Jump to content

Θελω βοηθεια


Sirocco

Recommended Posts

εχεις δικιο αλλα πιος ο λογος να γραφω ορθογραφημένα σε ενα forum?τελος παντων,αν δεν ξεκολλησεις φιλε μου απο το σπιτι θα βαρας το πουλι σου στο κεφαλι σου μπας και ψοφησεις.

τοτε πιος ο λόγος να γράφεις ελληνικά;

Link to comment
Share on other sites

Το χω παθει σοβαρα σου μιλαω και εγω ημουν χαλια για 1-2 βδομαδες χωρις λογο η συμβουλη μου απλα προσπαθησε να αξιοποιεις τον χρονο σου ακομα καλυτερο να εισαι με φιλους αν το σηκωνεις..Αν εχεις καποιον ξαδελφο,ξαδελφη μεγαλυτερο/η πες του το και εγω αυτο εκανα.Κυριως μην το σκεφτεσαι.

Link to comment
Share on other sites

Το χω παθει σοβαρα σου μιλαω και εγω ημουν χαλια για 1-2 βδομαδες χωρις λογο η συμβουλη μου απλα προσπαθησε να αξιοποιεις τον χρονο σου ακομα καλυτερο να εισαι με φιλους αν το σηκωνεις..Αν εχεις καποιον ξαδελφο,ξαδελφη μεγαλυτερο/η πες του το και εγω αυτο εκανα.Κυριως μην το σκεφτεσαι.

το έφτιαξες το bluetooth τελικά ρε;

Link to comment
Share on other sites

Αυτο ειναι οτι ποιο αξιοπιστο βρηκα για τα συμπτωματα της καταθλιψης στο internet :

http://web4health.info/el/answers/bipolar-symp-depr.htm

 

Νομιζω πως η μεταβολη στην ψυχολογια σου ειναι παροδικη και οφειλεται στην μεγαλη εξαρση ορμονων που δημιουργει η αλαγη της θερμοκρασιας και μιας και το νιωθεις τα τελευταια 2 χρονια (σκεψου αν το νιωθεις με την αλαγη της θερμοκρασιας) περιστασιακα, πιστευω πως οφειλεται καθαρα στην αλαγη ορμονων του σωματος σου μιας και απο τα λεγομενα σου αντιλαμβανομαι οτι βρισκεσαι στην εφηβια.

Επισης θα ηθελα να γνωριζεις πως ακομα και ο θυροειδης αδενας ευθυνεται για μεταβολες του ψυχισμου. Ειχες ποτε αποτομη απωλεια ή αυξιση βαρους και μετα απο αυτο μεταβολη ψυχισμου ανεξαρτητου λογου? Αν ναι τοτε πηγαινε σε ενα ενδοκρινολογο και κοιταξε το.

 

Αγορινα μου δυστυχως δεν γνωριζουμε τπτ για σενα ωστε να μπορεσουμε να καταλαβουμε το συναισθημα σου.Μηπως θα ηθελες να μας μιλησεις λιγο για την ζωη σου τον τελευταιο καιρο(πριν και μετα) ?

Link to comment
Share on other sites

ama eisoun normal atomo den tha to egrafes sto maxcheaters to provlima sou alla tha to kouventiazes me filous kai oxi e-friends.. alla telos panton kopse ton upologisth,ola ta alla tha erthoun stin seira tous kai tha eisai mia xara apla den katalaveneis poso se epireazei o upologisths. min ntrepese na peis kati edw mias pou to les.. den prokeitai na gineis rezili min to fobase giati einai ikoniko.. perastika

Link to comment
Share on other sites

ama eisoun normal atomo den tha to egrafes sto maxcheaters to provlima sou alla tha to kouventiazes me filous kai oxi e-friends.. alla telos panton kopse ton upologisth,ola ta alla tha erthoun stin seira tous kai tha eisai mia xara apla den katalaveneis poso se epireazei o upologisths. min ntrepese na peis kati edw mias pou to les.. den prokeitai na gineis rezili min to fobase giati einai ikoniko.. perastika

Αυτό κάνει, το βγάζει από μέσα του, το γράφει σε άτομα που δε ξέρει, ποιος είναι πιο έμπιστος από έναν ξένο?

Ζητάει γνώμες, ήμαστε στο 2011, ότι είναι να μάθει από έναν γιατρό θα το βρει στο Ίντερνετ!

 

Link to comment
Share on other sites

1. Βγες έξω να δεις κόσμο, να μιλήσεις με φίλους και γνωστούς.

2. Δες χαρούμενες ταινίες ή ταινίες που να σε ενδιαφέρουν

3. Πιες κάνα δυο τσιγάρα και σκέψου πάντα θετικά.

4. Ενώ πίνεις το τσιγάρο σου, άραξε στο pc και σκάλωσε με κάνα βιντεάκι ή καμιά ταινία, πίστεψε με θα σκεφτείς τόσα πράγματα που δεν θα τα ένιωθες αν δεν ήσουν μαστουρομένος.

5. Αν είσαι κάτω από 17 χρονών, μην κάνεις τίποτα και απλά πήγαινε σε γιατρό.

 

Περιμένω αποτελέσματα ;)

Link to comment
Share on other sites

συνηθως ακουω rock αλλα τωρα τελευταια το γυρισα στα καψουρικα και τωρα ακουω μαχαιριτσα..

οσο για τα ποτακια μου αρεσει να βγαινω και να πινω 1,2 με τους φιλους μου.

Το θεμα ειναι οτι δεν βγαινουν και δεν ειναι τα ατομα με τα οποια μπορεις να κανεις μια σοβαρη συζητηση.θα τα εχω υποψην μου.. οσο για την τηλεοραση και αυτα που λενε συμφωνω.. προσπαθουν να μας ψυχοπλακωσουν αλλα εγω ευτυχως δεν ασχολουμε με ειδησεις..

Ευχαριστω πολυ φιλε να σαι καλα!

 

min akous kapsourika ipame.. kanoun poli kako ;) pistepseme oso gia tous filous den xriazete sovari sizitisi oses pio poles malakies mporis kane/tekai tha sou figi ayto

Link to comment
Share on other sites

egw enw exw na pw... 8a ei8ela poli na eimai kolitari tou ExTrEmEDwarf... meta apo afta p eipe tn simpa8isa apira!

 

k "akou" afta p s eipe k prakse analoga... mn les ena efxaristw k prospernas tis voi8ia p s dinei p sto katw katw esi tin zitises kanwntas afto to topic.!

απλως λεω ευχαριστω σε ολους για να τους δειξω οτι διαβασα αυτα που εγραψαν και τα εχω υποψειν μου.

Οντως ο extreme και αλλα παιδια εδω μεσα θα τα ηθελα και εγω να τα εχω κολληταρια..

 

Ε λοιπον,ετσι ημουν οταν εκοψα το καψιμο απο το λ2.Κλεισμενος σε ενα σπιτι 24/24 ειχα βαρεθει την ζωη μου και νομιζα οτι ειχα πεσει σε καταθληψη.Ευτιχως,ετυχε και πηγα διακοπες στον πατερα μου,συγκεκριμενα στην Κρητη και γνωρισα παρεα μεσω του ξαδερφου μου και ετσι ξεφυγα απο το λ2,απο το pc απ'ολες τις μαλακιες(και ετσι επελεξα να μεινω με τον πατερα μου).Ο καλητερος τροπος για να ξεφυγεις απ τη βαρεμαρα ειναι ΠΑΡΕΑ,ΤΣΙΓΑΡΟ,ΚΑΦΕΣ και ενα γαμισι που και που.Πανω απο τη γκομενα δεν βαζεις τους φιλους.Νεα αρχη φιλε μου,μακρια απο pc και μαλακιες!Τωρα για δες πως ειμαι?Μηχανακι και παρεα και δεν με νοιαζει τιποτα!Απορω γιατι ειμουν τοσο μαλακας και καθομουν ολη τη μερα μεσα στο σπιτι!

... δεν μου αρεσουν τα μηχανακια ;p

παντως ευχαριστω που εγραψες!

Τράβα εκτονώσου κάπου.

στον βαζελο,αλλα δεν ειναι εδω.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

AdBlock Extension Detected!

Our website is made possible by displaying online advertisements to our members.

Please disable AdBlock browser extension first, to be able to use our community.

I've Disabled AdBlock