Jump to content

[Poll]L2DeathWhisper


Frank

Θα θέλατε τον L2DeathWhisper πίσω? Ψηφίστε για το client eπίσης!  

261 members have voted

  1. 1. Θα θέλατε τον L2DeathWhisper πίσω? Ψηφίστε για το client eπίσης!

    • Ναι! Interlude!
      171
    • Ναι! Gracia Epilogue
      14
    • Ναι! Gracia Epilogue με Interlude χαρακτηριστικά!
      17
    • Όχι, δεν θέλω τον DeathWhisper πίσω!
      59


Recommended Posts

Προς το παρόν δεν έχουμε κάποιο site/forum οπότε θα ενημερώνεστε κυρίως από αυτό εδώ το topic

Link to comment
Share on other sites

pvp σερβερ σε gracia cilent δεν λεει με την καμια...

παντος σκεψου λιγο αυτο γιατι απο οτι καταλαβα θα κανεις freya σερβερ..

 

μετα τι οπως παλια μου λες? δεν θα εχει καμια σχεση με οτι ητανε ο παλιος dw.. :/

Link to comment
Share on other sites

Προς το παρόν δεν έχουμε κάποιο site/forum οπότε θα ενημερώνεστε κυρίως από αυτό εδώ το topic

Pioi tha einai oi developers?

Link to comment
Share on other sites

kl an ginei freya BB ...Dn 8a mazepsei kosmo ,,,oi perissoteroi apo oti 3erw dn paizei se freya - gracia clients,,,

 

Κάνεις λάθος σε αυτό πάντως. Επίσης μην ξεχνάμε ότι ο server δεν θα έχει απλά το όνομα του DeathWhisper αλλά όπως έχω ξαναπεί θα βασίζεται σε αυτό το πλάνο που είχε και τότε.

Link to comment
Share on other sites

Ας μην είμαστε προκατυλημένοι με το θέμα freya.Εξάλου όλοι μας περιμένουμε και αναμένουμε ένα ακόμα εντυπωσιακό και ανατρεπτικό server που θα μας κα8ηλώσει πάλι στις καρεκλίτσες μας!

Link to comment
Share on other sites

αυτο ακριβως! αν βρεθει ενα αξιολογο project θα μαζεψει..Οπως ειπες και εσυ θα κανετε ενα σταθερο σερβερ με σταθερο community.. Θα κανει παταγο πιστευω το IL οπου και να βρισκετε απο development μερια..

 

Nαι δεν υπάρχει ένας σταθερός IL server HR που να έχει έναν καλό βαθμό ισορροπίας γιατί η πλατφόρμα του (Interlude) δεν μπορεί να το προσφέρει !

 

Είναι τόσο απλό , μικρό και γνωστό σε όλους μας που πραγματικά δεν έχει lifetime , δεν κρατάει πια. Δεν είναι όπως παλιά. Δηλαδή πραγματικά δεν κρατάνε πάνω από 1/2 μήνες γιατί πολύ απλά είναι ΙL και δεν έχεις τι να κάνεις πέρα από το να βγάλεις ένα AM +20 !

 

Το Freya/High Five σου δίνει παραπάνω επιλογές , παραπάνω στόχους ως παίχτη και παραπάνω ικανότητες τις οποίες μπορεί να ξεδιπλώσει ο διαχειριστής του server.

 

 

+1

 

Ξέρεις ποιο είναι το πρόβλημα ; Ελάχιστοι προσαρμόζονται εύκολα και έχουμε αυτά που έχουμε , ή καλύτερα δεν ξέρουν την λέξη "προσαρμογή" αλλά την φράση "θα γίνει όπως θέλω και ξέρω".

 

 

@Phoenix4

Ap ta posts s katalaveno oti i 8es na eksasfaliseis mia 8esi sto staff i s xei afisei psixologika to IL.

Den paizo gracia++ oxi gt den boro na paro toso eukola pvp,alla gt san IL to ma8a to game kai den 8a katso na ma8o alles xilies paparies, p exoun kanei to game san ta moutra tous.

 

 

Φίλτατε πραγματικά δεν έχεις ιδέα πόση χαρά πήρα μόλις διάβασα το post σου , γιατί όχι μόνο μου αποδεικνύεις οτί αυτά που λέω είναι σωστά αλλά και μου δίνεις παραπάνω πατήματα να δώσω ωραίες απαντήσεις !

 

Βλέποντας το χρώμα του παρατσουκλιού μου σου δώθηκε η ευκαιρία να πεις μία ατάκα και να καλύψεις λίγο τα λόγια σου τα οποία δεν έχουν νόημα και ουσία.

 

Όσα ψυχολογικά έχω εγώ με το Interlude τόσα έχεις εσύ και με το Gracia +~ , αλλά ξέρεις πια είναι η διαφορά μας ; Εγώ μπορώ να κάτσω να γράψω ολόκληρες εκθέσεις με επιχειρήματα γιατί το ένα είναι καλύτερο από το άλλο ενώ εσύ απλά διαφεύγεις σε υπεκφυγικές ατάκες χωρίς ουσιαστική σκέψη.

 

Και πάλι για άλλη μία φορά ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ να ΕΚΦΡΑΣΕΙΣ τον λόγο που δεν σου αρέσει τούτο το client , είμαι σίγουρος πως δεν έχεις κάνει καν τον κόπο να διαβάσεις τα patch notes του κάθε καινούργιου client που βγαίνει όπως και επίσης ποιος είναι ο σκοπός της υπάρξης τούτου του καινούργιου feature και του άλλου , και του παράλλου.

 

Αλλά δες εμένα το 1ο μου λειτουργικό σύστημα ήταν τα Win98 , εκεί έμαθα να φτιάχνω φακέλους και εκεί θα κάτσω. Δεν υπάρχει λόγος να πάω στο καινούργιο λειτουργικό το οποίο είναι κλάσης ανώτερο σε όλους τους τομείς γιατί πολύ απλά εκεί ξεκίνησα !

 

Με λίγα λόγια , το πρόβλημα προσαρμογής που ανέφερα πριν ταιριάζει εδώ.

 

 

Α ναι και επίσης το οτί εκφράζω την άποψη μου για το IL ~ Freya/HF δεν σημαίνει οτί παλεύω για το Rank. Δεν είμαι καν σε "tryhard mode" για να πω τα βασικά γιατί πολύ απλά είναι τα βασικά. Μάλλον νομίζεις οτί προσπαθώ γιατί γράφω με ελληνικούς χαρακτήρες και βάζω τόνους !

 

Πολύ πιθανό :)

 

Εσύ είσαι αυτό που είχα πει πιο πάνω , όλα τα IL bois μαζί γιατί έχουν κάτι κοινό , να τρέχει πρώτα η γλώσσα πριν από τις εγκεφαλικές δραστηριότητες , δηλαδή μιλάτε πριν σκεφτείτε καν τι πάτε να πείτε.

 

και οτι το IL ειναι για παιδακια 10χρονων που ληστευουν τους γονεις τους για να κανουν donate.

 

Αγαπάμε τα παιδάκια του IL , είναι κάτι σαν και αυτό που είπε ο aecetia σε ένα άλλο topic

 

@

 

Ναι, γιατί τα παιδάκια θα χαλάσουν το community και θα ανοίγουν 27 topic στο forum κάθε φορά που πέφτει down o server για 5 min.

 


 

pvp σερβερ σε gracia cilent δεν λεει με την καμια...

 

Nαι αλλά γιατί !

 

μετα τι οπως παλια μου λες? δεν θα εχει καμια σχεση με οτι ητανε ο παλιος dw.. :/

 

Όταν είσαι admin , έχεις φαντασία και δουλεύεις πάνω σε μία πλατφόρμα που μπορεί να κάνει πολλά όλα μπορείς να τα κάνεις. Όπως είπα πριν μπορεί να βγάλει μερικά βασικά πράματα και να το κάνει πολύ απλό και ισορροπημένο όπως να βγάλει τα Attribute , τα Certification και μερικά ακόμα πραματακιά. Δεν είναι τίποτα δύσκολο και προσωπικά εμένα δεν μου αρέσουν ούτε τα attribute ούτε τα certification και ας υποστηρίζω το Freya ~+.

 

kl an ginei freya BB ...Dn 8a mazepsei kosmo ,,,oi perissoteroi apo oti 3erw dn paizei se freya - gracia clients,,,

 

Ήρθε ο όλεθρος γιατί δεν θα παίξεις εσύ και κάτι γνωστοί σου ! Μα πέρα από την πλάκα και την ειρωνία τώρα , πάνε δες σε καμία ιστοσελίδα όπως hopzone και παρόμοια της και δες πόσοι Freya server υπάρχουν και πόσοι IL.

 

IL κάνουν ακόμα οι Έλληνες που οι περισσότεροι έχουν πρόβλημα προσαρμογής και οι ισπανοί/βραζιλιάνοι , είναι ένας φαύλος κύκλος ανοίγουν κλείνουν ανοίγουν κλείνουν μέσα σε ένα - δύο μήνες το μέγιστο μην πω και λιγότερο αλλά δεν θα πω για να μην με πείτε υπερβολικό.

 

Ας μην είμαστε προκατυλημένοι με το θέμα freya.Εξάλου όλοι μας περιμένουμε και αναμένουμε ένα ακόμα εντυπωσιακό και ανατρεπτικό server που θα μας κα8ηλώσει πάλι στις καρεκλίτσες μας!

 

Έτσι !

Link to comment
Share on other sites

Akouste na deite gt dn vazete mualo...sas leei exw orexh na kanw ena kainourio project pou tha vasizetai sto ston plaio DeathWhisper!! Sas leei oti tha einai kalutero!Sas leei oti tha einai to palio team k oti kanei megalh prospa8eia na anoixei mesa ston Iounio!Exei apodeixei paliotera oti xerei na ftiaxnei servers.... Anti na poume ena euxaaristw pou tha uparxei enas server p 8a axizei ton kopo na katevasoume to patch k na paixoume estw k mia wra eseis m klaigeste gia to client kai tis mlks....Dld ti prepei na ginei na sas ferei spiti t na sas deixnei akrivws ti tha ftiaxnei....ai sto koraka edw pera na poume...Opoios dn goustarei na mn bei re!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Akouste na deite gt dn vazete mualo...sas leei exw orexh na kanw ena kainourio project pou tha vasizetai sto ston plaio DeathWhisper!! Sas leei oti tha einai kalutero!Sas leei oti tha einai to palio team k oti kanei megalh prospa8eia na anoixei mesa ston Iounio!Exei apodeixei paliotera oti xerei na ftiaxnei servers.... Anti na poume ena euxaaristw pou tha uparxei enas server p 8a axizei ton kopo na katevasoume to patch k na paixoume estw k mia wra eseis m klaigeste gia to client kai tis mlks....Dld ti prepei na ginei na sas ferei spiti t na sas deixnei akrivws ti tha ftiaxnei....ai sto koraka edw pera na poume...Opoios dn goustarei na mn bei re!!!!!!!!

αφου το λες εσυ,οκ.Το οτι ξερουν να φτιαχνουν server δεν το πιστευω βαση γεγονοτων μιλαω.Αυτος ο server ηταν σαν τον L2Core.Ειχε ονομα,ατομα,αλλα αρκετα bugs (λιγοτερα απ'τον core).Βεβαια,δεν συγκρινεται με τον Core απλα εφερα σαν παραδειγμα αυτον τον server.

Link to comment
Share on other sites

Opws to eipes! EIXE polla bugs...s leei ftiaxnw kati kainourio k s exhgei oti akrivws epeidh san interlude eixe polla bugs skeftetai ti tha kanei me to client! S eipe kopse to kefali egw tha ton kanw gracia klp...???Exei ka***s na ftiaxei neo server mn t to xalate....Ama dn sas aresei otan to deite tote peite oti thelete...Fantasou na ftiaxneis kati...to otidhpote....k n s lene apo thn arxh tha einai xalia , dn tha petuxei klp.....Eixame dikaiwma apo thn arxh tou topic na ena nai h ena oxi k antoixtixa na psifisoume...mexri ekei omws! ;)

Link to comment
Share on other sites

Excuse me που θα βγω ο κακός, απλά άλλος ένας interlude server ήταν κι αυτός,σιγά τα λάχανα :P

 

Link to comment
Share on other sites

Excuse me που θα βγω ο κακός, απλά άλλος ένας interlude server ήταν κι αυτός,σιγά τα λάχανα :P

 

ακριβως!

 

mono ENAS allos interlude server dn htan gia mena! Eixa bei se apeirous server k htan o monos p m arese toso polu!

απ'τους καμμενους του DW πρεπει να ησουν σιγουρα για να τον αναζητας τοσο πολυ.

 

Opws to eipes! EIXE polla bugs...s leei ftiaxnw kati kainourio k s exhgei oti akrivws epeidh san interlude eixe polla bugs skeftetai ti tha kanei me to client! S eipe kopse to kefali egw tha ton kanw gracia klp...???Exei ka***s na ftiaxei neo server mn t to xalate....Ama dn sas aresei otan to deite tote peite oti thelete...Fantasou na ftiaxneis kati...to otidhpote....k n s lene apo thn arxh tha einai xalia , dn tha petuxei klp.....Eixame dikaiwma apo thn arxh tou topic na ena nai h ena oxi k antoixtixa na psifisoume...mexri ekei omws! ;)

το να ζητας ακριβεις πληροφοριες και να διαφωνεις μαζι του δεν σημαινει οτι πρεπει να τα παρει τοις μετριτοις.Να ξερεις κατι,οταν του λεει ενα 61% Ναι!Θελω interlude και να κανει του κεφαλιου του,αυτο δειχνει οτι δεν υπολογιζει κανενα απο τους μελλοντικους παιχτες του server του.

Link to comment
Share on other sites

αφου το λες εσυ,οκ.Το οτι ξερουν να φτιαχνουν server δεν το πιστευω βαση γεγονοτων μιλαω.Αυτος ο server ηταν σαν τον L2Core.Ειχε ονομα,ατομα,αλλα αρκετα bugs (λιγοτερα απ'τον core).Βεβαια,δεν συγκρινεται με τον Core απλα εφερα σαν παραδειγμα αυτον τον server.

 

Όταν μάθεις να εκφράζεσαι τότε θα μπορείς να κάνεις μια κουβέντα.

 

ακριβως!

απ'τους καμμενους του DW πρεπει να ησουν σιγουρα για να τον αναζητας τοσο πολυ.

το να ζητας ακριβεις πληροφοριες και να διαφωνεις μαζι του δεν σημαινει οτι πρεπει να τα παρει τοις μετριτοις.Να ξερεις κατι,οταν του λεει ενα 61% Ναι!Θελω interlude και να κανει του κεφαλιου του,αυτο δειχνει οτι δεν υπολογιζει κανενα απο τους μελλοντικους παιχτες του server του.

 

Εφόσον λοιπόν δεν σε υπολογίζω γιατί ακόμα κάνεις posts και μας πρήζεις? Αν δεν σου αρέσουμε /δρομο.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...