Jump to content

[Help] Εγκατάσταση clients.


Caestiel

Recommended Posts

Καλησπέρα, έχω εγκαταστήσει τον C6 Client στο pc μου και θέλω να εγκαταστήσω και τον C4 Client, αλλά μου βγάζει ένα μήνυμα Error.

Κάποια άμεση λύση ?

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Link to comment
Share on other sites

Τι Error σου βγαζει? , για δες λιγο στην προσπαθεια σου να εγκαταστησεις το C4 το direction folder ειναι το ιδιο με του interlude ? εαν ναι τοτε κανε εναν νεο φακελο και αλλαχε το direction του setup.

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή αν εγκαταστήσω πρώτα τον C4 και μετά τον C6, όλα θα είναι gg?

Δες τι σου ειπα ειμαι σχεδον σιγουρος οτι γινεται αυτο που ειπα.
Link to comment
Share on other sites

Τι Error σου βγαζει? , για δες λιγο στην προσπαθεια σου να εγκαταστησεις το C4 το direction folder ειναι το ιδιο με του interlude ? εαν ναι τοτε κανε εναν νεο φακελο και αλλαχε το direction του setup.

To θέμα είναι ότι δεν μου βγάζει το window με το Βrowse, και λογικά γι'αυτό μου εμφανίζει αυτό το Error. Αυτό δηλαδή συμβαίνει πριν μου βγάλει τo window με την επιλογή Browse. Οπότε, λογικά, το direction folder θα είναι το ίδιο?
Link to comment
Share on other sites

To θέμα είναι ότι δεν μου βγάζει το window με το Βrowse, και λογικά γι'αυτό μου εμφανίζει αυτό το Error. Αυτό δηλαδή συμβαίνει πριν μου βγάλει τo window με την επιλογή Browse. Οπότε, λογικά, το direction folder θα είναι το ίδιο?

Για αλλαχε το ονομα απο το interlude που εχεις τωρα σε κατι , οτι νανε ονομα και προσπαθησε ξανα.
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...