Jump to content

[Bug] L2 Leviticus Bug Me LS


TexasJunior

Recommended Posts

Καλησπέρα σας,

Συγνώμη αν το bug έχει ξανα γίνει πόστ εδώ δεν το είδα , το bug που ακολουθεί το σκέφτηκα και το έπραξα μόνος μου

 

Στον Leviticus δεν επιτρέπει της life stone ή ta vote stone που χρειάζονται για life stone να γινόνται trade!(ta vote stone ta perneis apo vote system kathe 5vote tou srv dil)

Λοιπόν , εγώ έκανα 10chars και τους άφησα να μαζεύουν vote stone 5μέρες , μετά απο 5μέρες είχε ο καθένας απο 100vote stone

 

Aπο εδώ ξεκινάμε

πήγένετε με το μποτ σας στο gm shop αγοράζετε της life stone και ένα weapon για να της κουμπόσετε

Πηγένετε τώρα στον blacksmith , Παράλληλα έρχεστε με τον main char σας δίπλα στο μπότ!

κάνετε trade με το μποτ σας το main char και βάζετε απο το μποτ σας στο trade chat το όπλο που θα κάνετε aug !!!!!!!!ΠΡΟΣΟΧΗ ΔΕΝ ΠΑΤΑΤΕ ΟΚ ΤΟ ΑΦΗΝΕΤΕ ΟΠΩΣ ΕΙΝΑΙ!!!!τώρα με το μποτ κάντε κανονικά aug!! όταν τύχετε ένα skill που θέλετε απλά πατίστε όκ στο trade και ΒΟΥΑΛΑ το wep me to aug μετακινήθηκε sto main char !!! :D

 

Tested apo emena Work 100%

 

More bug gia ton server comming soon.. exo polla dokimasmena kai pianoun alla tha sas ta pw 1-1 :D

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή πρέπει να έχω 5μερές τον υπολογιστή ανοιχτό?

 

Να σου πω και εγω ενα bug?

Αφήνεις το pc 5 μέρες ανοιχτό , έχουμε π έχουμε και ΟΚ (Οικονομική κρίση) θα έρθει ο λογαριασμός 300 ευρώ , τότε η ΔΕΗ θα κάνει ενα trick και θα κόψει το ρεύμα δουλευει 100%...

 

Φίλε επειδή με μπέρδεψες βγάλε λίγο απο το Συγνώμη μέχρι το 100 vote stone

 

Συγνώμη αν το bug έχει ξανα γίνει πόστ εδώ δεν το είδα , το bug που ακολουθεί το σκέφτηκα και το έπραξα μόνος μου

 

Στον Leviticus δεν επιτρέπει της life stone ή ta vote stone που χρειάζονται για life stone να γινόνται trade!(ta vote stone ta perneis apo vote system kathe 5vote tou srv dil)

Λοιπόν , εγώ έκανα 10chars και τους άφησα να μαζεύουν vote stone 5μέρες , μετά απο 5μέρες είχε ο καθένας απο 100vote stone

 

 

Anyway , μακάρι να δουλεύει .

Link to comment
Share on other sites

ενταξει,ναι αν αφησεις τον υπολογιστη 5 μερες ανοιχτο ΔΕΗ 300 ευρω

συμφωνω

 

 

δεν καταλαβες καν το θεμα του bug

Link to comment
Share on other sites

Δουλεύει 100% , σιγά το ρεύμα που κάει ο υπολογιστής :P

 

Aν θες δεν τον αφήνεις 5μέρες και 2ώρες αν μαζέψεις αρκετά vote stone κάνεις δουλειά

Link to comment
Share on other sites

ενταξει,ναι αν αφησεις τον υπολογιστη 5 μερες ανοιχτο ΔΕΗ 300 ευρω

συμφωνω

 

 

δεν καταλαβες καν το θεμα του bug

Το κατάλαβα απλά μπερδεύεσαι με αυτο που λεει στην αρχή ...
Link to comment
Share on other sites

Απλα σου λεει μαζευεις vote coin,τα οποια δεν γινονται trade

 

 

Μια ερωτηση:Μετα αφου αγορασεις τις lifestone,δεν γινονται αυτες trade;

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...