Jump to content

Τα παρτσακλα που καταστρεφουν τους σερβερς.


SNA

Recommended Posts

Με λιγα λογια θελουμε πανω κατω το l2 οπως το WOW και το AION. Τωρα ειναι δυο κατηγοριες, WOW/AION - L2. Επειδη δεν εχω παιξει καθολου απο τα 2 πρωτα, αλλα εχω δει πανω κατω πως ειναι, ποιο το νοημα να εξελιχθει το l2 και να γινει οπως αυτα? Τοτε τι το διαφορετικο θα εχουμε? Μετα θα ειναι παλι ολα στην ιδια μοιρα και εκτος το jump θα ζητησουμε και κατι αλλο και κατι περισσοτερο και παει λεγοντας. Ποιο το νοημα το l2 λοιπον να γινει σαν το wow? Κανενα, και δεν πιστευς οτι αυτο θα το βοηθησει κιολας. Ακομα και το GoD που λενε οτι ειναι κατι νεο, τα video που ειδα, δεν παυουν να μου θυμιζυν κλασσικο l2.

Ποιός είπε ότι το λ2 θα γίνει ποτέ σαν το wow ή το AION ?

 

Το λ2 αν και δεν μου αρέσει που το παραδέχομαι είναι ΤΑΞΕΙΣ ανώτερο από αυτά τα 2 παιχνίδια σε απόψεως : Lore , Races , Skills , Classes και Φαντασίας.

Ας  μην ξεχάσουμε το ΤΕΛΕΙΟ BGM που φτιάχνει η NCsoft . Αλλά εντάξει σαν gameplay είναι άθλιο.

Link to comment
Share on other sites

RE ZWO NIW8EIS?EXEIS DEI POLLOUS SERVER NA EXOUN BALANCED DONATE(INTERLUDE)?MH LES MALAKIES XWRIS NA KSEREIS..DEN LEW NA MHN UPARXEI DONATE ALLA KAPOIA KWLOZWA ADMINS EKMETALEUONTAI TA 10 XRONA ELLINAKIA,PAKISTANAKIA,ALBANAKIA etc.. kai kanoun kati donate lists O THEOS NA TIS KANEI!Blepeis ton ka8e malaka ampalo na sou skaei 5k critical me archer..Esy dn 8a nevriazes?Egw prosopika QUIT SERVER!Auto kai ta bugs katastrepsan to Interlude high rate!

 

P.S soz for caps

 

Τα bugs δεν κατέστρεψαν το l2 τα bugs υπάρχουν επίσημος,απλός πρέπει να τα φτιάξουν.

Tο μυαλό σας κολλημένο εκεί,να αναφέρεται συνεχεια ελληνικούς server με donate.Το έχουμε πει η έλληνες που έχουν server είναι επίσημος καθυστερημένη.

Link to comment
Share on other sites

Αν είμαι εγώ βλάκας που απέδωσα την απάντηση μέσα σε ένα reply φαντάσου εσύ που εδώ και 2 σελίδες προσπαθείς να εξηγήσεις.

 

 

AION is our friend.

 

Δεν προσπάθησα να τους εξηγήσω το λόγο. Άρα μάντεψε πόσο βλάκας είσαι.

Link to comment
Share on other sites

Τι είστε εσείς ρε? Κάθεσται και τσακώνεται και ασχολείστε με τον κάθε σερβερ. Δεν φταίνε τα άτομα που ανοίγουν τους σερβερ , αλλά αυτός που έβγαλε στην φορά το λ2java δωρεάν και αυτοί που φτιάχνουν τα codes ώστε να πάρουν ένα κόλο κάρμα. Εγώ πιστεύω πως τα παιδιά που ανοίγουν τους σερβερ δεν φταίνε σε τίποτα.

Link to comment
Share on other sites

RE ZWO NIW8EIS?EXEIS DEI POLLOUS SERVER NA EXOUN BALANCED DONATE(INTERLUDE)?MH LES MALAKIES XWRIS NA KSEREIS..DEN LEW NA MHN UPARXEI DONATE ALLA KAPOIA KWLOZWA ADMINS EKMETALEUONTAI TA 10 XRONA ELLINAKIA,PAKISTANAKIA,ALBANAKIA etc.. kai kanoun kati donate lists O THEOS NA TIS KANEI!Blepeis ton ka8e malaka ampalo na sou skaei 5k critical me archer..Esy dn 8a nevriazes?Egw prosopika QUIT SERVER!Auto kai ta bugs katastrepsan to Interlude high rate!

 

P.S soz for caps

 

Πς γατάκι επιδή σου σκάει 5κ δεν σημαίνει οτι δεν είναι balance το donate .. εσυ μπορεί να είσαι ν00μπας χωρίς Armor ++ ή και με full ++ Items ο άλλος μπορεί να έχει πιάσει Active/Passive Duel might και Αctive Might αυτό το θεορείς Unbalanced? και που ξέρεις οτι είναι Donate ? ζώον!!!

Link to comment
Share on other sites

ti noima exi kati xoris elatomata?? den thelete problimata ston paradiso?? axaaxaxaa

 

8antastite to l2 xoris bug/hack ma poso mapooooooooooo varetoooooooo oute 10 online den 8a ixe axaxax

Link to comment
Share on other sites

5k είναι κανονικό archer damage στο Interlude. Αλλά ντάξει στα bugged x3298473298 server που παίζετε σκάει 1.5 k critical σε robes και νομίζετε ότι είναι normal.

 

Α ξέχασα, είστε οι ίδιοι βλάκες που λέτε ότι Kamael+ = Star wars.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...