Jump to content

[GR]Επίσημο Ολυμπιακό Τόπικ


MasterDisaster

Recommended Posts

Πηραμε Ντιακιτε.

Για Ελλαδα μια χαρα δεν λεω , αλλα για Ευρωπη δεν ξερω τι μπορει να προσφερει.Οπως και να εχει θα δουμε , αν βγει κατι αναλογο του Σιμαο ευχαριστιμενοι θα ειμαστε.

για εξω για μπατσες ειναι ο ντιακιτε.
Link to comment
Share on other sites

http://www.gazzetta.gr/olympiakos/article/322138-kynigaei-mpam-me-ntel-piero

 

ΠΡΟΕΔΡΕ ΚΑΙ Ο ΡΙΒΑΛΝΤΟ ΠΑΙΖΕΙ ΑΚΟΜΑ ΨΗΣΟΥ!

Link to comment
Share on other sites

Ο Αλεσάντρο Ντελ Πιέρο είπε το μεγάλο «ναι» στην πρόταση του Ολυμπιακού και πλέον αυτό που θα πρέπει να αναμένουν οι οπαδοί του είναι οι επίσημες ανακοινώσεις, μέσα στις επόμενες ώρες!!

 

 

Αν όντως ισχύει το άρθρο του OnSports, τότε τι να πω... Εγώ νόμιζα μόνο στο manager μπορώ να δω Del Pierro στον Ολυμπιακό, που να το φανταστώ όταν τον ανακοίνωνα xD

Link to comment
Share on other sites

Ο Αλεσάντρο Ντελ Πιέρο είπε το μεγάλο «ναι» στην πρόταση του Ολυμπιακού και πλέον αυτό που θα πρέπει να αναμένουν οι οπαδοί του είναι οι επίσημες ανακοινώσεις, μέσα στις επόμενες ώρες!!

 

 

Αν όντως ισχύει το άρθρο του OnSports, τότε τι να πω... Εγώ νόμιζα μόνο στο manager μπορώ να δω Del Pierro στον Ολυμπιακό, που να το φανταστώ όταν τον ανακοίνωνα xD

Δεν έχουν γράψει κάτι ακόμα τα άλλα σάιτ.
Link to comment
Share on other sites

Απαντάει το αργότερο μέχρι τις 9 είπε ο Νικολακό τώρα στο NovaSportFM!

 

Link to comment
Share on other sites

Μεταγραφή αεροδρομίου! Και θα βοηθήσει πολύ με την εμπειρία του. Αρκεί να πει το ναι ....

Link to comment
Share on other sites

Μεταγραφή αεροδρομίου! Και θα βοηθήσει πολύ με την εμπειρία του. Αρκεί να πει το ναι ....

Είναι ένας από τους αγαπημένους μου ποδοσφαιριστές όπως και πολλών άλλων εδώ μέσα υποθέτω.
Link to comment
Share on other sites

Είναι ένας από τους αγαπημένους μου ποδοσφαιριστές όπως και πολλών άλλων εδώ μέσα υποθέτω.

Κορυφαίος επιθετικός με την αξία του να είναι αναγνωρισμένη παγκοσμίως από όλους τους φιλάθλους ανεξαρτήτως ομάδας. Τώρα κάποια βάζελοι που κράζουν στο gazzetta για την ηλικία του και τα σχετικά είναι το λιγότερο κομπλεξικοί. Τα ίδια λέγανε και για τον Ριβάλντο που ήρθε στα 36 του αν δεν κάνω λάθος.

Link to comment
Share on other sites

Κορυφαίος επιθετικός με την αξία του να είναι αναγνωρισμένη παγκοσμίως από όλους τους φιλάθλους ανεξαρτήτως ομάδας. Τώρα κάποια βάζελοι που κράζουν στο gazzetta για την ηλικία του και τα σχετικά είναι το λιγότερο κομπλεξικοί. Τα ίδια λέγανε και για τον Ριβάλντο που ήρθε στα 36 του αν δεν κάνω λάθος.

Ρε ο Ντελ Πιέρα τρώει όλους τους παίκτες που έχουν περάσει από δω πλην του Ρίμπο και του Ζιο για πρωινό.
Link to comment
Share on other sites

Δε το προχωράει το θέμα ο Ντελ Πιέρο τελικά σύμφωνα με τις πληροφορίες από τον NovaSportFM.

Link to comment
Share on other sites

Κριμα και για ενα ημιχρονο θα ητανε τρομερος.Ειδικα στην Ευρωπη.

Link to comment
Share on other sites

Κριμα και για ενα ημιχρονο θα ητανε τρομερος.Ειδικα στην Ευρωπη.

Μεγάλος παίκτης αλλά δυστυχώς δε θα χουμε τη χαρά να τον δούμε με την ερυθρόλευκη στο ναό.
Link to comment
Share on other sites

μεταγραφή απλά για τις εντυπώσεις και τίποτε άλλο.

Καλύτερα που δεν ήρθε..Αν έχει μπάλες ο πρόεδρας θα πάρει καλό παίχτη την επόμενη μεταγραφική περίοδο.

Τον ντιακιτέ δεν τον ξέρω..θα περιμένω να τον δω....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...