Jump to content

[GR] Official Spam Topic


ExTrEmEDwarf

Σε ποιό απο τα παρακάτω Ελληνικά νησιά θα ήθελες να πας διακοπές?  

191 members have voted

  1. 1. Σε ποιό απο τα παρακάτω Ελληνικά νησιά θα ήθελες να πας διακοπές?

    • Σαντορίνη
      15
    • Μύκονο
      45
    • Κρήτη
      41
    • Ρόδο
      17
    • Παρο
      10
    • Σκιάθο
      11
    • Μήλο
      2
    • Κανένα απο αυτά
      30
    • Ικαρία
      2
    • Ζάκυνθο
      18


Recommended Posts

Κάνουμε 6 μαθήματα, 5 πρακτική και 1 θεωρία.

Μέσα στα μαθήματα είναι τα δίκτυα υπολογιστών, 2 γλώσσες προγραμματισμού (Pascal και html, στον 2ο χρόνο αντί για pascal κάνουμε vb.net) και microsoft word απο office.

Απο δίκτυα 2 πράγματα είναι, στην αρχή μας μάθαιναν τα καλώδια και τα χρώματα - μαλακίες γενικά. Αυτά τα μαθαίνεις και μόνος σου

html ξέρω 3/4 πράγματα γιατί είχα ψαχτεί μόνος μου παλιά οπότε αυτά που κάνουμε τα ξέρω, pascal είναι σαν να λύνεις αλγόριθμους οπότε αν είσαι καλός στα μαθηματικά (Εγώ είχα μαλώσει με τον καθηγητή και 2/3 λυκείου δεν έκανα καθόλου άλγεβρα οπότε μηδεν απο εδώ αλλά τα βγάζω με κοινή λογική) απλή γλώσσα προγραμματισμού είναι που βάζει το μυαλό σου να δουλέψει και εμένα μου αρέσει, και word έχω πάρει 3 πτυχεία πάνω σε microsoft office και γενικά για υπολογιστές οπότε ξέρω κάτι παραπάνω και δεν είναι τίποτα για μένα

 

Αν έχεις λεφτά και θες να έρθεις κρήτη, αν είναι να ασχοληθείς με υπολογιστές να κανονίζεις τα απογεύματα να κάνεις μαθήματα εδώ

http://www.mbs.edu.gr/index.php

 

Απο πέμπτη δημοτικού έκανα ρομποτική εκεί μέχρι δευτέρα γυμνασίου, και πέρυσι πήγα και έδωσα το τελευταίο δίπλωμα.

Σχολή καθαρά για προγραμματισμό υπάρχει στην Ελλάδα; Δηλαδή εγώ προσωπικά θέλω να μάθω την pascal και java γιατί πραγματικά είναι 2 γλώσσες προγραμματισμού πολύ δυνατές, γνωστές και δεν είναι σαν την C και τις άλλες εκδόσεις της που είναι γλώσσες δεύτερης γενιάς. Η μεν pascal είναι 3ης και η java 4ης που αυτό σημαίνει καλύτερη χρήση και ευκολία με μεγαλύτερες δυνατότητες. Εγώ αυτό θέλω να κάνω. Να είμαι προγραμματιστής και ειδικά πάνω σε αυτές τις γλώσσες γιατί κάνω φέτος ψευδογλώσσα που ουσιαστικά είναι σαν την pascal.
Link to comment
Share on other sites

Σχολή καθαρά για προγραμματισμό υπάρχει στην Ελλάδα; Δηλαδή εγώ προσωπικά θέλω να μάθω την pascal και java γιατί πραγματικά είναι 2 γλώσσες προγραμματισμού πολύ δυνατές, γνωστές και δεν είναι σαν την C και τις άλλες εκδόσεις της που είναι γλώσσες δεύτερης γενιάς. Η μεν pascal είναι 3ης και η java 4ης που αυτό σημαίνει καλύτερη χρήση και ευκολία με μεγαλύτερες δυνατότητες. Εγώ αυτό θέλω να κάνω. Να είμαι προγραμματιστής και ειδικά πάνω σε αυτές τις γλώσσες γιατί κάνω φέτος ψευδογλώσσα που ουσιαστικά είναι σαν την pascal.

Μίλα με το mbs college, αλλά εκεί πληρώνεις.

Ρώρα και τον blane γιατί είναι σε άλλη σχολή αυτός και μαθαίνει java

Link to comment
Share on other sites

FiNiTOxD: fae sporia

FiNiTOxD: fae sporia

FiNiTOxD: na s figei i stenaxwria

FiNiTOxD: tsikitski tsiki ta sporakia

FiNiTOxD: katapinoyn ta farmakia

Link to comment
Share on other sites

Πήγα φέτος Κρήτη 5ήμερη και ήταν γαμάτα. Το καλύτερο νησί πραγματικά. Πολύ καλός κόσμος, ενδιαφέρον μέρος. Απλά γαμάτο.

Link to comment
Share on other sites

ExTrEmEDwarf

Endorsed by Hate.

Global Moderator

Left Ma Bones!

*****

 

Karma: 8

Offline Offline

 

United Kingdom United Kingdom

 

Posts: 6.666

 

XAAAXAXAXAX

Link to comment
Share on other sites

Μίλα με το mbs college, αλλά εκεί πληρώνεις.

Ρώρα και τον blane γιατί είναι σε άλλη σχολή αυτός και μαθαίνει java

Πού είναι η σχολή του Blane? Δηλαδή σε ποιο μέρος της Ελλάδας; Γιατί είναι και αυτό ένα θέμα.
Link to comment
Share on other sites

Πήγα φέτος Κρήτη 5ήμερη και ήταν γαμάτα. Το καλύτερο νησί πραγματικά. Πολύ καλός κόσμος, ενδιαφέρον μέρος. Απλά γαμάτο.

Και εμένα μου αρέσει πάρα πολύ εδώ πέρα, η οικογένοια μου ήθελε να μετακομίσει κύπρο και εγώ τους είπα αφήστε μου το σπίτι εδώ και να μου στέλνετε 300 ευρώ να περνάω και δεν θέλω τίποτα άλλο

Και τελικά δεν πήγανε

 

xd

Link to comment
Share on other sites

Πού είναι η σχολή του Blane? Δηλαδή σε ποιο μέρος της Ελλάδας; Γιατί είναι και αυτό ένα θέμα.

Κρήτη είναι και αυτός ρε

Μαζί πηγαίνουμε για καφεδάκι :P

Link to comment
Share on other sites

Κρήτη είναι και αυτός ρε

Μαζί πηγαίνουμε για καφεδάκι :P

Μάλλον όχι για Κρήτη. Αν και θέλω να πάω πολύ Κρήτη μάλλον όχι λόγο της απόστασης αλλά και των χρημάτων.
Link to comment
Share on other sites

Κρήτη είναι και αυτός ρε

Μαζί πηγαίνουμε για καφεδάκι :P

 

NA erthw k egw na oloklirothei to setaki ???? :P kane upomoni kai tha erthw ;) ;). Tha me vreis sto Hrakleio ;) ;)

Link to comment
Share on other sites

oloi kriti tha vote

 

eixa paei palia mikros,gamise

Έχουμε και εδώ αλοδαπούς αλλά όχι σαν την αθήνα που είχα πάει και είχε περιοχές με περισσότερους αλοδαπούς από έλληνες

Αν διώχναμε τους αλοδαπούς, πραγματικά δεν θα υπήρχε οικονομική κρίση έστω στην κρήτη.

Link to comment
Share on other sites

ExTrEmEDwarf

Endorsed by Hate.

Global Moderator

Left Ma Bones!

*****

 

Karma: 8

Offline Offline

 

United Kingdom United Kingdom

 

Posts: 6.666

 

XAAAXAXAXAX

:>
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...