Jump to content

[GR] Topic για την ΑΕΚ


Belzebul

Recommended Posts

Looney.. kati asxeto.. tin sig sou tin ekanes rework? gt fenete kaliteri apo ti diki m

einai doro apo tn project :P . aftos m tn edwse se kaliteri poiotita.
Link to comment
Share on other sites

Εγώ είμαι ΑΕΚ. ΚΑΙ ΟΛΟ ΤΟ ΣΟΙ Των κοτζαμανέων , αλλά πειράζει που ασχολούμαι μόνο με τα πολύ σημαντικά ντέρμπι ;

Link to comment
Share on other sites

Εγώ είμαι ΑΕΚ. ΚΑΙ ΟΛΟ ΤΟ ΣΟΙ Των κοτζαμανέων , αλλά πειράζει που ασχολούμαι μόνο με τα πολύ σημαντικά ντέρμπι ;

oxi re siga. dn egine k tpt. arki na to niotheis mesa sou se kathe match ti simenei AEK :P .
Link to comment
Share on other sites

για ποιο πραγμα?

 

 

 

 

 

Εγώ είμαι ΑΕΚ. ΚΑΙ ΟΛΟ ΤΟ ΣΟΙ Των κοτζαμανέων , αλλά πειράζει που ασχολούμαι μόνο με τα πολύ σημαντικά ντέρμπι ;

oxi re siga. dn egine k tpt. arki na to niotheis mesa sou se kathe match ti simenei AEK :P .

Link to comment
Share on other sites

Στην Εθνική Καφές και Γκέντζογλου

 

Οι δύο μέσοι της ΑΕΚ «εξαργύρωσαν» την περσινή πολύ καλή σεζόν που έκαναν και κλήθηκαν από τον Πορτογάλο τεχνικό για το φιλικό με την Σερβία

 

 

 

Πρεμιέρα για τον Φερνάντο Σάντος στον πάγκο της Εθνικής μας στο ματς με την Σερβία την ερχόμενη Τετάρτη, ντεμπούτο όμως και για τον Σάββα Γκέντζογλου στην πρώτη ομάδα. Ο Πορτογάλος τεχνικός έκανε την... έκπληξη και κάλεσε τον νεαρό άσο της ΑΕΚ, βλέποντας στο πρόσωπό του τον ποδοσφαιριστή που θα μπορέσει τα επόμενα χρόνια να γίνει ο ηγέτης της μεσαίας γραμμής του αντιπροσωπευτικού μας συγκροτήματος. Ο νεαρός όμως άσος της Ένωσης δεν είναι ο μοναδικός που... δικαιώθηκε και αποζημιώθηκε βάσει των εμφανίσεων που πραγματοποίησε την περασμένη σεζόν, αλλά από κοντά του και ο Παντελής Καφές.

 

Ο αρχηγός της Ένωσης επιστρέφει μετά από 2,5 περίπου χρόνια στην Εθνική ομάδα και με αυτό τον τρόπο αποκαθίσταται -εν μέρει- μία αδικία, όταν ο Ότο Ρεχάγκελ δεν τον κάλεσε για το Μουντιάλ, όντας ο πιο φορμαρισμένος παίκτης από τους μέσους. Ο εκ των αρχηγών της Ένωσης επιστρέφει σε αποστολή της Εθνικής, μετά τον Φλεβάρη του 2008, όταν και είχε συμμετάσχει σε ένα τουρνουά της Κύπρου. Και οι δύο ποδοσφαιριστές θα ενσωματωθούν με την αποστολή της Εθνικής το βράδυ της Κυριακής, όταν και θα ξεκινήσει η προετοιμασία για το φιλικό του Βελιγραδίου

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...