Jump to content

[Help]paypal


KOZANE

Recommended Posts

1.re gyes otan kaneis account sto paypal...meta prepei na pas se trapeza na to energopoihseis tipota tetio?? to thelw gia na dinw ta lefta apo paysafe se paypal ala kai genika to xriazome...apla thelei na paw se trapeza na to energopoihsw? an ne se pia trapeza? opoiadipote?.....kai ti tha pw?:)

 

 

Edit.2. mia akoma erotisi...gia na to energopoisw telika thelei pistotiki karta etsi?? an den to exw energopoihmeno gia paradigma tha ginete na stelno lefta apo to diko m paysafe se ala paysafe emails?tha ginete autoi na me stiloun apo to diko tous paysafe sto diko m? euxaristo...

 

Perimenw apantisi :D

Link to comment
Share on other sites

1st an 8es na to xrisimopoiieis gia tetoia douleia pou 8a stlelneis sinexeia lefta prepei na tous steileis tautotita...!

2ond Prepei to paypal na sindeetai me trapeziko logariasmo i pistwtiki karta

3ird 8es na kaneis trades?

Link to comment
Share on other sites

1st an 8es na to xrisimopoiieis gia tetoia douleia pou 8a stlelneis sinexeia lefta prepei na tous steileis tautotita...!

2ond Prepei to paypal na sindeetai me trapeziko logariasmo i pistwtiki karta

3ird 8es na kaneis trades?

kita egw 8elw na dinw apo paysafes se paypal..ok auto ( exw dialeksei autin tin eteria http://www.psc2paypal.com/Contact.html )gi auto omos prepei to paypal na ine energopoihmeno? kai episis to thelw na stelno se ala paypal xrimata kai na me stelnoun apo ala paypal sto diko m, euxaristo.
Link to comment
Share on other sites

kita egw 8elw na dinw apo paysafes se paypal..ok auto ( exw dialeksei autin tin eteria http://www.psc2paypal.com/Contact.html )gi auto omos prepei to paypal na ine energopoihmeno? kai episis to thelw na stelno se ala paypal xrimata kai na me stelnoun apo ala paypal sto diko m, euxaristo.

 

auti i etairia einai dikia m :)

ti akrivws 8es na kaneis?

Link to comment
Share on other sites

φιλε αστο, βασικα αν θες μπορω να σου πουλησω τα φιλες του σιτε μου, ειχα και εγω καποτε τετοιο σιτε..

 

δεν χριεαζετε να κανεις τιποτα εσυ, απλα θα σου στελνουνε οι αλλοι τοις παυσαφε και την παυπαλ τους, θα περνεις τα pin θα τα εξαργυρωνεις και θα τους δινεις σε παυπαλ..

 

αν ενδιαφερεσε πες μου...

Link to comment
Share on other sites

ma den thelw na kanw site re pedia :S egw thelw na katalavw....xoris na kanw verrified to account sto paypal(gt dn exw pistotiki) tha ginete na stelno leuta se ala paysafe kai na me stelnoun? mono auto thelw

Link to comment
Share on other sites

ligo diskolo file xwris verrified gt kapoia stigmi 8a ginei to account sou limited

to exw akousei.....ala limited den ginete otan ine me megala posa i meta apo 180 meres(kapou ekei?)...dld egw tora telos panton tha me stelnoun mexri 50 euro kai meta tha ta stelnw kai tha exw 0 kai paei legontas....auto les na to epireasei?
Link to comment
Share on other sites

to exw akousei.....ala limited den ginete otan ine me megala posa i meta apo 180 meres(kapou ekei?)...dld egw tora telos panton tha me stelnoun mexri 50 euro kai meta tha ta stelnw kai tha exw 0 kai paei legontas....auto les na to epireasei?

nai alla akoma den mporw na katalavw ti akrivws 8es na kaneis :S

Link to comment
Share on other sites

δεν χρειαζετε πιστωτικη, μια prepaid card χρειαζετε.. και ναι θα επηρεασει

 

επισις ξερεις πως κανουνε απο paysafe σε paypal? εισαι ανω των 18?

Link to comment
Share on other sites

nai alla akoma den mporw na katalavw ti akrivws 8es na kaneis :S

dn exei simasia ti thelw na kanw vasika....pes oti perno 25 eura kai ta dinw alou (donate gia paradigma) kai paei legontas

 

δεν χρειαζετε πιστωτικη, μια prepaid card χρειαζετε.. και ναι θα επηρεασει

 

επισις ξερεις πως κανουνε απο paysafe σε paypal? εισαι ανω των 18?

den ime anw ton 18. apo paysafe se paypal exw akousei kati gia to bwins alla afou iparxei auto to site pou ipa parapanw....;

 

Link to comment
Share on other sites

αυτο το σιτε ειναι του di0n.. νομιζω εχει σταματησει για αυτη την περιοδο να κανει τραντες..

 

εσυ τι ειχες στο μυαλλο να κανεις?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...