Posts

Σπέρα.

 

Λοιπόν.. Κακά τα ψέματα πλέον, μια από τις καλύτερες διαφημίσεις είναι μέσω του Facebook και των Fan Pages.

Ετοιμάζω ένα blog και θέλω να το προωθήσω μέσω τέτοιων σελίδων. Εγώ έχω μία με 30 χιλιάδες μέλη και άλλη μία με 85 χιλιάδες, αλλά δυστυχώς έχουν "φάει" και οι 2 block και δεν μπορώ να ποστάρω στους τοίχους.

Οι μόνες που έχω τώρα είναι 2 σελίδες με σύνολο γύρω στα 8.000 άτομα.

 

Θα ήθελα να ρωτήσω λοιπόν αν υπάρχει κάποιος που να έχει σελίδα/ες με αρκετά μέλη ωστέ να με βοηθήσει αν θέλει.

 

Thanks in advance.

Link to comment
Share on other sites

k gw skeftomoun na kanw ena blog kai na to diafimisw meso fb .. kai meta nomizw mpwris na paris kai lefta me tis diafimisis tis google  e? alla eipa oti tha failarw kai to paratisa

Χωρίς διαφημίσεις από πουθενά, και πάει καλά για blog.

Greek-blog-2011

Link to comment
Share on other sites

kai meta nomizw mpwris na paris kai lefta me tis diafimisis tis google  e?

Ναι.

Τo Potistiri (to-potistiri.blogspot.com) είχα μαζί με 2 φίλους μου, αλλά βγήκα και τώρα το έχουν αυτοί. Σκέφτομαι όμως να ξεκινήσω άλλο ένα τώρα..

Link to comment
Share on other sites

Ναι.

Τo Potistiri (to-potistiri.blogspot.com) είχα μαζί με 2 φίλους μου, αλλά βγήκα και τώρα το έχουν αυτοί. Σκέφτομαι όμως να ξεκινήσω άλλο ένα τώρα..

 

Κατα πρώτον που μου έχεις χαθεί :) ..

 

Κατα δεύτερον πλάκα κάνεις πως to-potistiri ήταν δικό σας ? Το είχα επισκεφτεί 3-4  φορές :) . Δεν τυχαίνει να έχω ομάδα στο fb , αλλά ότι βοήθεια θες και μπορώ , ξέρεις :D.

 

Link to comment
Share on other sites

Το θέμα μου δεν είνα αν έχει κάποιος, το θέμα μου είναι αν μπορεί να με βοηθήσει. :Ρ

Link to comment
Share on other sites

Άσχετο αλλά τι θέμα θα έχει το blog;

Ε, του συρμού μωρέ. Λίγο απ'όλα.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Παιδία θέλω να φτίαξω μια σελίδα στο facebook αλλα δεν ξερω πολλα πραγματα καποιος Μαγκας εδω εχει φτιαξει μια σελιδα που μπενεις και πριν κανεις λικε σου βγαζει κατι μπροστα μια εικονα και τα σχετικα και το δευτερο ειναι αυτο http://imageshack.us/photo/my-images/231/24163783.jpg/ που βαζουνε Youtube και αλλα ξερεις κανεις καλα απο αυτα να με βοηθησει?

Link to comment
Share on other sites

Παιδία θέλω να φτίαξω μια σελίδα στο facebook αλλα δεν ξερω πολλα πραγματα καποιος Μαγκας εδω εχει φτιαξει μια σελιδα που μπενεις και πριν κανεις λικε σου βγαζει κατι μπροστα μια εικονα και τα σχετικα και το δευτερο ειναι αυτο http://imageshack.us/photo/my-images/231/24163783.jpg/ που βαζουνε Youtube και αλλα ξερεις κανεις καλα απο αυτα να με βοηθησει?

http://apps.facebook.com/reveal_tab/browse.php?ref=ts
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...