Jump to content

[GR] Official Spam Topic


ExTrEmEDwarf

Σε ποιό απο τα παρακάτω Ελληνικά νησιά θα ήθελες να πας διακοπές?  

191 members have voted

  1. 1. Σε ποιό απο τα παρακάτω Ελληνικά νησιά θα ήθελες να πας διακοπές?

    • Σαντορίνη
      15
    • Μύκονο
      45
    • Κρήτη
      41
    • Ρόδο
      17
    • Παρο
      10
    • Σκιάθο
      11
    • Μήλο
      2
    • Κανένα απο αυτά
      30
    • Ικαρία
      2
    • Ζάκυνθο
      18


Recommended Posts

y

Και όλος αυτός ο κόσμος που πάει στα club και στις συναυλίες είναι μαλακες? επειδή περνάνε ωραία αντί να κλαίνε?

 

ok πάνε άκου τις παλιατζούρες σε τέτοια ηλικία.

Link to comment
Share on other sites

@Βα

 

Οι αγαμίες και οι σεξουαλικές ορμές μπορούν να εκτονωθούν σε σεξουαλικές ιστοσελίδες όπως brazzers.com και γενικά τέτοιου είδους , όταν θέλουμε να δούμε ένα έργο πρέπει να είναι καθαρό και όχι με μαλακίες.

 

Προφανώς ο χρήστης ranchi78 από 10 χρονών εδώ και 23 χρόνια βλέπει άνιμε με ξέκολα και του έχει γίνει συνήθεια :3

Link to comment
Share on other sites

@Βα

 

Οι αγαμίες και οι σεξουαλικές ορμές μπορούν να εκτονωθούν σε σεξουαλικές ιστοσελίδες όπως brazzers.com και γενικά τέτοιου είδους , όταν θέλουμε να δούμε ένα έργο πρέπει να είναι καθαρό και όχι με μαλακίες.

 

Προφανώς ο χρήστης ranchi78 από 10 χρονών εδώ και 23 χρόνια βλέπει άνιμε με ξέκολα και του έχει γίνει συνήθεια :3

....

 

Πρέπει να πας στον οφθαλμίατρο .

 

ξαναδιαβασε ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ το κομ

Link to comment
Share on other sites

LOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL ΤΙ ΛΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΙ

 

Όχι άκου μουσική και να κλαις μαλακα

 

Υπάρχουν αμέτρητα είδη μουσικής πέρα από τα καψουριστικά που ακούνε όλοι εδώ.

 

Και όλος αυτός ο κόσμος που πάει στα club και στις συναυλίες είναι μαλακες? επειδή περνάνε ωραία αντί να κλαίνε?

 

ok πάνε άκου τις παλιατζούρες σε τέτοια ηλικία.

 

Ε και όλος αυτός ο κόσμος που πάει στα μπουζούκια είναι μαλάκες ; Η μουσική ευφραίνει την καρδιά , στον καθένα με διαφορετικό τρόπο καθώς θέλει διαφορετικό τύπο μουσικής. Η ηλικία δεν παίζει και μεγάλο ρόλο

 

Ρε τράβα δες το.

 

Σου στέλνω λινκ.

 

 

Άμα το θεωρήσεις μαλακία θα σου δώσω 1κ FA.

 

Μέσα σε 15 λεπτά βγάζω 1.000 + FA ενώ σε 40 λεπτά θα δω μαλακίες που δεν μπορώ να κάνω delete μετά ~_~

Link to comment
Share on other sites

Μέσα σε 15 λεπτά βγάζω 1.000 + FA ενώ σε 40 λεπτά θα δω μαλακίες που δεν μπορώ να κάνω delete μετά ~_~

Coward !

 

ok. 2k FA

 

Link to comment
Share on other sites

Ε και όλος αυτός ο κόσμος που πάει στα μπουζούκια είναι μαλάκες ; Η μουσική ευφραίνει την καρδιά , στον καθένα με διαφορετικό τρόπο καθώς θέλει διαφορετικό τύπο μουσικής. Η ηλικία δεν παίζει και μεγάλο ρόλο

Ναι ρε φιλε όμως στα 16-17-18+ άμα δεν ζήσης λίγο ποτε θα ζήσης?

Ακούνε τέτοια τραγούδια λες και είναι 80 χρόνον να πούμε..

Link to comment
Share on other sites

Και όλος αυτός ο κόσμος που πάει στα club και στις συναυλίες είναι μαλακες? επειδή περνάνε ωραία αντί να κλαίνε?

 

ok πάνε άκου τις παλιατζούρες σε τέτοια ηλικία.

ε :/
Link to comment
Share on other sites

++ ?

 

Τι να το κάνω το ++ αφού κόβω χωρίς αυτό που και πάλι έχω τοση γκαντεμιά που θα μου σπάσει

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχουν αμέτρητα είδη μουσικής πέρα από τα καψουριστικά που ακούνε όλοι εδώ.

Δεν το λέω συγκεκριμένα στον Sirocco , αλλα γενικά ακόμα και κάποιοι φίλοι ακούνε τέτοιες μαλακίες..
Link to comment
Share on other sites

Ναι ρε φιλε όμως στα 16-17-18+ άμα δεν ζήσης λίγο ποτε θα ζήσης?

Ακούνε τέτοια τραγούδια λες και είναι 80 χρόνον να πούμε..

 

Γούστα είναι αυτά μενγκ , εμένα προσωπικά ο εγκέφαλος μου δεν αντέχει αυτό τον γρατζουνίστικο ήχο που δίνεις στα προηγούμενο post και τα τραγούδια του wrd τα βρίσκω χωρίς νόημα.

 

Αυτά είναι γούστα σα το φαγητό

Link to comment
Share on other sites

Γούστα είναι αυτά μενγκ , εμένα προσωπικά ο εγκέφαλος μου δεν αντέχει αυτό τον γρατζουνίστικο ήχο που δίνεις στα προηγούμενο post και τα τραγούδια του wrd τα βρίσκω χωρίς νόημα.

 

Αυτά είναι γούστα σα το φαγητό

+1
Link to comment
Share on other sites

Γούστα είναι αυτά μενγκ , εμένα προσωπικά ο εγκέφαλος μου δεν αντέχει αυτό τον γρατζουνίστικο ήχο που δίνεις στα προηγούμενο post και τα τραγούδια του wrd τα βρίσκω χωρίς νόημα.

 

Αυτά είναι γούστα σα το φαγητό

Δεν ακούω τέτοια απλά είχε γαμάτο bass και το έβαλα.

Είναι γαμάτο να δοκιμάζεις τα ηχεία σου ειδικά το woofer.

π.χ.:

http://www.youtube.com/watch?v=soqJSr0r-vk&feature=player_embedded

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...