Jump to content

[GR] Official Spam Topic


ExTrEmEDwarf

Σε ποιό απο τα παρακάτω Ελληνικά νησιά θα ήθελες να πας διακοπές?  

191 members have voted

  1. 1. Σε ποιό απο τα παρακάτω Ελληνικά νησιά θα ήθελες να πας διακοπές?

    • Σαντορίνη
      15
    • Μύκονο
      45
    • Κρήτη
      41
    • Ρόδο
      17
    • Παρο
      10
    • Σκιάθο
      11
    • Μήλο
      2
    • Κανένα απο αυτά
      30
    • Ικαρία
      2
    • Ζάκυνθο
      18


Recommended Posts

Ναι όντως , δεν περίμενα να σπάσει η καπότα και μου έμεινε ψυχολογικό .

 

Ακόμα και η τελεία ρε μαλάκα δεν είναι αληθινή πάνω σου , νιώσε λίγο και άσε την αντιγραφή.

Link to comment
Share on other sites

Βασικά θα τα έχω πριν βγουν*

δεν πρόλαβα να βάλω win7 βγαίνουν 8? τι στο πούτσο γαμω

Link to comment
Share on other sites

Πως μπορεις να τα βαλεις τα ΒΕΤΑ;

 

Κανονικά , τα βρίσκω σε leaked και τα βάζω. Μια χαρά είναι , τα W7 τα είχα βάλει απο early beta όταν ήταν ακόμα σε build 6900 και απλά δεν είχα drivers για τίποτα , όλα τα άλλα ήταν εντάξει. Λογικά και τώρα θα έχω ένα μικρό πρόβλημα με τους driver αλλά θα είμαι οκέι , πως νομίζεις ήξερα οτιδήποτε για τα 7 όταν άλλοι μόλις τα πρωτοέβλεπαν και άλλοι τους πήρε 1 χρόνο να τα βάλουν και δεν είχαν ιδέα τι γίνεται με αυτά.

Link to comment
Share on other sites

Ela nikoloude mias kai eisai anarxikos pigene kapse to periptero p edose xalasmenes kapotes ston [patera (?)] sou

Είπε το παιδί που ήταν μία μαλακία και απλά έτυχε και μπήκε η μάνα του στη μέση.

stokoi kai psonia to idio blakes einai

g auto eimai kai sta 2 forums :)

Ρε βλάκα ποιος είναι αυτός που βλέπει αφ'υψηλού τόση ώρα ; Εγώ ή εσύ ; Που πετάγεσαι σαν τον θεό και καλά για να μας πεις πόσο βλάκες είμαστε.Ούτε η λέξη ηλίθιος δεν είναι αρκετή να σε χαρακτηρίσει.

Link to comment
Share on other sites

Κανονικά , τα βρίσκω σε leaked και τα βάζω. Μια χαρά είναι , τα W7 τα είχα βάλει απο early beta όταν ήταν ακόμα σε build 6900 και απλά δεν είχα drivers για τίποτα , όλα τα άλλα ήταν εντάξει. Λογικά και τώρα θα έχω ένα μικρό πρόβλημα με τους driver αλλά θα είμαι οκέι , πως νομίζεις ήξερα οτιδήποτε για τα 7 όταν άλλοι μόλις τα πρωτοέβλεπαν και άλλοι τους πήρε 1 χρόνο να τα βάλουν και δεν είχαν ιδέα τι γίνεται με αυτά.

Μπάλες μας (?)
Link to comment
Share on other sites

catfights!

 

Δηλαδη αρχιζει ενα flame και πεταγονται καμια δεκαρια ακομα για να την πουν σε καποιον αλλον.

 

Που ειναι τα γαματα flames;;

Link to comment
Share on other sites

δεν πρόλαβα να βάλω win7 βγαίνουν 8? τι στο πούτσο γαμω

 

Σε 3-4 μήνες θα βγουν Beta οπότε άραξε. Έτσι και αλλιώς δεν έχω σκοπό να σας βάλω beta , πελάτες είστε όχι υπεύθυνοι και άτομα με γνώση , το θέμα είναι ο διαχειριστής του υλικού που είναι σε δοκιμή να μπορεί να ανταπεξέλθει στα παράξενα που θα δει.

Link to comment
Share on other sites

Είπε το παιδί που ήταν μία μαλακία και απλά έτυχε και μπήκε η μάνα του στη μέση.Ρε βλάκα ποιος είναι αυτός που βλέπει αφ'υψηλού τόση ώρα ; Εγώ ή εσύ ; Που πετάγεσαι σαν τον θεό και καλά για να μας πεις πόσο βλάκες είμαστε.Ούτε η λέξη ηλίθιος δεν είναι αρκετή να σε χαρακτηρίσει.

Ελπίζω να αναφέρεσαι στον εαυτό σου .

Κανονικά , τα βρίσκω σε leaked και τα βάζω. Μια χαρά είναι , τα W7 τα είχα βάλει απο early beta όταν ήταν ακόμα σε build 6900 και απλά δεν είχα drivers για τίποτα , όλα τα άλλα ήταν εντάξει. Λογικά και τώρα θα έχω ένα μικρό πρόβλημα με τους driver αλλά θα είμαι οκέι , πως νομίζεις ήξερα οτιδήποτε για τα 7 όταν άλλοι μόλις τα πρωτοέβλεπαν και άλλοι τους πήρε 1 χρόνο να τα βάλουν και δεν είχαν ιδέα τι γίνεται με αυτά.

Μπάλες μας (?)

catfights!

 

Δηλαδη αρχιζει ενα flame και πεταγονται καμια δεκαρια ακομα για να την πουν σε καποιον αλλον.

 

Που ειναι τα γαματα flames;;

Κάτσε περιμένουμε κ τους άλλους.

 

Όλοι εδώ πέρα έχουν σπουδάσει επιστήμονες και μας την λένε

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...