Jump to content

[GR]Επίσημο Ολυμπιακό Τόπικ


MasterDisaster

Recommended Posts

Πολύ καλός ο Κάρολλ, επίσης πολύ καλός ο Μέγκερι σε θέματα σταθερότητας αλλά και στην απόκρουση στο σουτ του Βαλντέζ.

Μπράβο στους παίχτες που έπαιξαν με ψυχή και άλλο ένα ξεχωριστό μπράβο στον Μανιάταρο!

Παίχτης σημαία θα γίνει, είμαι σίγουρος...

Τόρο κουράζεις...Τζιμπούρ, βαρεμάρα;

 

Ο Τοροσίδης έχει χαλάσει πολύ φέτος. Δεν παίζει καθόλου μπάλα και όλο είναι με νεύρα και βουτάει συνέχεια. Ο Τζεμπούρ δεν βαριέται απλά είναι έτσι το στυλ του και όταν δεν είναι κάλος φαίνεται σαν να περπατάει αλλά φαίνεται ότι ακόμα παίζει με πρόβλημα στο γόνατο όπως με ΠΑΟΚ και ΑΕΚ. Μανιάτης παλικάρι και ο Μακούν συνεχίζει να εκθέτει τον Βαλβέρδε που δεν τον βάζει..

Link to comment
Share on other sites

Δε τον εκθέτει απλά τον κρατούσε για αυτό το ματς γιατί ήταν σίγουρος ότι θα έπαιζε πολύ καλύτερα από τον γερο-Ιμπαγάσα.Πραγματικά πίεζαν παντού μαζί με τον Μανιάτη αλλά για μένα αυτός που έκανε την περισσότερη δουλειά ήταν ο Ορμπάιθ πραγματικά σαν 3ο στόπερ (ή λίμπερο) καθάριζε κάθε υποψία κινδύνου για την εστία του Ολυμπιακού.

Link to comment
Share on other sites

Δε τον εκθέτει απλά τον κρατούσε για αυτό το ματς γιατί ήταν σίγουρος ότι θα έπαιζε πολύ καλύτερα από τον γερο-Ιμπαγάσα.Πραγματικά πίεζαν παντού μαζί με τον Μανιάτη αλλά για μένα αυτός που έκανε την περισσότερη δουλειά ήταν ο Ορμπάιθ πραγματικά σαν 3ο στόπερ (ή λίμπερο) καθάριζε κάθε υποψία κινδύνου για την εστία του Ολυμπιακού.

 

Πόσες συμμετοχές ως βασικός έχει στο ελληνικό πρωτάθλημα; Δεν μιλάω μόνο για το παιχνίδι πριν την Καζάν που δεν έπαιξε. Γενικά δεν τον βάζει και δεν ξέρω γιατί..

Link to comment
Share on other sites

Πόσες συμμετοχές ως βασικός έχει στο ελληνικό πρωτάθλημα; Δεν μιλάω μόνο για το παιχνίδι πριν την Καζάν που δεν έπαιξε. Γενικά δεν τον βάζει και δεν ξέρω γιατί..

Δε ξέρω ίσως είναι ο παίκτης των ειδικών αποστολών !

Link to comment
Share on other sites

Δε ξέρω ίσως είναι ο παίκτης των ειδικών αποστολών !

 

Μακάρι να τον αγοράσουμε το καλοκαίρι..

Link to comment
Share on other sites

Μην είστε μαλάκες..

Αν ήταν να βγάλω κάποιον για να βάλω μακούν, ίσως έβγαζα τον ορμπάιθ, αλλά δε θα άγγιζα τους Ιμπαγάσα,Μανιάτη...

Link to comment
Share on other sites

Πάντως η ρουμπίν που είδαμε έξω δεν έχει ούτε τη δυναμική ούτε τη φιλοσοφία για να μας πάρει την πρόκριση στο σπίτι μας...

Over άσσος άσσος το παιχνίδι...

Link to comment
Share on other sites

πάτησε ο ντιόγκο στο ρέντη και έγινε πανικός
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...