Jump to content

[GR]Επίσημο Ολυμπιακό Τόπικ


MasterDisaster

Recommended Posts

Πάντως πιστεύω ότι θα μας βγει σε καλό η επιλογή του Κοστάντσο.Θα βοηθήσει στην ανάδειξη του Μέγκιερι.Το πιστεύω πολύ το παιδί σίγουρα θα κάνει και λάθη αλλά είναι εξαιρετικός και με τη στήριξη όλων μας θα αποκτήσουμε τέρμα για πολλά χρόνια αρκεί να συνεχίσει και αυτός τη σκληρή δουλειά που κάνει ως τώρα.

Link to comment
Share on other sites

OMFG ΡΕ ΜΑΛΑΚΑ ΤΙ ΛΕΣ ;

Δεν τα λέω εγώ αλλά το redplanet και το gazzetta. Αυτόν τον λόγο δώσανε.

 

"Σε ό,τι έχει να κάνει με τον Σέρβο μέσο, εκεί τα ρίσκα είναι πολύ λιγότερα και το αν θα βρεθεί στο αρχικό σχήμα έχει να κάνει αποκλειστικά με λόγους τακτικής. Να θυμίσουμε ότι και στο ματς του Έμιρεϊτς με την Άρσεναλ, ο πρώην παίκτης της Παρτιζάν είχε ξεκινήσει, παρά το ότι προερχόταν πάλι από τραυματισμό."

 

Από redplanet το παραπάνω κείμενο.

 

Άμα ήθελε επιθετικό σχήμα γιατί έβαλε Μαρκάνο/Χολέβας από αριστερά και δεξί μπακ τον Μοντέστο που το παιδί εκεί απλά δεν μπορεί;

Γιατί με Μαρκάνο/Χολέβας έπαιξε και στο Καραϊσκάκη και τα πήγαν μια χαρά. Όσον αφορά τον Μοντέστο θα μπορούσε να είχε βάλει τον Μανιάτη ή να τον έβγαζε στο δεύτερο ημίχρονο και να έβαζε Τοροσίδη.

Link to comment
Share on other sites

Δεν τα λέω εγώ αλλά το redplanet και το gazzetta. Αυτόν τον λόγο δώσανε.

 

"Σε ό,τι έχει να κάνει με τον Σέρβο μέσο, εκεί τα ρίσκα είναι πολύ λιγότερα και το αν θα βρεθεί στο αρχικό σχήμα έχει να κάνει αποκλειστικά με λόγους τακτικής. Να θυμίσουμε ότι και στο ματς του Έμιρεϊτς με την Άρσεναλ, ο πρώην παίκτης της Παρτιζάν είχε ξεκινήσει, παρά το ότι προερχόταν πάλι από τραυματισμό."

 

Από redplanet το παραπάνω κείμενο.

Γιατί με Μαρκάνο/Χολέβας έπαιξε και στο Καραϊσκάκη και τα πήγαν μια χαρά. Όσον αφορά τον Μοντέστο θα μπορούσε να είχε βάλει τον Μανιάτη ή να τον έβγαζε στο δεύτερο ημίχρονο και να έβαζε Τοροσίδη.

 

Τυχεροί ήταν που η Ντορτμούντ ήρθε να παίξει φουλ επίθεση. Λογικό που έβρισκαν χώρους. Αλλά ο Κλοπ είχε πει ότι θα παίξει διαφορετικά στην Γερμανία, πιο προσεγμένα αλλά ο Βαλβέρδε δεν.... _+ το γεγόνος ότι δεν έχουμ ενισχυθεί καθόλου φέτος.

Link to comment
Share on other sites

Θα έπρεπε να κατέβει με τόρο (όσο αντέξει) δεξιά ή μανιάτη και τον μοντέστο στα αμυντικά χαφ, που τα πήγε τέλεια στο ματς του 1ου γύρου...

Πέρα από αυτό, ο Αμπντούν δε μου γεμίζει το μάτι..Προτιμώ 1κ φορές τον φέτφα στη θέση του και ο Μαρκάνο με τον Χολέμπας, τα πήγαν καλά και επιθετικά στο Καραϊσκάκη...Νταξ, δεν μπορεί να βγει και να παίξει φουλ επίθεση στη Γερμανία...

Αν έπαιζε έτσι και τρώγαμε 4 θα λέγατε γιατί δεν έπαιξε με τον μαρκάνο πίσω...

Link to comment
Share on other sites

Πάλι πήγαμε να αναστήσουμε πεθαμένους αλλά πάλι καλά. Πρέπει να γίνει κάτι με τις στημένες φάσεις και τα τελειώματα φάσεων. Έλεος. Α και κάτι άλλο. Οι οπαδοί του Άρη πόσο πόσο κόμπλεξ πια; Τί έκανε ο Σιδηρόπουλος σήμερα; 2 φάσεις που δεν σφύριξε σωστά να μου βρει τώρα κάποιος.. Άμα έπρεπε να σφυράει κάθε φορά που διαμαρτύρονταν τα σκουλήκια τα φάουλ θα ήταν 100-0. Έλεος πια με τους κομπλεξικούς.

Link to comment
Share on other sites

Πήγα το πρωί εκδοτήρια για κανά εισιτήριο αλλά έμεινα με την χαρά.

 

Άμα θες εισητήριο έπρεπε να είχες καμπερωθεί από χθες το βράδυ. :P

Link to comment
Share on other sites

Άμα θες εισητήριο έπρεπε να είχες καμπερωθεί από χθες το βράδυ. :P

Ήταν ένας εκεί από τις 3 το βράδυ και τελικά δεν πρόλαβε εισιτήριο των 25 ευρώ. Οπότε πρέπει να είσαι και τυχερός και να μην γίνει καμιά μαλακία από τις γνωστές. Πάντως πολύ ακριβά τα εισιτήρια και μόνο 500 των 25 βγήκαν.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ σε κάποια φάση κατάφερα και μπήκα από το σύστημα του ίντερνετ και είχαν μείνει μόνο VIP -.-

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now



×
×
  • Create New...