Jump to content

[gr]προβλημα με το ποντικι


ATrWtOsGR

Recommended Posts

καλησπερα εδω και καμποσο καιρο ειχα προβλημα με το ποντικι "της οθονης" (Στον παλιο μου το σταθερο που εχω, εχει το ιδιο προβλημα αλλα τωρα στο λαπτοπ που ειναι διαφορετικο το ΛΣ κανει τα ιδια) δηλαδη το ποντικι ειναι σαν να μην ανταποκρινεται

πχ τα εικονιδια οταν τα κουναω μενουν στη θεση τους επισης δε μπορω να τα μετακινησω σε αλλο φακελο.. το μενου στην εναρξη δεν ανταποκρινεται καθολου και αλλες φορες (χρησιμοποιω windows 7 τωρα)οταν παω στο μενου της εναρξης και εχω τον internet explorer πατιεται μονο του

προκαλοντας πολλα παραθυρα.. αλλες φορες οταν μπαινω σε μια ιστοσελιδα το ποντικη στην οθονη αναβοσβηνει θα ανεβασω photos

 

μεγαλη εντυπωση μου εχει κανει επειδη το λαπτοπ ειναι καινουριο και δεν του εχω ξαναχρησιμοποιησει ιντερνετ επισης στον παλιο τον Η/Υ εκανα φορματ κ εξακολουθει να κανει τα ιδια..

Link to comment
Share on other sites

Αγόρι μου κάνε edit το post σου σε greeklish γιατί πονέσανε τα μάτια μου απο την πρώτη σειρά που διάβασα και μόνο

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα εδω κ καμποσω καιρο ειχα προβλημα με το ποντικι "τις ο8ονης" (Στον παλιο μ το στα8ερο π χω εχει το ειδιο προβλημα αλλα τωρα στο λαπτοπ π ειναι διαφορετικο το ΛΣ κανι τα ειδια) δλδ το ποντικι ειναι σαν να μην ανταποκρινετε

πχ τα εικονιδια οταν τα κουναω μενουν στι 8εσει τους επισεις δε μπορω να τα μετακινισω σε αλλο φακελο.. το μενου στιν εναρξει δεν ανταποκρινετε κα8ολου κ αλλες φορες (χρσμοποιω windows 7 τωρα)οταν παω στο μενου τις εναρξεις κ χω ton internet explorer παατιετε μονο του

προκαλοντας πολλα παρα8ιρα.. αλλες φορες οταν μπενω σε μια ιστοσελιδα το ποντικει στην οθονη αναβοσβηνη 8α ανεβασω photos

 

μεγαλη εντιπωση μ χει κανι επειδι το λαπτοπ ειναι καινουργιο κ δεν του χω κσαναχρησιμοποιησει ιντερνετ επεισης στον παλιο τον Η/Υ εκανα φορματ κ εξακολου8ει να κανι τα ιδια..

καλησπερα εδω και καμποσο καιρο ειχα προβλημα με το ποντικι "της οθονης" (Στον παλιο μου το σταθερο που εχω, εχει το ιδιο προβλημα αλλα τωρα στο λαπτοπ που ειναι διαφορετικο το ΛΣ κανει τα ιδια) δηλαδη το ποντικι ειναι σαν να μην ανταποκρινεται

πχ τα εικονιδια οταν τα κουναω μενουν στη θεση τους επισης δε μπορω να τα μετακινησω σε αλλο φακελο.. το μενου στην εναρξη δεν ανταποκρινεται καθολου και αλλες φορες (χρησιμοποιω windows 7 τωρα)οταν παω στο μενου της εναρξης και εχω τον internet explorer πατιεται μονο του

προκαλοντας πολλα παραθυρα.. αλλες φορες οταν μπαινω σε μια ιστοσελιδα το ποντικι στην οθονη αναβοσβηνει θα ανεβασω photos

 

μεγαλη εντυπωση μου εχει κανει επειδη το λαπτοπ ειναι καινουριο και δεν του εχω ξαναχρησιμοποιησει ιντερνετ επισης στον παλιο τον Η/Υ εκανα φορματ κ εξακολουθει να κανει τα ιδια..

 

 

 

κάντο copy paste.

Αγόρι μου κάνε edit το post σου σε greeklish γιατί πονέσανε τα μάτια μου απο την πρώτη σειρά που διάβασα και μόνο

άσε γιατί θα τα δούμε όλα εκεί..
Link to comment
Share on other sites

To ξερα

δεν λες που δεν έπαθα τίποτα χειρότερο;

 

 

διόρθωσε και το ποντίκι στην πέμπτη γραμμή!!!!

 

 

Να σε καλά

 

PS: Τόνους δεν;

 

τεσπα

θες και τόνους; περίμενε..
Link to comment
Share on other sites

an ginete kapios na to kani lock euxaristw..

άμα το κάνεις ποστ αλλού, πάρτο από κάτω.

 

 

 

καλησπέρα εδώ και κάμποσο καιρό είχα πρόβλημα με το ποντίκι "της οθόνης" (Στον παλιό μου το σταθερό που έχω, έχει το ίδιο πρόβλημα αλλά τώρα στο λάπτοπ που είναι διαφορετικό το ΛΣ κάνει τα ίδια) δηλαδή το ποντίκι είναι σαν να μην ανταποκρίνεται

πχ τα εικονίδια όταν τα κουνάω μένουν στη θέση τους επίσης δε μπορώ να τα μετακινήσω σε άλλο φάκελο.. το μενού στην έναρξη δεν ανταποκρίνεται καθόλου και άλλες φορές (χρησιμοποιώ windows 7 τωρα)όταν πάω στο μενού της έναρξης και έχω τον internet explorer πατιέται μόνο του

προκαλώντας πολλά παράθυρα.. άλλες φορές όταν μπαίνω σε μια ιστοσελίδα το ποντίκι στην οθόνη αναβοσβήνει θα ανεβάσω photos

 

μεγάλη εντύπωση μου έχει κάνει επειδή το λάπτοπ είναι καινούριο και δεν του έχω ξαναχρησιμοποιήσει ίντερνετ επίσης στον παλιό τον Η/Υ έκανα φορμάτ κ εξακολουθεί να κάνει τα ίδια..

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...