Jump to content

[GR] Official Spam Topic


ExTrEmEDwarf

Σε ποιό απο τα παρακάτω Ελληνικά νησιά θα ήθελες να πας διακοπές?  

191 members have voted

  1. 1. Σε ποιό απο τα παρακάτω Ελληνικά νησιά θα ήθελες να πας διακοπές?

    • Σαντορίνη
      15
    • Μύκονο
      45
    • Κρήτη
      41
    • Ρόδο
      17
    • Παρο
      10
    • Σκιάθο
      11
    • Μήλο
      2
    • Κανένα απο αυτά
      30
    • Ικαρία
      2
    • Ζάκυνθο
      18


Recommended Posts

lol

ti einai i klidaries terma deksia?

^^

 

Αρα οκ, θα παω στην Πειραιως να ανοιξω λογαριασμο για την prepaid, βγαζω λεφτα και παω να το παρω ^^

 

btw,κατι τετοια κινητα παιρνουν παιχνιδια (οπως λεει αυτο;)

Link to comment
Share on other sites

^^

 

Αρα οκ, θα παω στην Πειραιως να ανοιξω λογαριασμο για την prepaid, βγαζω λεφτα και παω να το παρω ^^

 

btw,κατι τετοια κινητα παιρνουν παιχνιδια (οπως λεει αυτο;)

 

Παίζει παιχνίδια μέσο Xbox Live. Έχει και παιχνίδια στο Marketplace , μερικά τα αγοράζεις με 1/2 ευρώ μερικα τζαμπέ. Ψάξου και για κανά άλλο κινητό άμα θες αν και πιστεύω αυτό είναι καλή επιλογή

Link to comment
Share on other sites

teleia.

Στην ουσία σου έδωσα τα ίδια σε κατώτερη έκδοση. Καλά ντάξει μην ανησυχείς δεν θα έχεις πρόβλημα είναι μια χαρά κομμάτια.

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ αυτό σκεφτόμουν αλλά μετά μου ήρθαν 2 πράματα

 

~δεν ξέρω ποια προγραμματα παίζουν με μέγιστη απόδοση σε χρήση και οι 6 πυρήνες

~θα ήταν ο απλός amd και όχι ο black edition

 

δεν ξέρω να σου πω την αλήθεια , και σε ένα μήναθ α βγουν οι 8-πύρηνοι. Πως λειτουργούν δεν ξέρω , άμα υπάρχει διαφορά μεγάλη ένας 4-core με έναν 6-core.

 

Είχα διαβάσει παλιά οτί δεν παίζουν όλοι οι πυρήνες (όχι μόνο σε amd αλλά γενικά)

 

δεν ξέρω.. άμα έχει λεφτά ας πάρει τον 6-core σε black edition , 50 ευρώ παραπάνω είναι νομίζω μια χαρά είναι.

 

Παραπάνω πυρήνες και πιο τελευταία τεχνολογία. Αγαπάμε amd για τις τιμές και την απόδοση =p

Γίνεται να τους ξεκλειδώσεις τους πυρήνες ρε.
Link to comment
Share on other sites

Παίζει παιχνίδια μέσο Xbox Live. Έχει και παιχνίδια στο Marketplace , μερικά τα αγοράζεις με 1/2 ευρώ μερικα τζαμπέ. Ψάξου και για κανά άλλο κινητό άμα θες αν και πιστεύω αυτό είναι καλή επιλογή

Αν εχεις τιποτα αλλο υποψην σου, δωσε

 

με εχει ψησει αγρια τωρα, γιατι θα μπορω να παιρνω updates κανονικα οχι σαν το xperia

Link to comment
Share on other sites

Αν εχεις τιποτα αλλο υποψην σου, δωσε

 

με εχει ψησει αγρια τωρα, γιατι θα μπορω να παιρνω updates κανονικα οχι σαν το xperia

 

Δεν είναι μόνο το xperia - είναι γενικά το λειτουργικό μενγκ. Έχω ένα φίλο μου έχει ενα (δεν θυμάμε την μάρκα λολ)

 

δεν είναι sony ~ xperia είμαι σίγουρος 100% , και είναι στο 2.1 και δεν μπορεί να κάνει upgrade στο 2.2/2.3./2.4 λολ'εδ.

 

Αποτυχία κατά την γνώμη μου , εδώ του κολλάει το Angry Birds να φανταστείς και έχει επεξεργαστή 0.6 lol. Τέσπα

 

 

Το επόμενο upgrade του WP7 το λένε "Mango" , στην ουσία το Mango α δώσει δυνατότητες στο λειτουργικό που είναι αναγκή για να φτάσει/ξεπεράσει τους ανταγωνιστές του.

 

Ψάξου λίγο στο google τι θα σου παρέχει το Mango , είναι καλό να ξέρεις τι θα πάρεις.

 

Επίσης υπάρχουν και άλλα WP7 κινητά όπως

 

 

Samsung Omnia 7

HTC HD7

HTC Surround

HTC Trophy

LG Optimus 7

 

Επίσης και η Nokia θα βγάλει πολύ σύντομα κινητά με WP7 όπως και η Sony θα βγάλει επίσης (η sony έχει ένα πρόβλημα με το Xbox Live γιατί αυτή έχει το Playstation Network , όμως μάλλον θα βγάλουν κινητά με WP7 και ας έχει μέσα το xbox live το οποιο είναι ανταγωνιστικό network)

 

 

Ψάξου λίγο ^^

Link to comment
Share on other sites

Paidia exete n mou protinete kana kalo epe3ergasth kai kamia kalh mitriki???

Οκ περίμενε μία

 

http://www.e-shop.gr/show_per.phtml?id=PER.559618

http://www.e-shop.gr/show_per.phtml?id=PER.526894

 

Τώρα είναι εντάξει ;

Link to comment
Share on other sites

Επίσης τα WP7 είναι το 1ο λειτουργικό που θα βάλουν browser ο οποίος θα έχει Hardware acceleration.

 

Το mango θα δώσει πολύ πράμα , έχει πολύ πράμα στους επόμενους μήνες ^^

Link to comment
Share on other sites

Θα δω μετα pho

 

Παντως για τωρα, το trophy ειναι gg. Στα λεφτα μου, σε αυτα που χρειαζομαι

 

 

 

 

 

 

 

Εχει κανενας σας καμια 'φαντασιωση' για rank οπως ο wrd?

Link to comment
Share on other sites

Οκ, οριστε αυτο που μου ζητησες

 

vdv.png

πω δεν βγάζεις άκρη με το όνομα..

 

εσύ μη χάσεις :P

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...