Jump to content

[GR]Poios sas thn dinei pio polu edw mesa?


BaZeLoMaNiAc

Recommended Posts

o titlos ta leei ola ... emena genika ta atoma ta opoia den tous aresei kapio topic kai to kanoun lock .... e auto einai mlkia... epsaxna thn alh fora na ftia3w ena topic gia tou top duelist kai o kurios finito an 8umamai kala m to lockare

 

 

Y.G: sta arxidia m gia to an m kanete ban request h -1karma h oti dipote alo ...ante gt tn exete dei kapws

Link to comment
Share on other sites

Πες τα ρε φίλε. Πολύ εξουσία, χούντα και έτσι την έχουνε δει τα παιδάκια. Στην πραγματικότητα τρώνε ξύλο στο σχολείο και κλαίγονται στη μαμά τους.

Link to comment
Share on other sites

Η πολιτική του φόρουμ δεν επιτρέπει τέτοια ποστς...

locked.

 

(μην τσακωθείτε)

Link to comment
Share on other sites

Double post o Gold και μετά λέτε για εμάς που παραβαίνουμε τα rules. Αυτοί είστε κύριοι... Υποκριτές του κερατά!

Link to comment
Share on other sites

Εγω μου την δινω πιο πολυ εδω μεσα

 

e nta3 re paidia kapios p plirwse exei perissotera dikaiwmata edw pws na to kanoume..

 

Κανε και εσυ το ιδιο!

..

Link to comment
Share on other sites

Double post o Gold και μετά λέτε για εμάς που παραβαίνουμε τα rules. Αυτοί είστε κύριοι... Υποκριτές του κερατά!

τώρα φταίω αν το λοκάρω και να το κάνω report για λάθος section? :D
Link to comment
Share on other sites

Ωραία η επαναστασούλα σας ,

 

χωρίς να θέλω να γίνω κακός

 

αλλά δεν θα πάρω μέρος γιατί όταν ξεκινάς μια αντίσταση πρέπει να έχεις και πλάτες

 

εγώ το μόνο που βλέπω σαν οραματιστής που είμαι , 2-3 θα φάνε - karma (στα τέτοια τους και όλας με το συμπάθειο)

 

το τόπικ θα γίνει lock και στον κάδω :)

 

χωρίς να έχω προηγούμενα με κανέναν και πόσταρα εντελώς φιλικά προς όλους ,

 

 

Καλό θα ήταν εφόσον μερικοί έχετε κάποιου είδους προβλήματα κάθε 6μήνες να ψηφίζανε όσοι έχουνε 250posts και πάνω τον αυτόν που πιστεύουνε , φυσικά τα άτομα που έχουνε 2 - 3κ πόστ θα ήταν αυτοί οι οποίοι θα λαμβάνανε μέρος σε τέτοιου είδους "εκλογές"

 

Καλή συνέχεια και εύχομαι πολύ να μην κλείση αλλά να βγεί ένα τέλος που όλοι θέλουνε

Link to comment
Share on other sites

Ωραία η επαναστασούλα σας ,

 

χωρίς να θέλω να γίνω κακός

 

αλλά δεν θα πάρω μέρος γιατί όταν ξεκινάς μια αντίσταση πρέπει να έχεις και πλάτες

 

εγώ το μόνο που βλέπω σαν οραματιστής που είμαι , 2-3 θα φάνε - karma (στα τέτοια τους και όλας με το συμπάθειο)

 

το τόπικ θα γίνει lock και στον κάδω :)

 

χωρίς να έχω προηγούμενα με κανέναν και πόσταρα εντελώς φιλικά προς όλους ,

 

 

Καλό θα ήταν εφόσον μερικοί έχετε κάποιου είδους προβλήματα κάθε 6μήνες να ψηφίζανε όσοι έχουνε 250posts και πάνω τον αυτόν που πιστεύουνε , φυσικά τα άτομα που έχουνε 2 - 3κ πόστ θα ήταν αυτοί οι οποίοι θα λαμβάνανε μέρος σε τέτοιου είδους "εκλογές"

 

Καλή συνέχεια και εύχομαι πολύ να μην κλείση αλλά να βγεί ένα τέλος που όλοι θέλουνε

 

Τσίρος της εξουσίας; Πόσα σε πλήρωσαν για να τα γράψεις αυτά ρε ρουφιάνε; Καταραμένε σπιούνε! Κρέμασμα!

Link to comment
Share on other sites

ΤΥΧΑΙΟ ΠΟΥ ΑΥΤΟ ΤΟ ΤΟΠΙΚ ΕΓΙΝΕ ΣΗΜΕΡΑ ΑΚΡΙΒΩΣ 40 ΧΡΟΝΙΑ ΜΕΤΑ ΤΟΝ ΤΕΛΙΚΟ ΠΟΥ ΕΠΑΙΞΕ Ο ΠΑΟ ΣΤΟ WEBLEY;

 

ΤΗΣ ΧΟΥΝΤΑΣ ΣΗΜΕΡΑ!

Link to comment
Share on other sites

Εντίτ το ποστ γιατί κάποιος θα έχει ψυχολογικά.

 

Εμένα πάντως μου την δίνουν όλοι τους.

akoma kai gw? =(

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...