Jump to content

[GR] ΚΑΤΑΛΗΨΗ


Remington

Recommended Posts

Εχει αλλα όπως ειπα και προχτές στο σπαμ τοπικ δεν ξαναδείνω σημασια , σε τετοια ηλίθια μοιαλά

διοτι δεν εχει νόημα

Δε σε αδικώ στην ηλικία σου το μυαλό σου είναι σαν σφουγγάρι ό,τι σου λένε το απορροφάς.

Link to comment
Share on other sites

Εχει αλλα όπως ειπα και προχτές στο σπαμ τοπικ δεν ξαναδείνω σημασια , σε τετοια ηλίθια μοιαλά

διοτι δεν εχει νόημα

 

Ας θέλουν ας πουν καλός τον πάτερ σάμπως τι θα γίνει; Μη δίνεις σημασία.

Link to comment
Share on other sites

Τα Θρησκευτικά είναι ένα μάθημα που εξ αρχής έπρεπε να είναι επιλογής.

Αν είχατε κάτσει έστω και λίγο να το μελετήσετε θα βλέπατε τις τεράστιες προπαγάνδες πίσω από πολλά θέματα, από όλες τις πλευρές, για να μην αναφέρουμε την γενικοποίηση πολλών θεμάτων, και την τάση να απωθεί τους μαθητές από την εξερεύνηση άλλων θρησκειών, αντί να τους ενθαρρύνει να κάνουν τη δική τους αναζήτηση και να διαλέξουν τη θρησκεία που τους αντιπροσωπεύει καλύτερα.

Τα Θρησκευτικά όπως είναι τώρα, όχι απλώς ΕΠΙΒΑΛΛΕΤΑΙ να είναι μάθημα επιλογής, αλλά θεωρώ πως θα έπρεπε να έχουν γραφεί με άκρως διαφορετικό τρόπο.

 

Μου κάνετε κατάληψη και δεν ξέρετε γιατί, και ψάχνετε αιτήματα της δεκάρας. Ό,τι και να σας πω είναι λίγο.

Link to comment
Share on other sites

Δε σε αδικώ στην ηλικία σου το μυαλό σου είναι σαν σφουγγάρι ό,τι σου λένε το απορροφάς.

 

Απορώ πάντως, δεν σε είχα για άθεο.

Link to comment
Share on other sites

Δε σε αδικώ στην ηλικία σου το μυαλό σου είναι σαν σφουγγάρι ό,τι σου λένε το απορροφάς.

χαχα , Veges follower just talked xD
Link to comment
Share on other sites

Τα Θρησκευτικά είναι ένα μάθημα που εξ αρχής έπρεπε να είναι επιλογής.

Αν είχατε κάτσει έστω και λίγο να το μελετήσετε θα βλέπατε τις τεράστιες προπαγάνδες πίσω από πολλά θέματα, από όλες τις πλευρές, για να μην αναφέρουμε την γενικοποίηση πολλών θεμάτων, και την τάση να απωθεί τους μαθητές από την εξερεύνηση άλλων θρησκειών, αντί να τους ενθαρρύνει να κάνουν τη δική τους αναζήτηση και να διαλέξουν τη θρησκεία που τους αντιπροσωπεύει καλύτερα.

Τα Θρησκευτικά όπως είναι τώρα, όχι απλώς ΕΠΙΒΑΛΛΕΤΑΙ να είναι μάθημα επιλογής, αλλά θεωρώ πως θα έπρεπε να έχουν γραφεί με άκρως διαφορετικό τρόπο.

 

Μου κάνετε κατάληψη και δεν ξέρετε γιατί, και ψάχνετε αιτήματα της δεκάρας. Ό,τι και να σας πω είναι λίγο.

 

Δεν έχω τίποτα να σε πω. Αν νομίζεις ότι τα θρησκευτικά είναι αίτημα της δεκάρας...

 

Δεν υπάρχουν άθεοι.

 

Το 0,5-0,7 του κόσμου.

Link to comment
Share on other sites

Απορώ πάντως, δεν σε είχα για άθεο.

Δεν είμαι άθεος.

χαχα , Veges follower just talked xD

Ναι είπες την μαλακία σου πάλι 13χρονε και κούνησες το αυτάκι.

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχουν αντίθεοι ομος ....

Και απόθεοι υπάρχουν

 

Πλάκα με κάνεις? Τα σκέφτεσαι αυτά που λες?

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχω τίποτα να σε πω. Αν νομίζεις ότι τα θρησκευτικά είναι αίτημα της δεκάρας...

 

Δεν έχεις τίποτα να μου πεις γενικά, όχι επειδή έχω αυτήν την άποψη.

 

Το 0,5-0,7 του κόσμου.

 

ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ σημαίνει ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ.

 

Υπάρχουν αντίθεοι ομος ....

 

Fail.

Link to comment
Share on other sites

Και απόθεοι υπάρχουν

 

Πλάκα με κάνεις? Τα σκέφτεσαι αυτά που λες?

 

ED ο καθένας εκφράζει την γνώμη του.

Link to comment
Share on other sites

Το 0,5-0,7 του κόσμου.

 

Σοβαρά τώρα πιστεύεις τις στατιστικές που δίνουν στον προβατόκοσμο ;

Link to comment
Share on other sites

ED ο καθένας εκφράζει την γνώμη του.

Εαν η γνώμη μου δεν ειναι η ιδια με την δική του ειναι μηδενικη το εχω διαπηστώσει ...
Link to comment
Share on other sites

Εαν η γνώμη μου δεν ειναι η ιδια με την δική του ειναι μηδενικη το εχω διαπηστώσει ...

 

Δεν είναι καν γνώμη σου, είναι κάτι που άκουσες, σου άρεσε, και ενώ δεν το έχεις επεξεργαστεί καν, το χρησιμοποιείς επανειλημμένα για να δείξεις πως είσαι ικανός να πάρεις μέρος σε τέτοιου είδους συζητήσεις.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...