Jump to content
  • 0

[HELP] Mia erotisi gia to lag


Nvs*

Question

Recommended Posts

  • 0

8a exei tosa???kai to pc m exei 2.40GHz kai 2GB RAM???8A EXEI 50-60??

nai 50-60 ektos. an to internet sou dinei se 2pc h kai parapanw. diladi an apo 1 rooter perneis se afto to pc eise ok

an dinei kai se alo.. 40 MAX

Link to comment
Share on other sites

  • 0

συγγνωμη που ειμαι σκληρος , 35-50 άτομα ( πανω απο 40 λγ lag ) επισεις αν εισαι μεσα και εσυ απο σπιτι σου l2 θα χωραει λιγοτερα :(

Link to comment
Share on other sites

  • 0

50 k xwris alla programs opws torrent youtube klp p s pernoun t download + ingame oxi gm speed

ποια η διαφορα? απο τοτε που είανι μεσα l2 σημαινει οτι ρουφαει internet
Link to comment
Share on other sites

  • 0

Για τί client μιλάμε?

είδα σε ένα τόπικ σου ότι είναι Gracia .

κοίτα άμα από το rooter σου παίρνεις μόνο εσύ,και παίζεις και από το pc σου,30 max.

άμα παίρνουνε κιάλλοι 20-25 το πολύ.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

είδα σε ένα τόπικ σου ότι είναι Gracia .

κοίτα άμα από το rooter σου παίρνεις μόνο εσύ,και παίζεις και από το pc σου,30 max.

άμα παίρνουνε κιάλλοι 20-25 το πολύ.

Νο . εμενα με 1 ραμ στα 20 ατομα κολλουσε :D
Link to comment
Share on other sites

  • 0

Δεν μπορώ να καταλάβω γιατί τόσο σπάμ. Φίλε άμα είναι homemade ο server σου καλύτερα να μην τον ανοίξεις καθόλου όχι μόνο επειδή δεν θα σηκώνεις πολλά άτομα άλλα γιατί πρέπει να είναι online κάθε μέρα πράγμα που αυτό θα σου κοστίσει παραπάνω(ρεύμα) από οτί αν αγόραζες ένα dedicated να πληρώνεις 50-60 ευρώ το μήνα. Αυτή είναι η άποψη η δική μου. Επίσης δεν είναι μόνο το ίντερνετ που κάνει έναν σέρβερ να κολάει είναι και τα χαρακτηρηστικά του υπολογιστή(πχ ram κτλπ). Τέλος πάντος εγώ πιστεύω κανένα 30-40αρι θα σηκώνεις αλλά είναι όπως σου είπα και τα χαρακτηρηστικά του υπολογιστή.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Δεν μπορώ να καταλάβω γιατί τόσο σπάμ. Φίλε άμα είναι homemade ο server σου καλύτερα να μην τον ανοίξεις καθόλου όχι μόνο επειδή δεν θα σηκώνεις πολλά άτομα άλλα γιατί πρέπει να είναι online κάθε μέρα πράγμα που αυτό θα σου κοστίσει παραπάνω(ρεύμα) από οτί αν αγόραζες ένα dedicated να πληρώνεις 50-60 ευρώ το μήνα. Αυτή είναι η άποψη η δική μου. Επίσης δεν είναι μόνο το ίντερνετ που κάνει έναν σέρβερ να κολάει είναι και τα χαρακτηρηστικά του υπολογιστή(πχ ram κτλπ). Τέλος πάντος εγώ πιστεύω κανένα 30-40αρι θα σηκώνεις αλλά είναι όπως σου είπα και τα χαρακτηρηστικά του υπολογιστή.

με 2 GB RAM?μονο τα geodata τρωνε 3..

και παλι αυτη η συνδεση δεν εχει ουτε 1 MBPS upload,ακομα και dota να χοσταρει θα κολανε...

Τωρα βεβαια αν θελει να ανοιξει εναν αποτυχημενο σερβερ με 20 ατομα χωρις geodata και με lag τι να πω..(στο λεω απο τωρα με 2 γκιγκα δεν θα μπορεις να μπεις απο το σπιτι σου εσυ L2)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Answer this question...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...