Jump to content

[GR]Επίσημο Ολυμπιακό Τόπικ


MasterDisaster

Recommended Posts

Ο Χλεμπ όμως είναι!

 

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

 

Ωραία άλλο ένα σαπάκι που επειδή έκανε το λάθος και τον πήρε η Μπαρτσελόνα είναι σοβαρός παίκτης.. Σαπάκι που βολοδέρνει δανεικός σε Μπέρνιγχαμ, Βολφσμπουργκ κτλ... Άντε γαμήσου ρε χοντρέ...

Καλά μη το γαμάς με την γκρίνια όμως :p Μια χαρά παικταράς είναι ο Χλέμπ απλά έχει ταλαιπωρηθεί από τραυματισμούς τελευταία.Αυτόν τον Καζίμ τον ξέρεις ;

Link to comment
Share on other sites

Μία μέρα πριν ακούγαμε τέλος μεταγραφές και αυτά και σήμερα κλείνουμε 2 πολύ καλούς παίκτες.Δε λέω τίποτα ακόμα γιατί δε θέλω να εκτεθώ αλλά έτσι και μας δουλεύουν...

Link to comment
Share on other sites

Καλά μη το γαμάς με την γκρίνια όμως :p Μια χαρά παικταράς είναι ο Χλέμπ απλά έχει ταλαιπωρηθεί από τραυματισμούς τελευταία.Αυτόν τον Καζίμ τον ξέρεις ;

 

Ο Χλεμπ είναι καλός παίκτης αλλά τον αποκαλώ σαπάκι λόγων των πολλών τραυματισμών... Για τον Καζίμ ναι ξέρω μιας και έχω συγγενή που περνάει πολλούς μήνες κάθε χρόνο στην Τουρκία λόγω δουλειάς οπότε παρακολουθεί και τουρκικό ποδόσφαιρο.. Πρόκειται για καλό αλλά προβληματικό παίκτη λόγω παραπτωμάτων(νυχτερινή ζωή). Σαν τον Κουίνσι δηλαδή...

Αφού κάνει ο Κουίνσι πλάκα εδώ λογικά θα κάνει και αυτός.

Link to comment
Share on other sites

Btw το σύνθημα θα το βγάλω από την υπογραφή μόνο όταν περάσουμε στην επόμενη φάση του Γιουρόπα.

Link to comment
Share on other sites

Ο Χλεμπ είναι καλός παίκτης αλλά τον αποκαλώ σαπάκι λόγων των πολλών τραυματισμών... Για τον Καζίμ ναι ξέρω μιας και έχω συγγενή που περνάει πολλούς μήνες κάθε χρόνο στην Τουρκία λόγω δουλειάς οπότε παρακολουθεί και τουρκικό ποδόσφαιρο.. Πρόκειται για καλό αλλά προβληματικό παίκτη λόγω παραπτωμάτων(νυχτερινή ζωή). Σαν τον Κουίνσι δηλαδή...

Αφού κάνει ο Κουίνσι πλάκα εδώ λογικά θα κάνει και αυτός.

Πάντως μαλάκα πάλι ελευθεροδανεικούς ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

Link to comment
Share on other sites

Πάντως μαλάκα πάλι ελευθεροδανεικούς ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

 

Η συνήθεια που έγινε λατρεία!

Link to comment
Share on other sites

Η συνήθεια που έγινε λατρεία!

Μωρέ να κάνουμε το νταμπλ και δε πα να ναι και με τις ακαδημίες.

Link to comment
Share on other sites

Τελικά προτιμήθηκε ο Καζίμ και έφαγε πόρτα ο Χλεμπ.Έφτασε Ελλάδα και υπογράφει !

Link to comment
Share on other sites

Χλεμπ σαπακι.

 

 

Για τον Καζιμ , εγγυαμαι και εγω , που ειμαι δυσπιστος οπαδος οτι οντως μιλαμε για σφεντονα τρομερης τεχνικης καταρτισης στις πτερυγες αλλα για προβληματικο παικτη.

Link to comment
Share on other sites

Τα πάντα όλα για το πρωτάθλημα...

Όλα οκ αλλα αυτός ο Χλεμπ ρε παιδί μου...

Δεν ξέρω μου φαίνεται μόνο όνομα έχει, όχι οτι παλιά δεν ήταν καλός αλλα τώρα στα 31 του αν δεν κάνω λάθος..

θα δείξει...

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Και για Χλεμπ λένε τώρα αν είναι καθαρές οι ιατρικές του εξετάσεις.Είδωμεν ένας υγιής Χλεμπ θα κάνει παπάδες αλλά αν θυμάμαι καλά και οι εξετάσεις του Φέισα καθαρές ήταν και έχει παίξει 5 ματς....

Link to comment
Share on other sites

Και για Χλεμπ λένε τώρα αν είναι καθαρές οι ιατρικές του εξετάσεις.Είδωμεν ένας υγιής Χλεμπ θα κάνει παπάδες αλλά αν θυμάμαι καλά και οι εξετάσεις του Φέισα καθαρές ήταν και έχει παίξει 5 ματς....

ΡΕ ΜΑΛΑΚΑ ΠΟΣΟ ΣΑΝΟ ΤΡΩΣ ; ΤΙ ΠΑΠΑΔΕΣ ΘΑ ΚΑΝΕΙ ΕΝΑΣ ΥΓΕΙΗΣ ΧΛΕΜΠ ; ΧΕΙΡΟΤΕΡΟΣ ΤΟΥ ΓΟΥΝΤΙΟΝΣΕΝ ΕΙΝΑΙ ΡΕ ΜΑΛΑΚΑ
Link to comment
Share on other sites

ΡΕ ΜΑΛΑΚΑ ΠΟΣΟ ΣΑΝΟ ΤΡΩΣ ; ΤΙ ΠΑΠΑΔΕΣ ΘΑ ΚΑΝΕΙ ΕΝΑΣ ΥΓΕΙΗΣ ΧΛΕΜΠ ; ΧΕΙΡΟΤΕΡΟΣ ΤΟΥ ΓΟΥΝΤΙΟΝΣΕΝ ΕΙΝΑΙ ΡΕ ΜΑΛΑΚΑ

Ναι πες μου ότι όταν έπαιζε στην Άρσεναλ και στην Στουτγκάρδη δεν έκανε τη διαφορά ;p Μια χαρά παίκτης ΗΤΑΝ για τώρα δε το πιστεύω αλλά αν δεχτεί αυτή την πρόταση που θα πληρώνεται βάσει συμμετοχών δεν έχουμε κάτι να χάσουμε.

Link to comment
Share on other sites

Ναι πες μου ότι όταν έπαιζε στην Άρσεναλ και στην Στουτγκάρδη δεν έκανε τη διαφορά ;p Μια χαρά παίκτης ΗΤΑΝ για τώρα δε το πιστεύω αλλά αν δεχτεί αυτή την πρόταση που θα πληρώνεται βάσει συμμετοχών δεν έχουμε κάτι να χάσουμε.

fail
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...