Jump to content

[GR]Επίσημο Ολυμπιακό Τόπικ


MasterDisaster

Recommended Posts

Blitz δυστυχώς πρέπει κάποτε να συνειδητοποιήσεις ότι ζούμε στην χώρα της υπερβολής.

Link to comment
Share on other sites

Δεν αρκει φιλε μου μονο εγω...ποιος ειμαι εγω..?Το ταπεινο και ασημαντο χαμομηλακι που λεει και η Ματινα το θεμα ειναι να ξυπνανε κατι ατομα που με την πρωτη χρονια ζητανε και ευρωπη..

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως χάρηκα που ο Ολυμπιακός Βόλου έπαιξε ανοιχτά και άφησε να παιχτεί μπαλίτσα αλλά ρε Blitz αυτοί οι δύο κεντρικοί αμυντικοί δε στρίβουν με τίποτα.

Link to comment
Share on other sites

Ο ένας ο Σανκαρέ (μαυρύλης) είναι πάρα μα πάρα πολύ καλος ποδοσφαιριστης πιστεψέ με θα δωσει πολλα..Τώρα για τον άλλον εννοείς τον Ζαραδούκα γιατί δεν είδα και την σύνθεση..

Link to comment
Share on other sites

Ο ένας ο Σανκαρέ (μαυρύλης) είναι πάρα μα πάρα πολύ καλος ποδοσφαιριστης πιστεψέ με θα δωσει πολλα..Τώρα για τον άλλον εννοείς τον Ζαραδούκα γιατί δεν είδα και την σύνθεση..

Τον Γάλλο τον Τομάς πως τον έλεγαν.Ο Μιραλάς τους έκανε γιο γιο.

Link to comment
Share on other sites

Ο Τόμας καινουριος σχετικα ειναι σαν τα δικα σας τα χαϊρια καθε Σεπτεμβρη τα πρωτα ματσ η ομαδα σερνεται εξ αιτίας οτι οι παιχτες δεν έχουνε δεθεί σαν ομάδα ακομα.

Link to comment
Share on other sites

Πάντως αυτοί οι βάζελοι ρε παιδί μου πόσο τραγικοί πια ; Όταν καταλαβαίνουν ότι δεν έχουν καμία ελπίδα για πρωτάθλημα ονειρεύονται διαιτησίες 90-10 και παραρτήματα ας τους πει κάποιος ότι το μεγαλύτερο παράρτημα μας είναι αυτοί.Ακόμα και ο ίδιος ο Ολυμπιακός Βόλου δε διαμαρτυρήθηκε για το πέναλτι αλλά αυτοί κάλπικο το βάφτισαν και ας ήταν ξεκάθαρο.

Link to comment
Share on other sites

Πεναλτάρα.

Αλλά ρε παιδί μου αυτός ο Τοροσίδης πολύ Μίμου-Άπτου.. Ντάξει μπάλα παίζουμε όχι ρυθμική γυμναστική..

Link to comment
Share on other sites

Ο Τοροσίδης μου την έσπασε σήμερα. Δεν θα έλεγα και τίποτα αν του έδειχνε και 2η κίτρινη. Τόσα νεύρα χωρίς λόγο.

Link to comment
Share on other sites

Έχω , δεν έχω χρόνο βρίσκω στο facebook γκομενάκια και κουτουπόνω!

Link to comment
Share on other sites

"Σήμερα, για μια ακόμα αγωνιστική, κατάλαβε όλη η Ελλάδα πως αντιλαμβάνεται ο ΟΣΦΠ το 50 – 50 που δήθεν αποζητά από τη διαιτησία.

 

50 για τον κ. Μαρινάκη, 50 για τον κ. Κόκκαλη και 50 για τον κ. Γκαγκάτση (150-0).

 

Κατά τα άλλα, τα διαιτητικά λάθη που συμπτωματικά ευνοούν τον ΟΣΦΠ δεν κρίνουν ποτέ το αποτέλεσμα".

 

ΚΛΑΙΩ ΜΕ ΤΟΝ ΠΑΤΕΡΟΥΛΗ ΧΑΧΑΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΧΑ ΕΜ ΒΕΒΑΙΑ ΟΤΑΝ ΒΛΕΠΕΙΣ ΟΤΙ ΕΙΣΑΙ ΕΝΑ ΜΗΔΕΝΙΚΟ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΤΟΝ ΑΙΩΝΙΟ ΑΝΤΙΠΑΛΟ ΣΟΥ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΣ ΝΑ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣΕΙΣ ΤΟΥΣ ΟΠΑΔΟΥΣ ΣΟΥ ΓΙΑ ΔΙΑΙΤΗΣΙΕΣ.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...