Jump to content

[GR] Topic για την ΑΕΚ


Belzebul

Recommended Posts

Εγω πρεπει να το βουλωσω γιατι ειμουν αυτος που σας εκραζα, αλλα βουλωστε το και εσεις γιατι ακριβως ειμαστε στην ιδια θεση, μονο που εσεις δεν θα δειτε Ευρωπη φετος.

Link to comment
Share on other sites

Εσυ που εχασες απο τον Ηρακλη, τι θα κανεις στα ντερμπι?

τι έχεις να πεις τώρα κύριε ρόζντεξ?
Link to comment
Share on other sites

τι έχεις να πεις τώρα κύριε ρόζντεξ?

Εγω πρεπει να το βουλωσω γιατι ειμουν αυτος που σας εκραζα, αλλα βουλωστε το και εσεις γιατι ακριβως ειμαστε στην ιδια θεση, μονο που εσεις δεν θα δειτε Ευρωπη φετος.

+οτι εγω ειδα σημερα μια ομαδα που της ελειπε μονο η τελικη φαση, δλδ το γκολ.

Ειδες τον αγωνα?

Link to comment
Share on other sites

Εγω πρεπει να το βουλωσω γιατι ειμουν αυτος που σας εκραζα, αλλα βουλωστε το και εσεις γιατι ακριβως ειμαστε στην ιδια θεση, μονο που εσεις δεν θα δειτε Ευρωπη φετος.

μας την είπες τώρα..ποιος πήγαινε κάθε χρόνο ευρώπη?
Link to comment
Share on other sites

+οτι εγω ειδα σημερα μια ομαδα που της ελειπε μονο η τελικη φαση, δλδ το γκολ.

Ειδες τον αγωνα?

από το 2-0 και μετά είδα.(και το δεύτερο γκολ δηλαδή)
Link to comment
Share on other sites

μας την είπες τώρα..ποιος πήγαινε κάθε χρόνο ευρώπη?

 

A)Ο Ολυμπιακός, ο Παναθηναϊκός και η ΑΕΚ συμμετείχαν στις ευρωπαϊκές διοργανώσεις όλες τις χρονιές της δεκαετίας.

Β)Ο Ολυμπιακός συμμετείχε στην φάση των ομίλων του Champions League τις εννέα από τις δέκα χρονιές.

Γ)Τις περισσότερες προκρίσεις είχε ο Παναθηναϊκός (18) και ακολουθεί η ΑΕΚ (16)

Δ)την μεγαλύτερη ήττα υπέστη ο Ολυμπιακός με σκορ 7-0 από την Γιουβέντους, για το Champions League

Ε)Ο Παναθηναϊκός έφτασε στην φάση των προημιτελικών δύο φορές, μία στο Champions League την αγωνιστική περίοδο 2001-02 και μία στο κύπελλο ΟΥΕΦΑ την περίοδο 2002-03. Οι πορείες αυτές αποτελούν και τις καλύτερες ελληνικών ομάδων την δεκαετία 2000.

Η ΑΕΚ έφτασε τρεις συνεχόμενες χρονιές μέχρι την φάση των 16 του κυπέλλου ΟΥΕΦΑ, τις χρονιές 2000-01, 2001-02, 2002-03.

 

Θες να σου αποδειξω κατι αλλο?

Link to comment
Share on other sites

A)Ο Ολυμπιακός, ο Παναθηναϊκός και η ΑΕΚ συμμετείχαν στις ευρωπαϊκές διοργανώσεις όλες τις χρονιές της δεκαετίας.

Β)Ο Ολυμπιακός συμμετείχε στην φάση των ομίλων του Champions League τις εννέα από τις δέκα χρονιές.

Γ)Τις περισσότερες προκρίσεις είχε ο Παναθηναϊκός (18) και ακολουθεί η ΑΕΚ (16)

Δ)την μεγαλύτερη ήττα υπέστη ο Ολυμπιακός με σκορ 7-0 από την Γιουβέντους, για το Champions League

Ε)Ο Παναθηναϊκός έφτασε στην φάση των προημιτελικών δύο φορές, μία στο Champions League την αγωνιστική περίοδο 2001-02 και μία στο κύπελλο ΟΥΕΦΑ την περίοδο 2002-03. Οι πορείες αυτές αποτελούν και τις καλύτερες ελληνικών ομάδων την δεκαετία 2000.

Η ΑΕΚ έφτασε τρεις συνεχόμενες χρονιές μέχρι την φάση των 16 του κυπέλλου ΟΥΕΦΑ, τις χρονιές 2000-01, 2001-02, 2002-03.

 

Θες να σου αποδειξω κατι αλλο?

για τις προκρίσεις του ολυμπιακού δεν λέει, γιατί?..
Link to comment
Share on other sites

για τις προκρίσεις του ολυμπιακού δεν λέει, γιατί?..

9 στις 10 ο Ολυμπιακος. Αλλα για ποιο λογο σημαινει κατι αυτο για σενα? Ειναι γνωστο οτι ο Ολυμπιακος περναγε χωρις κανενα προβλημα κατευθειαν στους ομιλους του Τσαμπιονς λιγκ επειδη εβγαινε πρωτος. Γιατι εβγαινε πρωτος? Δεν θελω να σου πω εγω για τις παραγκες του Ελληνικου πρωταθληματος, το εχουνε πει μεγαλοι παιχτες δεν θα κατσω να το πω εγω και να χαρακτηριστω γραφικος.

Link to comment
Share on other sites

lpn enta3ei xasame xasate telos to thema. i AEK i xtesini m thimise tn persini mono sto scorarisma. dld dn ithele i mpala na mpei mesa. ama deis olo tn agona i kerkira ekane to poli 3 faseis k apo aftes tis fasis evale 2 gol. dld kolofardi. k stn amina ama deis tha katalaveis oti me to pou ekane i aek epithesi pigenan k oi 9 piso gt 2 kathontousan mprosta. opos egine k sto deftero gol.

 

alla etc einai i mpala.

Link to comment
Share on other sites

lpn enta3ei xasame xasate telos to thema. i AEK i xtesini m thimise tn persini mono sto scorarisma. dld dn ithele i mpala na mpei mesa. ama deis olo tn agona i kerkira ekane to poli 3 faseis k apo aftes tis fasis evale 2 gol. dld kolofardi. k stn amina ama deis tha katalaveis oti me to pou ekane i aek epithesi pigenan k oi 9 piso gt 2 kathontousan mprosta. opos egine k sto deftero gol.

 

alla etc einai i mpala.

Auto akrivws 3 telikes 2 goal... H AEK opws eipa eixe 15 kai vale telikes... kai mono ena goal...

O termatofilakas tous htan swsta topothetimenos se oles tis faseis... ena aristero sout tou Djebour to epiase, kathws kai mia kefalia... Ligo na mas hthele h mpala re... tha feygame me 3-2 ekei kai O djebour hat trick + prwtos scorer... tspa.. ti na kanoume

Link to comment
Share on other sites

Auto akrivws 3 telikes 2 goal...

 

Αυτό δείχνει πόσο καλή είναι η αμυντική λειτουργία της ομάδας σας.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...