Jump to content

[GR] Official Spam Topic


ExTrEmEDwarf

Σε ποιό απο τα παρακάτω Ελληνικά νησιά θα ήθελες να πας διακοπές?  

191 members have voted

  1. 1. Σε ποιό απο τα παρακάτω Ελληνικά νησιά θα ήθελες να πας διακοπές?

    • Σαντορίνη
      15
    • Μύκονο
      45
    • Κρήτη
      41
    • Ρόδο
      17
    • Παρο
      10
    • Σκιάθο
      11
    • Μήλο
      2
    • Κανένα απο αυτά
      30
    • Ικαρία
      2
    • Ζάκυνθο
      18


Recommended Posts

μα η συμπεριφορά του vaxil δεν είναι για πάνω από 12 χρονών.

ενω ολων των αλλων
Link to comment
Share on other sites

μα η συμπεριφορά του vaxil δεν είναι για πάνω από 12 χρονών.

 

Όλοι όταν πρωτοείχε γίνει η πρώτη μαλακία εδώ πέρα είχαμε καταλάβει τι μέρος του λόγου είναι το μέρος και είχαμε βάλει σκοπό να φύγουμε , ονόμασετο επανάσταση ή όπως θες. Όταν λεώ όλοι λέω όλοι , αλλά είναι ανούσιο από την στιγμή που δεν θα βρούμε forum με τα παραπάνω που είχα αναφέρει πριν από λίγα post και από την στιγμή που σκεφτήκαμε το πιο απλό πράμα - γιατί να φύγουμε εμείς και να μην κάτσουμε να αλλάξουμε το μέρος ; Έτσι και κάναμε

 

report section δεν θα υπήρχε άμα δεν είμασταν εμείς (όταν δεν υπήρχε τα karma abuse δεν τα ήξερε κανείς απλά άμα την μία μέρα είχε 1 karma και την άλλη 5 τότε έλεγες κάτσε να δω το karma log)

 

gost δεν θα υπήρχε ακόμα ύστερα από τόσα τραγικά συμβάτα που προσπεράσαμε

 

 

ντάξει η κίνηση του είναι σα την εφηβεία

Link to comment
Share on other sites

φοίνικα θες να αποκτήσεις ψυχολογικά σε 2 σεκ;

 

Έχω γερό ανοσοποιητικό σύστημα

Link to comment
Share on other sites

Το GW1 βασικά ήταν πιο πολύ RPG χωρίς το [MMO] γιαυτό δεν είχε και τόση επιτυχία όπως και οτί δεν ήταν γνωστό και το pvp του κτλπ , αλλά το GW2 κάνει στροφή στον τομέα MMORPG και όχι μόνο αυτό αλλά κάνει επαναστασάρα. Ένα πολύ ωραίο remake του κλασικού *MMORPG* με ωραία γεύση και φτιαχμένο για τους Δυτικούς , δηλαδή για εμάς. Τι εννοώ με αυτό ;

 

Ότι παιχνίδι φτιάχνεται στην Κορεά - γενικά στην Ανατολή πρώτα παίρνουν αυτοί τα updates γιατί φυσικά στην αρχή τα φτιάχνουν για αυτούς. Επίσης τα rates , για exp/λεφτά/drop rate είναι φτιαχμένα για τους ανατολικούς που είναι γνωστοί ως τρελοί grinders δηλαδή αυτό που λέμε (ΚΙΝΕΖΟΣ ΒΟΤ). Αυτοί μπορούν να κάθονται να farmαρουν επί μέρες γιατί μπορούν. Ότι update έρχεται από ανατολή και πάει στην δύση (σε εμάς) τρώει ένα μαζικό remake

 

στην γλώσσα (μετάφραση)

στο exp που δίνουν τα quest όπως και στα λεφτά ακόμα και στο επίπεδο δυσκολίας. Τα παιχνίδια τον κορεατών είναι για τους κορεατες και γουστάρουν τα super farming. (αυτό που λέω είναι επιβεβαιωμένο το έχει πει και υπαλληλος της NCWest)

 

Το θέμα με την ArenaNet τι είναι , οτί έχουν έδρα στην Αμερική και ότι φτιάχνουν για αμερική έρχεται και ευρώπη μετά από 2 μέρες χωρίς αλλαγή στην γλώσσα και γενικά σε τίποτα. Φτιάχνεται για εμάς και με την μια όπως και επίσης έχουμε άμεση πρόσβαση στα forum που βλέπουν οι developers του παιχνιδιού και μπορούμε να τους αλλάξουμε την γνώμη για ότι θέλουμε και δεν παίρνουμε έτοιμα πακετά από μία άλλη μακρινή χώρα.

 

 

Πιστεύω αυτό το παιχνίδι θα έχει μεγάλη επιτυχία και ελπίζω να μην μας απογοητεύσουν και να συνεχίσουν καλά όπως τώρα.

Nai ennoeite; ) Dld tha arxiseis kai esu GW2, mipos exeis acc kai sto GW1 ? :)

 

Skeutomoun na ftia3w ena fan page alla meta apo auto p egine sto gw asto kalitera ;P

Link to comment
Share on other sites

Έχω γερό ανοσοποιητικό σύστημα

τράβα στο σπαμ τόπικ του λίτσινγκ για να αποκτήσεις...psychological aura τζάμπα λέμε
Link to comment
Share on other sites

Nai ennoeite; ) Dld tha arxiseis kai esu GW2, mipos exeis acc kai sto GW1 ? :)

 

Skeutomoun na ftia3w ena fan page alla meta apo auto p egine sto gw asto kalitera ;P

 

Δεν έχω GW1 λογαριασμό αλλά μόλις βρω λεφτά θα κάνω , τώρα για fanpage δες υπάρχουν πολλά και έχουν και πηγές από την ίδια την εταιρεία (ναι ευτυχώς η arenanet είναι friendly με τους fan)

 

Πάρε ένα π.χ.

 

http://www.gw2fans.com

 

Έχουν μαζευτεί και έτοιμα Guild ;P

Link to comment
Share on other sites

τράβα στο σπαμ τόπικ του λίτσινγκ για να αποκτήσεις...psychological aura τζάμπα λέμε

 

Δες δεν χρειάζεται πιστεύω να μπω να δω μία ανυπαρξία που το μόνο πράμα που θα κερδίσω είναι να γεμίσει παραπάνω cookies/history το mozilla και να μπει περισσότερη κενή γνώση στο τμήμα μνήμης του εγκεφάλουμου

Link to comment
Share on other sites

τώρα για fanpage δες υπάρχουν πολλά και έχουν και πηγές από την ίδια την εταιρεία (ναι ευτυχώς η arenanet είναι friendly με τους fan)

 

Πάρε ένα π.χ.

 

http://www.gw2fans.com

 

Έχουν μαζευτεί και έτοιμα Guild ;P

nai to 3erw apla logo ton gnosewn mou apo to gw1 isos na anevaza kai dikes mou stratigikes PvP panta.

Link to comment
Share on other sites

εγώ το μόνο που έχω μετανιώσει εδώ μέσα είναι που έφυγε ο ΓΠ.

GodPower?

 

ναι ρε πουστη χασαμε τις τζαμπα sign

 

εγω για Apithano ventic sucky..

Link to comment
Share on other sites

Ωραίος server ο paradox. Ωραίο farm και pvp.

 

Εγώ από τότε που έφυγε ο Issle βγήκα και εγώ. Ε μετά μπήκα aion με τον αδελφό μου ;p , αλλά ναι καλός είναι ο paradox έχει ωραίο στήσιμο

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...