Jump to content

[GR]Αποποινικοποιηση Κανναβης στην Ελλαδα


Grim.

Recommended Posts

Τι λετε ρε ειστε στα καλα σας ρε? Μιλατε σαν σοβαροι ανθρωποι τωρα? Το τσιγαρο ειναι χειροτερο απο το χασις? Σαν ενημερωνω οτι το χασις ειναι ναρκωτικη ουσια και καθε χρονο πεθαινουν χιλιαδες ανθρωποι κυριως νεοι στην Ελλαδα εξαιτιας αυτης της ουσιας και εσεις θελετε να το κανουν νομιμο? Πραγματικα αμα το πιστευετε αυτο περαστε μια βολτα απο ψυχιατρο γιατι πραγματικα ειναι σαν να λετε ναι στον θανατο χιλιαδων ανθρωπων.

file kanis dn pe8ane apo xorto tin wra pou pini ara to xorto dn skotoni

 

 

 

gia to fitebma dn m apantisate 8a mporoume na fiteboume kiolac?

Link to comment
Share on other sites

gia to fitebma dn m apantisate 8a mporoume na fiteboume kiolac?

Νομίζω μπορείς να έχεις μέχρι έναν συγκεκριμένο αριθμό δενδρυλλίων
Link to comment
Share on other sites

file kanis dn pe8ane apo xorto tin wra pou pini ara to xorto dn skotoni

 

 

 

gia to fitebma dn m apantisate 8a mporoume na fiteboume kiolac?

Sou apadisa, den nomizw kai to maximum pou boreis na exeis pano sou einai 5g.
Link to comment
Share on other sites

Nai kala na kanete na kapnizete ZWA , les kai iparxei kanenas ousiastikos logos ..! Opoios to kanei auto tromera vlakodes kai psaxnei na vrei lush / dikaiologia / magia / poustia / gamish / malakia mesa apo auto ...

 

Oute tsigaro oute tpt eimai 100 % ugihs kai eimai mia xara ...!

 

 

Twra oso gia tn nomo pou psifisthke me afinei pagera adiaforo ...!

 

 

Ta ZWA mporoun na sinexisoun na einai ZWA ;) ..!

 

Wake Up Noobs ...! Poli apo edw mesa eiste 20 + kai simperifereste san 7 + ...

 

 

Re pousth mou ean vre8ei enas na mou pei enan ousiasthko logo giati na to kaneis auto 8a tou vgalw to kapelo ...!

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Nai kala na kanete na kapnizete ZWA , les kai iparxei kanenas ousiastikos logos ..! Opoios to kanei auto tromera vlakodes kai psaxnei na vrei lush / dikaiologia / magia / poustia / gamish / malakia mesa apo auto ...

 

Oute tsigaro oute tpt eimai 100 % ugihs kai eimai mia xara ...!

 

 

Twra oso gia tn nomo pou psifisthke me afinei pagera adiaforo ...!

 

 

Ta ZWA mporoun na sinexisoun na einai ZWA ;) ..!

 

Wake Up Noobs ...! Poli apo edw mesa eiste 20 + kai simperifereste san 7 + ...

 

 

Re pousth mou ean vre8ei enas na mou pei enan ousiasthko logo giati na to kaneis auto 8a tou vgalw to kapelo ...!

 

 

 

Piesh?Provlimata stin oikogeneia?Xekourasi?Genia provlimata tis zwis, opote ama den skeftesai den se pernei na milas...

 

kai pios eipe oti apo to xorto iparxei estw tis 1% na pa8eis kati?

 

mono ama kaneis 15.000 gara kai anevei to orio THC sto swma sou ;)

Link to comment
Share on other sites

Nai kala na kanete na kapnizete ZWA , les kai iparxei kanenas ousiastikos logos ..! Opoios to kanei auto tromera vlakodes kai psaxnei na vrei lush / dikaiologia / magia / poustia / gamish / malakia mesa apo auto ...

 

Oute tsigaro oute tpt eimai 100 % ugihs kai eimai mia xara ...!

 

 

Twra oso gia tn nomo pou psifisthke me afinei pagera adiaforo ...!

 

 

Ta ZWA mporoun na sinexisoun na einai ZWA ;) ..!

 

Wake Up Noobs ...! Poli apo edw mesa eiste 20 + kai simperifereste san 7 + ...

 

 

Re pousth mou ean vre8ei enas na mou pei enan ousiasthko logo giati na to kaneis auto 8a tou vgalw to kapelo ...!

Gia ola ayta pou eipe o dentist.Egw kanw mia sto toso an kai palia ekana pio syxna.O logos p to ekana itan gia na ksexnieme apo ola kai estw kai gia ligo na min me noiazei tpt allo.Kai panta pernousa kala kai thymamai aytes tis stigmes kai gelaw kamia fora kai lew koita ti mporei na sou kanei to ligo prasino.Opws alloi pane kai pinoun alkol mexri skasmou kai to allo prwi dn thymountai tpt egw pinw apo ta xeria tou theou kai oxi mono thymamai ti egine alla kserw oti perasa kai kala.Protimo na thymamai ti egine kai na exw gelasei mexri na me ponane oi koiliakoi para na ksipnisw me ponokefalo.Kai eimai kai 100% ygihs opws eisai kai esy.

 

Twra dwse mou esy enan kalo logo na min to kanw ayto.

 

Parepiptonotws dn m apanthse kaneis alla psifistike i akoma perimenoume?

Link to comment
Share on other sites

Piesh?Provlimata stin oikogeneia?Xekourasi?Genia provlimata tis zwis, opote ama den skeftesai den se pernei na milas...

 

kai pios eipe oti apo to xorto iparxei estw tis 1% na pa8eis kati?

 

mono ama kaneis 15.000 gara kai anevei to orio THC sto swma sou ;)

Gia ola ayta pou eipe o dentist.Egw kanw mia sto toso an kai palia ekana pio syxna.O logos p to ekana itan gia na ksexnieme apo ola kai estw kai gia ligo na min me noiazei tpt allo.Kai panta pernousa kala kai thymamai aytes tis stigmes kai gelaw kamia fora kai lew koita ti mporei na sou kanei to ligo prasino.Opws alloi pane kai pinoun alkol mexri skasmou kai to allo prwi dn thymountai tpt egw pinw apo ta xeria tou theou kai oxi mono thymamai ti egine alla kserw oti perasa kai kala.Protimo na thymamai ti egine kai na exw gelasei mexri na me ponane oi koiliakoi para na ksipnisw me ponokefalo.Kai eimai kai 100% ygihs opws eisai kai esy.

 

Twra dwse mou esy enan kalo logo na min to kanw ayto.

 

Parepiptonotws dn m apanthse kaneis alla psifistike i akoma perimenoume?

 

Twra ok ti na pw , ! Dld i lush sta provlhmata einai to xorto ... + einai kalo gia thn ugeia ...

 

 

E ok Eleos ama milaw me sovara atoma twra Ok ..! Apla eleos ...

 

 

Re anti na psaksete na vreite pragmatikes liseis sta psovlhamata sas spatalate ta xrhamata sas gia na perasete kala ..!

 

 

ELEOS KIDOS ..!

Link to comment
Share on other sites

lipon! afto htan kati pou oi perissoteroi mas kserame oti tha ginei! se kamia periptosi mia xwra dn mpori na apagoreusi mia sini8ia p exoun ekkatomiria an8ropou se aftin! i apopsi m eine pos isos eine kalutera gt to oti htan paranomo ekane ta pedia mikris ilikias na to dokimasoun! ala tora 8a nmzn pos dn eine k tpt to idietero ;)

Link to comment
Share on other sites

Twra ok ti na pw , ! Dld i lush sta provlhmata einai to xorto ... + einai kalo gia thn ugeia ...

 

 

E ok Eleos ama milaw me sovara atoma twra Ok ..! Apla eleos ...

 

 

Re anti na psaksete na vreite pragmatikes liseis sta psovlhamata sas spatalate ta xrhamata sas gia na perasete kala ..!

 

 

ELEOS KIDOS ..!

panta traka file kai o logos einai o xavales

Link to comment
Share on other sites

Twra ok ti na pw , ! Dld i lush sta provlhmata einai to xorto ... + einai kalo gia thn ugeia ...

 

 

E ok Eleos ama milaw me sovara atoma twra Ok ..! Apla eleos ...

 

 

Re anti na psaksete na vreite pragmatikes liseis sta psovlhamata sas spatalate ta xrhamata sas gia na perasete kala ..!

 

 

ELEOS KIDOS ..!

katevase Tin tenia The Union kai meta ama exeis moutra ela na miliseis se auto to topic ok?Den einai akrivos teneia exigei diafora pragmata gia tn kanabh.

 

Esu ti pisteueis oti einai kalitero na linume ta provlimata mas sto alkol pou prokalei 10.000 Thanatous ton xrono stn ameriki i me to xorto pou exei prokalesei ...mmmmmmmmmmm 0

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...