Jump to content

[GR]l2 mafia


manolis11

Recommended Posts

Ken Orwen: Έχει πολύ κόσμο, πολλούς donators, πολλύ corruption και πολλά bugs (απ'ότι βλέπω εδώ).

StuckSubs: Κανείς δεν τον έχει αναφέρει. Έχω μόνο δει μια φωτό με έναν τυπά να προσφέρει 1650 ευρώ για donation.

KvN 1 & KvN 2: Πάρε έναν corrupted GM/Admin, ένα L2JOneo Preconfigured και 2 GM Shop και θα έχεις φτιάξει τον σερβερ από μόνος σου. Όποιος κατάλαβε, κατάλαβε.

Και έχει και άλλον έναν νομίζω, για τον οποίο επίσης δεν έχω ακούσει τίποτα.

 

Διάλεξε και πάρε =]

 

e an dn pei kapoios ti malakia tou dn ginetai....

 

5 servers έχει στο network, έξυπνε.

Link to comment
Share on other sites

kai kati akoma to l2net douleuei?  poli basiko:D

Δεν ξερω,δουλευει παντως το phx

Ken Orwen: Έχει πολύ κόσμο, πολλούς donators, πολλύ corruption και πολλά bugs (απ'ότι βλέπω εδώ).

StuckSubs: Κανείς δεν τον έχει αναφέρει. Έχω μόνο δει μια φωτό με έναν τυπά να προσφέρει 1650 ευρώ για donation.

KvN 1 & KvN 2: Πάρε έναν corrupted GM/Admin, ένα L2JOneo Preconfigured και 2 GM Shop και θα έχεις φτιάξει τον σερβερ από μόνος σου. Όποιος κατάλαβε, κατάλαβε.

Και έχει και άλλον έναν νομίζω, για τον οποίο επίσης δεν έχω ακούσει τίποτα.

 

Διάλεξε και πάρε =]

 

5 servers έχει στο network, έξυπνε.

Ken Owen αποτυχια...αλλα μπορει να κανει το bug να παιρνει boss buffs απο buffer(tenks paul_greatest)

Stuck SUbs αξιζει αν κανεις donate...ειναι καλος σερβερ,ο μονος για τον οποιο νοιαζεται ο dimis

KvN1 της ρανιας->Εγινε κατι σαν pvp,τεσπα αποτυχια

KVN2:Γαματος σερβερ,αξιζει να παιξεις

οι αλλοι εχουν κλεισει

Link to comment
Share on other sites

Stuck SUbs αξιζει αν κανεις donate...ειναι καλος σερβερ,ο μονος για τον οποιο νοιαζεται ο dimis

 

Eπειδή είναι ο μόνος που του έχει μείνει. Ο κου βου νου 1 είναι της Ράνιας, ο Ken δεν είναι δικός του 100%, και για τον κου βου νου 2 δεν είμαι σίγουρος αλλά νομίζω πως ισχύει κάτι παρόμοιο..

Link to comment
Share on other sites

Eπειδή είναι ο μόνος που του έχει μείνει. Ο κου βου νου 1 είναι της Ράνιας, ο Ken δεν είναι δικός του 100%, και για τον κου βου νου 2 δεν είμαι σίγουρος αλλά νομίζω πως ισχύει κάτι παρόμοιο..

Και ο KVN2 νομιζω

οι μονοι 2 σερβερ του mafia,οι οποιοι εχουν καπως καλο στησιμο...

 

 

τεσπα,στο τοπικ

 

 

αν ειναι να αρχισεις,αρχισε kvn2,αξιζει

 

αν θες τοσο πολυ να παιξεις l2mafia

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...