Jump to content

[GR]Επίσημο Ολυμπιακό Τόπικ


MasterDisaster

Recommended Posts

To vazelos h to gauros, den exei na kanei me ethnikotita...tragike

 

Lete voulgarous tous pragmatikous ellhnes. Ekei kato me olo to pakistan kai milate.

Δεν πιάνεις το point, τέλος πάντων κράτα το μπουγατσοκιμάς το αποσύρω το Βούλγαρος αφού σε έθιξε.
Link to comment
Share on other sites

To vazelos h to gauros, den exei na kanei me ethnikotita...tragike

 

Lete voulgarous tous pragmatikous ellhnes. Ekei kato me olo to pakistan kai milate.

MH ΣΠΑΤΕ ΤΟ ΜΕΤΡΟ, ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΣΤΗ ΣΑΛΟΝΙΚΑ ΔΕΝ ΈΧΟΥΝΕ ΧΑΧΑΧΑΧΑ
Link to comment
Share on other sites

Den ime apo Saloniki vre stokompil

 

Δεν πιάνεις το point, τέλος πάντων κράτα το μπουγατσοκιμάς το αποσύρω το Βούλγαρος αφού σε έθιξε.

Den me thigei den dino 10ara gia tis pipes edo mesa...apla den kserete ti lete. Exo akousei sinthimata tou olympiakou

 

 

"Gamiete h makedonia tou Alexandrou h xora"

 

EINAI AUTO TORA SINTHIMA H AUTO DEN INE IVRIS PROS TIN IDIA TOUS TI XORA...

Link to comment
Share on other sites

Den ime apo Saloniki vre stokompil

Den me thigei den dino 10ara gia tis pipes edo mesa...apla den kserete ti lete. Exo akousei sinthimata tou olympiakou

 

 

"Gamiete h makedonia tou Alexandrou h xora"

 

EINAI AUTO TORA SINTHIMA H AUTO DEN INE IVRIS PROS TIN IDIA TOUS TI XORA...

ΚΑΘΕ ΠΑΤΕΡΑΣ ΜΠΑΟΚΤΖΗΣ ΈΧΕΙ ΠΟΥΤΑΝΑ ΚΟΡΗ ΛΕΕΙ ΡΕ ΒΛΑΚΑ ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ
Link to comment
Share on other sites

ΠΕΡΑΙΑ ΜΟΥ ΠΡΩΤΕΥΟΥΣΑ ΓΑΜΩ ΤΗ ΣΥΜΠΡΩΤΕΥΟΥΣΑ ΛΙΜΑΝΙ ΚΑΙ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΓΑΜΙΕΤΑΙ Ο ΠΥΡΓΟΣ Ο ΛΕΥΚΟΣ ΚΑΙ Ο ΔΙΚΕΦΑΛΟΣ ΑΕΤΟΣ!

Link to comment
Share on other sites

kamia sxesh akure...kserw ti akousa.

βρες βίντεο ρε βλάκα, που θα θίξεις και θέμα ελληνοφροσύνης.

Εσύ έχεις σύνδεσμο που λέγεται ΧΟΠ. ΖΩΟΝ!

Link to comment
Share on other sites

Βέβαια η ελληνική μαλακία δεν έχει τελειωμό. Όταν φωνάζεις τους ΠΑΟΚτσήδες Βούλγαρος και την ΑΕΚ Τούρκους, εν ολίγοις τους πρόσφυγες που υπέφεραν τόσα από το άχρηστο κωλοκράτος που ζεις, τότε δεν πρέπει να λέγεσαι Έλληνας 1ον. Και κατά δεύτερον πρέπει να επιστρέψεις στο σχολείο, βέβαια αυτές τις μαλακίες μόνο οι Αθηναίοι θα μπορούσαν να τις πουν σε πρώτη φάση και μετά η υπόλοιπη χώρα. Εν ολίγοις αγράμματοι ή ανιστόρητοι όπως προτιμά κανείς.

Link to comment
Share on other sites

Κι άλλος ηθικά πληγωμένος ελληνόφρων από τη Βόρεια Ελλάδα.

Να σου πω και κάτι στην τελική; Πιστεύεις στα ιδανικά μιας Ελλάδας που λόγω του μεγαλύτερου ψέματος στην ιστορία του πλανήτη, την πολιτική, παραπαίει ενώ θα έπρεπε να είναι μια εκ των μεγαλύτερων δυνάμεων παγκοσμίως. Πιστεύεις στα ιδανικά τα οποία στις μέρες πρεσβεύονται καλύτερα από κάτι Μπαρμπαρούσηδες, Κασιδιάρηδες, Μιχαλολιάκους και όλα τα σχετικά, που και καλά αντιπροσωπεύουν τον όχι εθνικιστή αλλά σαφώς πατριώτη Έλληνα. Πιστεύεις στα ιδανικά μιας χώρας που δεν υπάρχει, που αλλοιώθηκε και εν συνεχεία χάθηκε μέσα στο χρόνο. Εν τέλει, αντικαταστάθηκε από τη χώρα του ψέματος, της υποκρισίας και της ατελείωτης μαλακίας.

 

Μέσα σε όλα αυτά, αν και δεν ήταν 100% εκτενής η αναφορά μου στα ψέματα τα οποία πιστεύετε και υποστηρίζετε εσύ και ο σκνίπεξ, ο οπαδισμός, η αγάπη και ο φανατισμός για τα χρώματα της φανέλας της αγαπημένης σου ομάδας, είναι ένα από τα λίγα αγνά φαινόμενα που παραμένουν σε μεγάλο ποσοστό ανεπηρέαστα στο χρόνο. Δεν έχει να κάνει λοιπόν με ελληνική μαλακία.

Εγώ γεννήθηκα σε μια εποχή που κανένας δε μου έχει δώσει ένα σοβαρό λόγο να θεωρούμαι Έλληνας ή να είμαι τόσο υπερήφανος όσο θα έπρεπε να ήμουν, κρίνοντας με βάση την ιστορία της χώρας αυτής. Για ποιο λόγο να μην το κάνω; Για ποιο λόγο να μην το κάνω όταν κτήνη που ζουν στην ίδια χώρα με εμένα σκοτώνουν μετανάστες που ασκούν το θρησκευτικό τους δικαίωμα.

Αν υπάρχει ένας χαρακτηρισμός που μπορείς να μου αποδώσεις, αυτός είναι ΓΑΥΡΟΣ, όχι ΈΛΛΗΝΑΣ.

 

Τα ιδανικά της κάθε χώρας έχουν πεθάνει, και δε θα τα φέρει κανένας πίσω, είτε μιλάμε για ΤΣΙΠΡΑ, ΣΑΜΑΡΑ, ΜΙΧΑΛΟΛΙΑΚΟ, ΠΑΝΑΓΙΑ ΜΑΡΙΑ ΚΤΛΠ.

Link to comment
Share on other sites

και για να μην παρεξηγηθώ, αγαπάω την Ελλάδα, αλλά η καψούρα μου είναι ο ΘΡΥΛΟΣ, και δε βλέπω κανέναν λόγο να ντρέπομαι για αυτό.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ δεν καταλαβαίνω γιατί τόση αναστάτωση, δε το είπα υποτιμητικά ΕΤΣΙ ΦΩΝΑΖΟΥΝ ΟΛΟΙ ΤΟΥΣ ΠΑΟΚΤΖΗΔΕΣ και είπα το παίρνω πίσω και κρατήστε το μπουγατσοκιμάδες.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ δεν καταλαβαίνω γιατί τόση αναστάτωση, δε το είπα υποτιμητικά ΕΤΣΙ ΦΩΝΑΖΟΥΝ ΟΛΟΙ ΤΟΥΣ ΠΑΟΚΤΖΗΔΕΣ και είπα το παίρνω πίσω και κρατήστε το μπουγατσοκιμάδες.

ΣΙΓΑ ΜΗΝ ΤΟ ΠΑΡΟΥΜΕ ΚΑΙ ΠΙΣΩ.
Link to comment
Share on other sites

Ε αν θίχτηκαν τόσο να το πάρω, στα αρχίδια μου στη τελική δεν αλλάζει αυτό.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...

AdBlock Extension Detected!

Our website is made possible by displaying online advertisements to our members.

Please disable AdBlock browser extension first, to be able to use our community.

I've Disabled AdBlock