Jump to content

[WTB]l2 pride glits&items


DrHaPi

Recommended Posts

Παλιο μαλακισμενο αληθεια σου λεω θα ανεβω Σερρες και θα σου γαμησω οτι εχεις αγαμητο... και με εκλεψες και πας να την βγαλεις λαδι ... Αληθεια σου λεω αυτο δεν θα το αφησω να περασει ετσι ... εχω ολα σου τα στοιχεια και θα γινει της πουτανας ...

 

Because i have karma -2 and low post then i tell lies ???

 

Someone Admin please add me in msn to send him our chat and ban this noob ...

 

Is going to scam and other people...

 

Thanks

Link to comment
Share on other sites

Ναι ρε φιλε ας ερθεις ... Πες του οποτε γουσταρει ... αφου εισαι κοτα εσυ που με εκλεψες και βαζεις μεγαλυτερους θα βαλω και εγω παλιο βλαμενο

Link to comment
Share on other sites

Ναι ρε φιλε ας ερθεις ... Πες του οποτε γουσταρει ... αφου εισαι κοτα εσυ που με εκλεψες και βαζεις μεγαλυτερους θα βαλω και εγω παλιο βλαμενο

xaxax file m o bro m einai o arxhgos ton reds ston peiraia pisteveis oti mporeis na kaneis kt?

an tn pw xwris batsous ok? gt tn exoune piasei idi 2 fores gia kondres...

Link to comment
Share on other sites

0xaox0ao0xo0aox00aox0a οπα ρε μαφια ... Αμα το παμε με ομαδες ειμαι μεσα στην original αλλα οι κολιτοι μου ειναι porto leone ... Μαλλον δεν εχεις καταλαβει κατι ... εγω δεν ειμαι πιτσιρικι σαν και εσενα ... και δεν αφηνω τα πραγματα να περασουν στο ντου-κου ... πες μου που και ποτε ... μονο αυτο τιποτα αλλο ...

Link to comment
Share on other sites

p meneis pes dieu8insi twra!

 

Αιτωλικού 58

2104618643

τον μπαμπα σ τν λενε Χρηστο

και ταχυδρομικος κοδικας 18545

σωστος?

 

εισαι σιγουρος οτι θελεις να μπλεξεις?

Link to comment
Share on other sites

xa0xo0aox0a0 ... καλος ... οχι φιλε sry ατυχισες ... 0/4 ( μηδεν στα τεσσερα )

 

Σειρα μου

 

Σταυρος Χατζηπαυλιδης = 16 Χρονων

και το κινητο σου : 6995728754

 

Σωστος ??? ( Μην μου πεις οχι ειναι ελεγμενο )

Link to comment
Share on other sites

Τι να σου πω πιστευε οτι ειναι σωστα ...

 

1 ) Στο msn επαιζες τον ρολο του αδερφου σου οτι εισαι και καλα 22 χρονων ... και μου ειπες στο msn οτι μενεις δηλαδη ο αδερφος σου δραμα και τωρα στο mxc μου λες οτι μενει χολαργο ...

2 ) Μενεις Σερρες

3 ) Το κινητο σου ισχυει ειναι ελεγμενο ...

4 ) Τοση ωρα εκανες οτι δεν με ξερεις και οτι λεω βλακεις οτι με σκαμαρες ... τωρα τι εγινε σου ηρθε η θεια φωτησει και τα θυμηθηκες ολα ???

και 5 ) Το αμα θελω να μπλεξω αστο καλυτερα γιατι ειμαι πολυ περισσοτερο μπλεγμενος απο οτι μπορεις να φανταστεις και εγω δεν ειμαι κοτουλα να βαζω μεγαλυτερους να καθαριζουν για εμενα ... βλεπεις εγω ειμαι 19 χρονων δεν ειμαι 16 ( πιτσιρικι ) σαν και εσενα ...

Link to comment
Share on other sites

xa0xo0aox0a0 ... καλος ... οχι φιλε sry ατυχισες ... 0/4 ( μηδεν στα τεσσερα )

 

Σειρα μου

 

Σταυρος Χατζηπαυλιδης = 16 Χρονων

και το κινητο σου : 6995728754

 

Σωστος ??? ( Μην μου πεις οχι ειναι ελεγμενο )

oxi tpt dn epiases mono to onoma kinhto einai prin apo 2 xronia...xaxaxa afta enai swsta ta dika m!

 

Eleos san pedaxrona kanete...!

 

Pes mou pou menw na er8w kai QQ ..! Omg..!

 

KAi esi re Dr Hapi RELAX ligo o aderfos s Dn einai comando..! ELEOS... pfff

Link to comment
Share on other sites

Τι να σου πω πιστευε οτι ειναι σωστα ...

 

1 ) Στο msn επαιζες τον ρολο του αδερφου σου οτι εισαι και καλα 22 χρονων ... και μου ειπες στο msn οτι μενεις δηλαδη ο αδερφος σου δραμα και τωρα στο mxc μου λες οτι μενει χολαργο ...

2 ) Μενεις Σερρες

3 ) Το κινητο σου ισχυει ειναι ελεγμενο ...

4 ) Τοση ωρα εκανες οτι δεν με ξερεις και οτι λεω βλακεις οτι με σκαμαρες ... τωρα τι εγινε σου ηρθε η θεια φωτησει και τα θυμηθηκες ολα ???

και 5 ) Το αμα θελω να μπλεξω αστο καλυτερα γιατι ειμαι πολυ περισσοτερο μπλεγμενος απο οτι μπορεις να φανταστεις και εγω δεν ειμαι κοτουλα να βαζω μεγαλυτερους να καθαριζουν για εμενα ... βλεπεις εγω ειμαι 19 χρονων δεν ειμαι 16 ( πιτσιρικι ) σαν και εσενα ...

eyw dn eimai 16 file 14 eimai alla borw na balw to bro m ;) to kinhto afo0 einai elegmeno pare til na deis t 8a s pei 8a s pei t magikh frash o ari8mos dn xrisimopoihte....

 

 

Eleos san pedaxrona kanete...!

 

Pes mou pou menw na er8w kai QQ ..! Omg..!

 

KAi esi re Dr Hapi RELAX ligo o aderfos s Dn einai comando..! ELEOS... pfff

 

xaxa esena s paw :))

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...