Jump to content

[gr]προβλημα με το ποντικι


ATrWtOsGR

Recommended Posts

καλησπερα εδω και καμποσο καιρο ειχα προβλημα με το ποντικι "της οθονης" (Στον παλιο μου το σταθερο που εχω, εχει το ιδιο προβλημα αλλα τωρα στο λαπτοπ που ειναι διαφορετικο το ΛΣ κανει τα ιδια) δηλαδη το ποντικι ειναι σαν να μην ανταποκρινεται

πχ τα εικονιδια οταν τα κουναω μενουν στη θεση τους επισης δε μπορω να τα μετακινησω σε αλλο φακελο.. το μενου στην εναρξη δεν ανταποκρινεται καθολου και αλλες φορες (χρησιμοποιω windows 7 τωρα)οταν παω στο μενου της εναρξης και εχω τον internet explorer πατιεται μονο του

προκαλοντας πολλα παραθυρα.. αλλες φορες οταν μπαινω σε μια ιστοσελιδα το ποντικη στην οθονη αναβοσβηνει θα ανεβασω photos

 

μεγαλη εντυπωση μου εχει κανει επειδη το λαπτοπ ειναι καινουριο και δεν του εχω ξαναχρησιμοποιησει ιντερνετ επισης στον παλιο τον Η/Υ εκανα φορματ κ εξακολουθει να κανει τα ιδια..

Link to comment
Share on other sites

Αγόρι μου κάνε edit το post σου σε greeklish γιατί πονέσανε τα μάτια μου απο την πρώτη σειρά που διάβασα και μόνο

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα εδω κ καμποσω καιρο ειχα προβλημα με το ποντικι "τις ο8ονης" (Στον παλιο μ το στα8ερο π χω εχει το ειδιο προβλημα αλλα τωρα στο λαπτοπ π ειναι διαφορετικο το ΛΣ κανι τα ειδια) δλδ το ποντικι ειναι σαν να μην ανταποκρινετε

πχ τα εικονιδια οταν τα κουναω μενουν στι 8εσει τους επισεις δε μπορω να τα μετακινισω σε αλλο φακελο.. το μενου στιν εναρξει δεν ανταποκρινετε κα8ολου κ αλλες φορες (χρσμοποιω windows 7 τωρα)οταν παω στο μενου τις εναρξεις κ χω ton internet explorer παατιετε μονο του

προκαλοντας πολλα παρα8ιρα.. αλλες φορες οταν μπενω σε μια ιστοσελιδα το ποντικει στην οθονη αναβοσβηνη 8α ανεβασω photos

 

μεγαλη εντιπωση μ χει κανι επειδι το λαπτοπ ειναι καινουργιο κ δεν του χω κσαναχρησιμοποιησει ιντερνετ επεισης στον παλιο τον Η/Υ εκανα φορματ κ εξακολου8ει να κανι τα ιδια..

καλησπερα εδω και καμποσο καιρο ειχα προβλημα με το ποντικι "της οθονης" (Στον παλιο μου το σταθερο που εχω, εχει το ιδιο προβλημα αλλα τωρα στο λαπτοπ που ειναι διαφορετικο το ΛΣ κανει τα ιδια) δηλαδη το ποντικι ειναι σαν να μην ανταποκρινεται

πχ τα εικονιδια οταν τα κουναω μενουν στη θεση τους επισης δε μπορω να τα μετακινησω σε αλλο φακελο.. το μενου στην εναρξη δεν ανταποκρινεται καθολου και αλλες φορες (χρησιμοποιω windows 7 τωρα)οταν παω στο μενου της εναρξης και εχω τον internet explorer πατιεται μονο του

προκαλοντας πολλα παραθυρα.. αλλες φορες οταν μπαινω σε μια ιστοσελιδα το ποντικι στην οθονη αναβοσβηνει θα ανεβασω photos

 

μεγαλη εντυπωση μου εχει κανει επειδη το λαπτοπ ειναι καινουριο και δεν του εχω ξαναχρησιμοποιησει ιντερνετ επισης στον παλιο τον Η/Υ εκανα φορματ κ εξακολουθει να κανει τα ιδια..

 

 

 

κάντο copy paste.

Αγόρι μου κάνε edit το post σου σε greeklish γιατί πονέσανε τα μάτια μου απο την πρώτη σειρά που διάβασα και μόνο

άσε γιατί θα τα δούμε όλα εκεί..
Link to comment
Share on other sites

To ξερα

δεν λες που δεν έπαθα τίποτα χειρότερο;

 

 

διόρθωσε και το ποντίκι στην πέμπτη γραμμή!!!!

 

 

Να σε καλά

 

PS: Τόνους δεν;

 

τεσπα

θες και τόνους; περίμενε..
Link to comment
Share on other sites

an ginete kapios na to kani lock euxaristw..

άμα το κάνεις ποστ αλλού, πάρτο από κάτω.

 

 

 

καλησπέρα εδώ και κάμποσο καιρό είχα πρόβλημα με το ποντίκι "της οθόνης" (Στον παλιό μου το σταθερό που έχω, έχει το ίδιο πρόβλημα αλλά τώρα στο λάπτοπ που είναι διαφορετικό το ΛΣ κάνει τα ίδια) δηλαδή το ποντίκι είναι σαν να μην ανταποκρίνεται

πχ τα εικονίδια όταν τα κουνάω μένουν στη θέση τους επίσης δε μπορώ να τα μετακινήσω σε άλλο φάκελο.. το μενού στην έναρξη δεν ανταποκρίνεται καθόλου και άλλες φορές (χρησιμοποιώ windows 7 τωρα)όταν πάω στο μενού της έναρξης και έχω τον internet explorer πατιέται μόνο του

προκαλώντας πολλά παράθυρα.. άλλες φορές όταν μπαίνω σε μια ιστοσελίδα το ποντίκι στην οθόνη αναβοσβήνει θα ανεβάσω photos

 

μεγάλη εντύπωση μου έχει κάνει επειδή το λάπτοπ είναι καινούριο και δεν του έχω ξαναχρησιμοποιήσει ίντερνετ επίσης στον παλιό τον Η/Υ έκανα φορμάτ κ εξακολουθεί να κάνει τα ίδια..

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Posts

    • ✅ **Episode 2 - Primeval Wars** ➡️ Event: "Medals Collecting" launch for 2 weeks. https://forum.lineage2dex.com/threads/16301/ ➡️ Fixed some problems with the respawn of monsters in imperial tomb (and some other areas). ➡️ Fixed the amount of B/A/S crystals needed to upgrade the body armor to MW version ➡️ Adjusted tvt points formula for support classes ➡️ Launch of a new 1x1 PVP Event Arena is postponed. More time is needed to fix possible bugs and polish the Event
    • a beautiful response from a liar who is not even a man to admit it, at least it is recorded here that you are nothing more than a thief, this is your character as a person, which I hope one day you will have the courage and apologize to whoever you stole from, which I don't even need to talk about anymore, you know very well who you stole each job from, here I end the attacks, because someone deserved to come here and unmask you to the l2 community.
    • Yes Sir. Of course Sir, you know everything, Sir. If you said so, Sir. What about asking your "friends" where they get it they patch from? Kappa
    • Let's make one thing clear here, you don't have a patch/rev, what you have is a complete theft of codes, and if you are a real man, admit it, because my BR friends know very well that you are known for being the so-called interface copy/paste, because you don't create anything, you take advantage of years of work from people and steal it and sell it and you have the courage to talk about my patch, be ashamed of yourself.
    • i dont know why im the topic here if this is not even my patch, it seems you love me, even know my whole story... xd but good old times when we would EXCHANGE stuff betwen our selfs to make interfaces to our usage and likening... never talked to much with OMGz, but seems like a good guy   good old times when was all just having fun and editing stuff and playing, today is all about clout and money, i have that u dont hahahah   they will never come back..   i already left anything beside long time ago idk why think on me too much, just want to enjoy my free time to play some games and have fun.. but looks like somehow find a way to relate me to something, maybe you think on me to much idk, kinda weird.. unfortunately, you are looking at this code thinking that  "oh it has his name and abreviation, its from him" but i must say its not... i dont need to stay here saying that this and that happened, because i know very well that you know exactly what happened... peace for all PS: and.. my main language is pt br, not spanish like in the src...
  • Topics

×
×
  • Create New...