Jump to content

[GR] Official Spam Topic


ExTrEmEDwarf

Σε ποιό απο τα παρακάτω Ελληνικά νησιά θα ήθελες να πας διακοπές?  

191 members have voted

  1. 1. Σε ποιό απο τα παρακάτω Ελληνικά νησιά θα ήθελες να πας διακοπές?

    • Σαντορίνη
      15
    • Μύκονο
      45
    • Κρήτη
      41
    • Ρόδο
      17
    • Παρο
      10
    • Σκιάθο
      11
    • Μήλο
      2
    • Κανένα απο αυτά
      30
    • Ικαρία
      2
    • Ζάκυνθο
      18


Recommended Posts

Ωραίο μουνί η Φαυ. Κοστοπούλου έχουμε μια οδο στις Σέρρες. Δίπλα στην οδό μου, Τσαλοπούλου. :3

μενγ.

 

Είναι η απουσιολόγος της τάξης μου , που μάλλον με γουστάρει αλλά την γουστάρει ένας κολλητός μου για αυτό την αφήνω :3

Link to comment
Share on other sites

μενγ.

 

Είναι η απουσιολόγος της τάξης μου , που μάλλον με γουστάρει αλλά την γουστάρει ένας κολλητός μου για αυτό την αφήνω :3

Μου την δίνουν αυτού του τύπου φιλίες, "την γουστάρει ένας φίλος και δεν κάνω τίποτα". Αν γουστάρει εσένα τότε πες του πως δεν παίζει να τα φτιάξουν επειδή γουστάρει εσένα.

 

Με την ελπίδα δεν θα βγάλει τίποτα ο φίλος σου. Την πάτησα έτσι το καλοκαίρι και τραβούσα τα μαλλιά μου που δεν έκανα τίποτα.

Link to comment
Share on other sites

Μου την δίνουν αυτού του τύπου φιλίες, "την γουστάρει ένας φίλος και δεν κάνω τίποτα". Αν γουστάρει εσένα τότε πες του πως δεν παίζει να τα φτιάξουν επειδή γουστάρει εσένα.

 

Με την ελπίδα δεν θα βγάλει τίποτα ο φίλος σου. Την πάτησα έτσι το καλοκαίρι και τραβούσα τα μαλλιά μου που δεν έκανα τίποτα.

 

Αν ήξερες πόσες φορές την έχω πατήσει και εγώ έτσι, αλλά προσωπικά δεν το μετανιώνω :)

Link to comment
Share on other sites

Αν ήξερες πόσες φορές την έχω πατήσει και εγώ έτσι, αλλά προσωπικά δεν το μετανιώνω :)

Κοίτα. Να το κάνεις όταν βλέπεις ότι ο φίλος σου έχει φάει τρελό κόλλημα αλλά εσύ δεν την θες τότε οκ.

 

Αλλά άμα γουστάρεις εσύ, γουστάρει και αυτή και είναι στην μέση φίλος, τότε δεν γίνεται να την αφήσεις για τον άλλο.

Πρέπει να μιλήσεις στον άλλο πως έχει η κατάσταση και να κάνει ένα βήμα πίσω..

Link to comment
Share on other sites

Καλή φαίνεται, φυτό και έτσι η μπα ;

Φυτό αλλά η μόνη μη πουτάνα συμφεροντολόγος γυναίκα που έχω γνωρίσει.

Μου την δίνουν αυτού του τύπου φιλίες, "την γουστάρει ένας φίλος και δεν κάνω τίποτα". Αν γουστάρει εσένα τότε πες του πως δεν παίζει να τα φτιάξουν επειδή γουστάρει εσένα.

 

Με την ελπίδα δεν θα βγάλει τίποτα ο φίλος σου. Την πάτησα έτσι το καλοκαίρι και τραβούσα τα μαλλιά μου που δεν έκανα τίποτα.

Γυναίκες υπάρχουν πολλές. Αληθινοί φίλοι όμως λίγοι.

 

Link to comment
Share on other sites

Κοίτα. Να το κάνεις όταν βλέπεις ότι ο φίλος σου έχει φάει τρελό κόλλημα αλλά εσύ δεν την θες τότε οκ.

 

Αλλά άμα γουστάρεις εσύ, γουστάρει και αυτή και είναι στην μέση φίλος, τότε δεν γίνεται να την αφήσεις για τον άλλο.

Πρέπει να μιλήσεις στον άλλο πως έχει η κατάσταση και να κάνει ένα βήμα πίσω..

 

Ναι ρε συμφωνώ απολύτως , απλός γκόμενες είναι ρε φίλε ντάξει και άμα χάσεις κάποιες

ευκαιρίες , θα βρεις άλλες.

Link to comment
Share on other sites

Αν το επιτρέψει ο Vaxil !

Δείξε αλλά μέχρι ένα σημείο.

 

Ποιος θα μου δίνει τις ασκήσεις της πουτάνας της Ελένης μετά ;;;;

Link to comment
Share on other sites

Ναι ρε συμφωνώ απολύτως , απλός γκόμενες είναι ρε φίλε ντάξει και άμα χάσεις κάποιες

ευκαιρίες , θα βρεις άλλες.

Σε αυτό συμφωνώ

 

:>

Link to comment
Share on other sites

Φυτό αλλά η μόνη μη πουτάνα συμφεροντολόγος γυναίκα που έχω γνωρίσει. Γυναίκες υπάρχουν πολλές. Αληθινοί φίλοι όμως λίγοι.

 

ΜΑΛΑΚΑ ΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΤΟ ΚΡΑΤΑΩ.

ΕΙΠΕΣ ΤΟ ΠΙΟ ΣΟΦΟ ΠΡΑΓΜΑ ΠΟΥ ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΤΟΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΚΑΙΡΟ.

Δείξε αλλά μέχρι ένα σημείο.

 

Ποιος θα μου δίνει τις ασκήσεις της πουτάνας της Ελένης μετά ;;;;

δειξτε καποιος μια φωτο της
Link to comment
Share on other sites

Και εγώ συμφωνώ.

 

 

 

 

 

 

 

Έχω γαμήσει εγώ και ξέρω.

 

 

ΧΑΧΧΑΑΧΧΑΧΧΑΑΧ

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...