Jump to content

[GR] Official Spam Topic


ExTrEmEDwarf

Σε ποιό απο τα παρακάτω Ελληνικά νησιά θα ήθελες να πας διακοπές?  

191 members have voted

  1. 1. Σε ποιό απο τα παρακάτω Ελληνικά νησιά θα ήθελες να πας διακοπές?

    • Σαντορίνη
      15
    • Μύκονο
      45
    • Κρήτη
      41
    • Ρόδο
      17
    • Παρο
      10
    • Σκιάθο
      11
    • Μήλο
      2
    • Κανένα απο αυτά
      30
    • Ικαρία
      2
    • Ζάκυνθο
      18


Recommended Posts

haha

Ρε γαμώ, αυτό είναι ή το 3ο ή το 4ο σετ που καίω.

Πρέπει να βρω κάτι που να αντέχει..εμένα :P

Link to comment
Share on other sites

Ρε γαμώ, αυτό είναι ή το 3ο ή το 4ο σετ που καίω.

Πρέπει να βρω κάτι που να αντέχει..εμένα :P

Οτι πληρωνεις παιρνεις ^^
Link to comment
Share on other sites

Το καστέλι είναι μακρυά απο το ηράκλειο (Το κέντρο ενοώ), και οι μοίρες είναι κοντά στο χωριό της μάνας μου, τελευταία φορά που πήγα εκεί ήταν όταν έγινε ένα ατύχημα και χτύπησα το κεφάλι μου και έκανα 7 ράμματα όταν είμουν 9 χρονών
Link to comment
Share on other sites

 

Γουστάρω. Ε του πούστη άμα δεν πιάσω και έτσι το ΠΑΠΕΙ πάει να γαμηθεί

Μαλάκα μην στηρίζεσαι σε αυτά που σου λέω. Το τελευταίο με το 10% δεν είναι 100% έγκυρο. Απλά το άκουσα. Αν θες να μάθεις να περάσεις από το ΚΕΣΥΠ.
Link to comment
Share on other sites

Εγώ αν πάω με το 10% του χρόνου θα το κάνω αν πάω φέτος αστυνομία, έτσι ώστε με το 10% να πάω σε μια σχολή πληροφορικής/προγραμματισμού και να μπορέσω με το χαρτί από εκεί να πάω στην αστυνομία στην δίωξη.

 

Εγώ πάω για -> Χρηματοοικονομικής και Τραπεζικής Διοικητικής και μετά αν έχω κουράγιο συνεχίζω με μεταπτυχιακό Χρηματοοικονομική Ανάλυση για στελέχη Επιχειρήσεων

Link to comment
Share on other sites

@ED Είχα ακούσει ότι είσαι σε σχολή πληροφορικές ή κάτι τέτοιο με Η/Υ. Τι ακριβώς είναι αυτή η σχολή;

Κάνουμε 6 μαθήματα, 5 πρακτική και 1 θεωρία.

Μέσα στα μαθήματα είναι τα δίκτυα υπολογιστών, 2 γλώσσες προγραμματισμού (Pascal και html, στον 2ο χρόνο αντί για pascal κάνουμε vb.net) και microsoft word απο office.

Απο δίκτυα 2 πράγματα είναι, στην αρχή μας μάθαιναν τα καλώδια και τα χρώματα - μαλακίες γενικά. Αυτά τα μαθαίνεις και μόνος σου

html ξέρω 3/4 πράγματα γιατί είχα ψαχτεί μόνος μου παλιά οπότε αυτά που κάνουμε τα ξέρω, pascal είναι σαν να λύνεις αλγόριθμους οπότε αν είσαι καλός στα μαθηματικά (Εγώ είχα μαλώσει με τον καθηγητή και 2/3 λυκείου δεν έκανα καθόλου άλγεβρα οπότε μηδεν απο εδώ αλλά τα βγάζω με κοινή λογική) απλή γλώσσα προγραμματισμού είναι που βάζει το μυαλό σου να δουλέψει και εμένα μου αρέσει, και word έχω πάρει 3 πτυχεία πάνω σε microsoft office και γενικά για υπολογιστές οπότε ξέρω κάτι παραπάνω και δεν είναι τίποτα για μένα

 

Αν έχεις λεφτά και θες να έρθεις κρήτη, αν είναι να ασχοληθείς με υπολογιστές να κανονίζεις τα απογεύματα να κάνεις μαθήματα εδώ

http://www.mbs.edu.gr/index.php

 

Απο πέμπτη δημοτικού έκανα ρομποτική εκεί μέχρι δευτέρα γυμνασίου, και πέρυσι πήγα και έδωσα το τελευταίο δίπλωμα.

Link to comment
Share on other sites

Μαλάκα αυτά κοιτούσα απο το multirama μόλις τώρα και τα είχα βάλει στο μάτι

 

http://www.multirama.gr/products/product?pid=0512601&catid=060800

Link to comment
Share on other sites

Μαλάκα αυτά κοιτούσα απο το multirama μόλις τώρα και τα είχα βάλει στο μάτι

 

http://www.multirama.gr/products/product?pid=0512601&catid=060800

Τα έχω 3-4 μέρες γαμάνε και δέρνουν ετοιμοπαράδοτα από public ίδια τιμή.Αν έχει Public το ηράκλειο έφυγες.

Link to comment
Share on other sites

Τα έχω 3-4 μέρες γαμάνε και δέρνουν ετοιμοπαράδοτα από public ίδια τιμή.Αν έχει Public το ηράκλειο έφυγες.

Τώρα δεν έχω λεφτά γιατί πλήρωσα το τηλέφωνο

Απο τον άλλο μήνα θα τα πάρω σίγουρα

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...