Jump to content

[GR]Θέε μου, δώσε φώτιση


Freyr

Recommended Posts

Βρίζοντας την δεν καταφέρνετε και τίποτα όσο λυπηρό και αν είναι το θέαμα..

Link to comment
Share on other sites

Τωρα μου γινατε αμεσως ολοι ζωοφιλοι ε? Ολοι θα γαμησω και θα βιασω ειστε... Ηλιθιοι. Και εγω το βρισκω απλα απαραδεκτο αλλα δεν κανω τον γαμια οποτε το θυμαμαι. Αντι να την γαμησετε τοσο πηγαιντε και ταιστε ενα αδεσποτο ζωακι, ελεινοι..

 

Ολα για τα ματια του κοσμου και στο παρασκηνιο αρχιδια.

Link to comment
Share on other sites

Στα Αφγανιστάν/Ιράκ/Παλαιστίνη πεθαίνουν καθημερινά δεκάδες παιδιά, δε σας ενοχλεί τόσο όμως ε?

 

:/

 

Link to comment
Share on other sites

Στα Αφγανιστάν/Ιράκ/Παλαιστίνη πεθαίνουν καθημερινά δεκάδες παιδιά, δε σας ενοχλεί τόσο όμως ε?

 

:/

 

 

Δεν πεθαίνουν όμως επειδή τα πήρε κάποιος σπίτι του για να τα μαχαιρώσει... Δεύτερον, δε συγκρίνονται οι συνθήκες ζωής της Ελλάδας και της Ρωσίας με αυτές του Πακιστάν και του Ζαίρ.

Link to comment
Share on other sites

i plaka einai oti i sugkekrimenh istoria me auti ti gkomena eixe ginei prin kamia 10aria xronia sti servia,to edeikse i tv,k kapios felos ellinas peires tis photos k ekane profile sto facebook..

Link to comment
Share on other sites

i plaka einai oti i sugkekrimenh istoria me auti ti gkomena eixe ginei prin kamia 10aria xronia sti servia,to edeikse i tv,k kapios felos ellinas peires tis photos k ekane profile sto facebook..

Για Ρωσίδα πρόκειται
Link to comment
Share on other sites

Τωρα μου γινατε αμεσως ολοι ζωοφιλοι ε? Ολοι θα γαμησω και θα βιασω ειστε... Ηλιθιοι. Και εγω το βρισκω απλα απαραδεκτο αλλα δεν κανω τον γαμια οποτε το θυμαμαι. Αντι να την γαμησετε τοσο πηγαιντε και ταιστε ενα αδεσποτο ζωακι, ελεινοι..

 

Ολα για τα ματια του κοσμου και στο παρασκηνιο αρχιδια.

Καλύτερα να ρωτάς πρώτα.Ξέρεις πόσα αδέσποτα έχω βρει στο χωριό και έχω βοηθήσει η κράτησα?Καμιά 10αριά.

Ρώτα την άλλη φορά πριν μιλήσεις(με αυτόν τον τρόπο)!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...