Jump to content

[GR]telika ti 8a ginei me ts apousies? "tzampa" kanoume katalipsi ?


~CrazyAssassin~

Recommended Posts

κλαίω ρε μαλάκες χααχαχαχαχ

Έλα λίγο ακόμα και θα πατήσει logout.

Link to comment
Share on other sites

1on αυτό ειναι παράλογο και μεις εχουμε αρκετα πολλους δικους τους ναους ....

Να μην ξαναπώ τι λεεί το σύνταγμα για την θρησκεια....

Επήσεις δεν λέω την άποψη μ πάνω στο θέμα γιατι θα όρμίσετε να με φάτε οπος κάνετε για παρεπάνω απο 1 μήνα ....

Ρε μαλάκα γράφε με greeklish. Θα σε κάνω chatban επειδή ξεχνάω και αυτά που ξέρω

 

-.-

Link to comment
Share on other sites

Γιατί τόση ώρα έλεγε σοβαρά πράγματα;

Όχι αλλά μπορείς να πεις ότι είχε κάποια βάση.

Link to comment
Share on other sites

1on αυτό ειναι παράλογο και μεις εχουμε αρκετα πολλους δικους τους ναους ....

 

Ας μην θυμίσω ποιοί κατέστρεψαν τόσους αρχαίους ναούς και έσφαξαν τόσο κόσμο για να επιβληθούν

 

Δε χρειάζεται να το πω εγώ, παίζεται καθημερινά σε ντοκιμαντέρ στο μουσείο της Ακρόπολης

 

 

Καταρχήν

 

Mετά το να ξεκινάς κατάληψη και την αλλη μερα να σου σκάνε 10 φουσκωτοί να σου λένε η κρεμάτε

τα πανώ μας η σας το διαλάμε και να βλέπεις πανώ να λένε:Νεολαία ΚΚΕ,ΕΞΩ ΤΟ ΔΝΤ είναι σωστό?

 

2)εσύ δηλαδή θέλεις το πιο γνωστό και εμπορικό μέρος της αθήνας να είναι ανδρο για πρεζάκιδες,λαθραίους

πορνεία,ναρκωτικά,ξύλο,νταλαβέρια αντί να είναι εμπορική ζώνη?

 

3)Απο τους μαλάκες που κατεβαίνουν στο δημο αθηναίων αντικειμενικά αυτός δεν σου φαίνεται ο πιο σωστός

απο το πρόγραμμα που βγάζει?

 

Nικόλαος Μιχαλολιάκος,Χρυσή αυγή

 

δες τις θέσεις του και πες μου αν βλεπεις κάτι λάθος....και απάντησε μου μπέσα ρε...

 

1) Στείλε μου σε φότο το πανό. Και ναι το ΣαΣα είναι παρακλάδι του ΚΚΕ, και? Υπάρχει άλλη οργανωμένη κοινότητα μαθητών?

 

2) Αν σκεφτόσουν αυτά που έλεγες θα ήξερες ποίοι βρίσκονται πίσω από την πορνεία τα ναρκωτικά κτλ κτλ. Γιατί γίνεται γκέτο η Αθήνα? Μήπως για να πέσουν οι τιμές τον ακινήτων και ταυτόχρονα να καλλιεργηθεί το αίσθημα το φόβου? ΤΙΣ ΜΑΘΑΜΕ ΠΛΕΟΝ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΠΟΛΙΤΙΚΕΣ

 

3) Ποιός Μιχαλολιάκος ρε μαλάκα? Θα δώσεις εξουσία στο Φασίστα? ΤΟ ΦΑΣΙΣΤΑ ΝΑ ΚΥΒΕΡΝΗΣΕΙ? ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ ΡΕ

 

 

*Έδωσα λάθος λινκ εντιτιντ

 

Link to comment
Share on other sites

1) Στείλε μου σε φότο το πανό. Και ναι το ΣαΣα είναι παρακλάδι του ΚΚΕ, και? Υπάρχει άλλη οργανωμένη κοινότητα μαθητών?

 

2) Αν σκεφτόσουν αυτά που έλεγες θα ήξερες ποίοι βρίσκονται πίσω από την πορνεία τα ναρκωτικά κτλ κτλ. Γιατί γίνεται γκέτο η Αθήνα? Μήπως για να πέσουν οι τιμές τον ακινήτων και ταυτόχρονα να καλλιεργηθεί το αίσθημα το φόβου? ΤΙΣ ΜΑΘΑΜΕ ΠΛΕΟΝ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΠΟΛΙΤΙΚΕΣ

 

3) Ποιός Μιχαλολιάκος ρε μαλάκα? Θα δώσεις εξουσία στο Φασίστα? ΤΟ ΦΑΣΙΣΤΑ ΝΑ ΚΥΒΕΡΝΗΣΕΙ? ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ ΡΕ

 

http://www.youtube.com/watch?v=XR3FSQBvkJs&feature=related

 

 

 

1)αυτό γίνεται στο 80% των καταλήψεων και το ξέρω απο πρώτο μάτι.

 

2)αυτά που λες δεν στέκουν ΚΑΝ,δηλαδή εμείς τώρα φέρνουμε ξένους για να πέσει η τιμή του κέντρου...

 

 

3)ΕΧΕΙ ΔΙΚΑΙΟ ΝΑΙ Η ΟΧΙ ΡΕ?Η ΣΕ ΤΣΟΥΖΕΙ ΠΟΥ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΒΑΛΕΙ <<ΤΑΞΗ>> ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΜΠΑΙΝΟΥΝ

3.000-4.000 ΑΠΛΥΤΟΙ ΣΑΝ ΚΙΕΣΕΝΑ ΓΙΑ ΝΑ ΤΑ ΣΠΑΝΕ?

 

Link to comment
Share on other sites

1)αυτό γίνεται στο 80% των καταλήψεων και το ξέρω απο πρώτο μάτι.

 

2)αυτά που λες δεν στέκουν ΚΑΝ,δηλαδή εμείς τώρα φέρνουμε ξένους για να πέσει η τιμή του κέντρου...

 

 

3)ΕΧΕΙ ΔΙΚΑΙΟ ΝΑΙ Η ΟΧΙ ΡΕ?Η ΣΕ ΤΣΟΥΖΕΙ ΠΟΥ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΒΑΛΕΙ <<ΤΑΞΗ>> ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΜΠΑΙΝΟΥΝ

3.000-4.000 ΑΠΛΥΤΟΙ ΣΑΝ ΚΙΕΣΕΝΑ ΓΙΑ ΝΑ ΤΑ ΣΠΑΝΕ?

 

 

Πρώτα πρόσεχε πως μιλάς ρε μαλάκα γιατί βλέπεις δε μιλάω. Μη μου το παίζεις τώρα σκληρός εδώ.

 

Θα γίνω κακός αλλά δε γίνεται να μου το παίζεις ιδεολόγος, γιατί σε ξέρω λίγο καλύτερα από πολλούς εδω μέσα, όχι τώρα να δουλευόμαστε μεταξύ μας ρε.


 

 

1) Το κκε δηλώνει κατά, αλλά δε με αφορά καθώς δεν εκπροσωπώ κάποιο κόμμα εδώ. Τώρα μιλάς με τον Κώστα.

 

2) Έχει αποδειχτεί στο παρελθόν το ίδιο κόλπο. Γιατί ρε μαλάκα, εσύ τους φέρνεις του ξένους? Αυτοί που έχουν όφελος τους φέρνουν

 

3) Να σου απαντήσω? ΝΑΙ ΕΧΕΙ ΑΔΙΚΟ

Link to comment
Share on other sites

3)ΕΧΕΙ ΔΙΚΑΙΟ ΝΑΙ Η ΟΧΙ ΡΕ?Η ΣΕ ΤΣΟΥΖΕΙ ΠΟΥ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΒΑΛΕΙ <<ΤΑΞΗ>> ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΜΠΑΙΝΟΥΝ

3.000-4.000 ΑΠΛΥΤΟΙ ΣΑΝ ΚΙΕΣΕΝΑ ΓΙΑ ΝΑ ΤΑ ΣΠΑΝΕ?

 

Aπάντησέ μου σε 1 πράγμα. Τι σε κάνει καθαρό;

Link to comment
Share on other sites

Να στο πω και πιο απλά ; ΝΑ ΠΑΕΙ ΝΑ ΓΑΜΗΘΕΙ Ο ΑΠΟΓΟΝΟΣ ΤΟΥ ΧΙΤΛΕΡ !

Link to comment
Share on other sites

Να στο πω και πιο απλά ; ΝΑ ΠΑΕΙ ΝΑ ΓΑΜΗΘΕΙ Ο ΑΠΟΓΟΝΟΣ ΤΟΥ ΧΙΤΛΕΡ !

 

O Xίτλερ μπορεί να ήταν ψυχικά διαταραγμένος αλλά ήταν πανέξυπνος με τρομερές ικανότητες. Δεν είναι αυτός το ζώον, αλλά αυτοί που τον ακολούθησαν. Αυτός έπραξε πανέξυπνα, μαζέβοντας πλήθη και επιβάλλοντάς τους έξυπνα τις αντιλήψεις του. Ο καθένας όμως έχει ελεύθερη βούληση και την πολυτέλεια της επιλογής, ΠΑΝΤΑ.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...