Jump to content

[GR] Tατουάζ


mg13gr

Recommended Posts

Εχει κανει ο ξαδερφος μου. Αλλα αυτος ηταν μαλακας. Δεν εβαλε ουτε κρεμα ουτε τιποτα αλλα δεν εχει κανενα προβλημα ;).

 

Θα σου ποναει λιγο στην αρχη αλλα μετα δεν θα το νιωθεις..

 

 

Link to comment
Share on other sites

Δε νομίζω να μπορείς να κάνεις ανήλικος τουλάχιστον τα μαγαζιά εδώ δεν επιτρέπουν σε κάτω από 18.Εκτός αν ρώτησες εκεί και σου είπαν οκ.

 

Τώρα είδα τι tattoo θα κάνεις μην είσαι ζώο αυτά τα tattoo δε τα κάνεις σε σημεία που φαίνονται θα στο κόψουν όπως έκαναν και στον πρόεδρο του συνδέσμου της Θ13 εδώ στα Χανιά.Κάνε το σε σημείο που καλύπτεται.

Link to comment
Share on other sites

Δε νομίζω να μπορείς να κάνεις ανήλικος τουλάχιστον τα μαγαζιά εδώ δεν επιτρέπουν σε κάτω από 18.Εκτός αν ρώτησες εκεί και σου είπαν οκ.

 

Ισχύει αλλά νομίζω μπορείς να πας κ με έναν φίλο σου να υπογράψει όπως γίνεται και με το σκουλαρίκι στην

γλώσσα η φρύδι που επίσης σκέφτομαι να κάνω ... (φρύδι)

Link to comment
Share on other sites

Δε νομίζω να μπορείς να κάνεις ανήλικος τουλάχιστον τα μαγαζιά εδώ δεν επιτρέπουν σε κάτω από 18.Εκτός αν ρώτησες εκεί και σου είπαν οκ.

Ελα τωρα. Στην Ελλαδα εισαι. Εδω ο αλλος για να παρει φραγκα θα του κανει το τατου και θα πει και ενα τραγουδι ;) .

Ισχύει αλλά νομίζω μπορείς να πας κ με έναν φίλο σου να υπογράψει όπως γίνεται και με το σκουλαρίκι στην

γλώσσα η φρύδι που επίσης σκέφτομαι να κάνω ... (φρύδι)

Νομιζω οτι στο pearcing δεν σου λενε τιποτα. Εμενα μου ειχαν πει ελα και θα σου κανω την τρυπα. Χωρις υπογραφες και μαλακιες.
Link to comment
Share on other sites

Ελα τωρα. Στην Ελλαδα εισαι. Εδω ο αλλος για να παρει φραγκα θα του κανει το τατου και θα πει και ενα τραγουδι ;) .Νομιζω οτι στο pearcing δεν σου λενε τιποτα. Εμενα μου ειχαν πει ελα και θα σου κανω την τρυπα. Χωρις υπογραφες και μαλακιες.

 

Ήταν καλό το μαγαζί ; Εδώ το black sheep το καλύτερο και πιο υγιεινό μαγαζί για τρύπες και τέτοια

ζητάει υπογραφή κάποιου που είναι ενήλικος..

Link to comment
Share on other sites

Ήταν καλό το μαγαζί ; Εδώ το black sheep το καλύτερο και πιο υγιεινό μαγαζί για τρύπες και τέτοια

ζητάει υπογραφή κάποιου που είναι ενήλικος..

Εε ενταξει δεν μπορω να πω οτι ειναι και το καλυτερο. Αλλα σε οσα εχουν παει και φιλοι μου και εγω να ρωτησω ετσι το κανουν.. Μια φιλη μου εχει κανει pearcing στον αφαλο και δεν της ζητησε τιποτα. Ουτε υπογραφη ουτε τιποτα. Μονο τα λεφτα χΔ.
Link to comment
Share on other sites

Παίδες για το τατουάζ σίγουρα πρέπει να σαι πάνω από 18 εντάξει επειδή ο Πάνος δε μένει και σε καμιά μεγαλούπολη λογικό είναι να μην υπάρχει τέτοιο πρόβλημα εκτός αν δεν έχει ρωτήσει και λέει παπαριές !

Link to comment
Share on other sites

Ενταξει και εδω που μενω εγω για τατουαζ δεν λενε τιποτα. Στο χτυπανε οποτε θελεις εσυ. Απλα ενταξει πρεπει να εχεις παρει μια μικρη αδεια. Αλλα και παλι δεν πιστευω να τηθεται τετοιο θεμα.

Link to comment
Share on other sites

MG13 κάνε, και εγώ θέλω αλλά φοβάμαι μην αλλάξει το σώμα μου και

γαμηθεί το τατουάζ

Έλεγα να το κάνω στον πούτσο, αλλά μεγαλώνει συνέχεια γαμώ και θα χαλάσει το τατού. :/

 

Παίδες για το τατουάζ σίγουρα πρέπει να σαι πάνω από 18 εντάξει επειδή ο Πάνος δε μένει και σε καμιά μεγαλούπολη λογικό είναι να μην υπάρχει τέτοιο πρόβλημα εκτός αν δεν έχει ρωτήσει και λέει παπαριές !

Θα έρθει και η μάνα μου μαζί.
Link to comment
Share on other sites

Έλεγα να το κάνω στον πούτσο, αλλά μεγαλώνει συνέχεια γαμώ και θα χαλάσει το τατού. :/

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ τρομερος! Δηλαδη θεωρεις την ομαδα σου για τον πεοντα;; :)
Link to comment
Share on other sites

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ τρομερος! Δηλαδη θεωρεις την ομαδα σου για τον πεοντα;; :)

Όχι. Είναι για μένα τόσο σημαντική όσο το πουλί μου.
Link to comment
Share on other sites

Έλεγα να το κάνω στον πούτσο, αλλά μεγαλώνει συνέχεια γαμώ και θα χαλάσει το τατού. :/

 

epic αλλά

 

η ομαδα σου είναι για τον πεοντα;; :)

 

Link to comment
Share on other sites

Έλεγα να το κάνω στον πούτσο, αλλά μεγαλώνει συνέχεια γαμώ και θα χαλάσει το τατού. :/

Θα έρθει και η μάνα μου μαζί.

Μια χαρά σε βρίσκω.

Link to comment
Share on other sites

epic αλλά

 

Όχι. Είναι για μένα τόσο σημαντική όσο το πουλί μου.

 

Καθολου δηλαδη;; :)

Για σένα το πουλί σου δεν είναι σημαντικό?
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...