Jump to content
  • 0

Dedicated Pc


1SayNo

Question

12 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Καλυτερα να παρεις ενα pc απο hertzner και να μην εχεις προβλημα. Ολα τους τα pc ειναι οκ χωρις κανενα προβλημα.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

File to idio problima exw kai egw an boresei kapios na voithisei na m peis plz ..:/

Diladi.. http://www.worldstream.nl/  dn boro na vro pc kai oxi mono ayto exw bgali kai paypal kai dn xero

pos na to paragilo!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Γιατί μέσα σε 2-3 μέρες έχουνε γείνει τόσα topics για deticated?Τέλος πάντων δεν νομίζω να βρείς καλό pc στα 80 ευρό με κάμποσα άτομα.

Γιατί η ws μπορεί να μην έχει setup fee άλλα μαζί με τον φόρο + windows(εάν θές windows) + πληρωμή κάθε μήνα,μαζεύεται κάμποσα τον μήνα.

Και εγώ θα σου προτείνω Hetzner,πάντως εάν επιμένεις για worldstream

ορίστε ένα pc,με windows+πληρωμή κάθε μήνα+φόρο

βγένει 106 ευρό το μήνα.

click meh

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Γιατί μέσα σε 2-3 μέρες έχουνε γείνει τόσα topics για deticated?Τέλος πάντων δεν νομίζω να βρείς καλό pc στα 80 ευρό με κάμποσα άτομα.

Γιατί η ws μπορεί να μην έχει setup fee άλλα μαζί με τον φόρο + windows(εάν θές windows) + πληρωμή κάθε μήνα,μαζεύεται κάμποσα τον μήνα.

Και εγώ θα σου προτείνω Hetzner,πάντως εάν επιμένεις για worldstream

ορίστε ένα pc,με windows+πληρωμή κάθε μήνα+φόρο

βγένει 106 ευρό το μήνα.

click meh

Βασικα ετσι οπως του το εδειξες τωρα του το βγαζει στα 67€ και με debian οχι με windows.
Link to comment
Share on other sites

  • 0

Βασικα ετσι οπως του το εδειξες τωρα του το βγαζει στα 67€ και με debian οχι με windows.

e vazei kai windows kai bgenei 70 kati
Link to comment
Share on other sites

  • 0

e vazei kai windows kai bgenei 70 kati

Χωρις καλη μνημη ραμ χωρις να το φτιαξει καθολου;; Φειλ θα βγει κατα την γνωμη μου.
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...